FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pawel Golanski

«123456»
Wally12.10.2007 15:28

La multi ani, Golo!

fibrytzo30.10.2007 13:36

La multi ani cu intarziere... Golanski e un jucator foarte tehnic care merita sa fie titular la Steaua... dar nu stiu cand va reveni!

claudiu alexandru08.11.2007 20:34

Parerea mea despre el: un jucator foarte bun!

Dani200509.11.2007 17:37

Nici nu mai stiu cum joaca. Sper ca el sa fie titular pe partea dreapta, si nu Badoi sau P.Marin!

 

P.S.: Stie cineva daca si-a reluat antrenamentele?

steaua_gloria05.12.2007 19:02

Golanski este, dupa Zapata, un al doilea transfer reusit al verii.

 

Lista se incheie aici!

Wally07.01.2008 19:26

Conform Gsp, Golo habar nu avea ca Habibou s-a transferat la Steaua. Imi place comunicarea. Steaua e ca o familie...

razvan_stelist200707.02.2008 09:45

cred ca ar trebui sa fie clar titularul postului de fundas dreapta.Petre Marin nu se ridica la valoarea lui,golanski fiind un fundas cu viteza,centrare buna si un sut puternic.in meciul cu zaglebie lubin a executat de pe la 30 metri o lovitura libera si a fost bine,punandu-i cateva probleme portarului.avand in vedera faptul ca este selectionat la nationala poloniei este un jucator excelent steag1

Stelistu_infocat07.02.2008 10:23

E un jucator foarte bun Golanski... dar mi se pare ca e cam neexperimentat... Petre Marin intradevar e prea batran pentru a mai fi titular ... parerea mea e ca totusi ... acum in retur ar trebui sa se incerce o schimbare permanenta intre golanski si Petre Marin. Oricum Golanski este clar un jucator de care Steaua are nevoie !

c.ronaldo1707.02.2008 16:31

E un jucator senzational acest Golanski. Nu am mai vazut o astfel de tehnica la un jucator de mult mult timp. Din acest punct de vedere este cu mult peste George Ogararu, si as putea spune chiar la acelasi nivel cu Dayro. La cat de mare este el, dribleaza foarte usor. Bravo lui!

BADboySteaua07.02.2008 17:39

Fundas bun nu stiu de ce nu este pe placul patronului!

Wally07.02.2008 21:48

L-am vazut in meciurile astea de pregatire si mi-a placut foarte mult. Cu el pe dreapta si cu Eme pe stanga avem cei mai buni fundasi laterali din campionat...

yo_marius07.02.2008 21:54

o sa fiu putin off-topic:

 

avand cei mai buni fundasi laterali din tara,Pawel si Eme,cei mai buni fundasi fundasi centrali,Goian si Ghionea(cel putin asa vad eu),cei mai buni inchizatori,Petre si Radoi si cei mai buni atacanti,Dica,cei 2 Moreno,Mendoza chiar Badea sau Neaga, ma gandesc ca totusi entuziasmul asta dat de evolutiile din amicale are o baza solida.fapt ce ma face sa astept cu nerabdare inceputul returului.

Wally07.02.2008 22:15

Ai uitat sa spui ca avem si cel mai bun portar din tara. Totusi stam cam rau pe benzile liniei de mijloc...

cristi_mold08.02.2008 10:09

Excelent jocul sau in aceste stagii de pregatire. Cred ca daca va fi titular meci de meci in retur, poate ajunge titular si in Nationala Poloniei.

MoWeed10.02.2008 08:57

Cel mai bun fundas dreapta din campionatul nostru...

Joint10.02.2008 09:39

Golanski a fost dupa parerea mea unul dintre cei mai nedreptatiti jucatori de catre Lacatus. Daca asta e jucator pe care sa-l tii rezerva, inseamna ca eu nu ma pricep la fotbal nici macar cat o broasca. Aproape de fiecare data cand a fost folosit a aratat ca stie fotbal mai mult decat jumatate din echipa. Daca si in retur face Laca vreo "aroganta" si il lasa din nou rezerva, incep sa-mi pun mari semne de intrebare nu numai in legatura cu vocatia lui de antrenor, ci si cu moralitatea din dotare.

Serginho10.02.2008 17:46

E tehnic... e rapid... e puternic... e cel mai potrivit pentru postul de fundas dreapta.

raducelbun12.02.2008 08:45

Parca totusi face mai bine faza ofensiva decat pe cea defensiva. Cred ca aici este problema lui.

cornisa5802.03.2008 11:30
E tehnic... e rapid... e puternic... e cel mai potrivit pentru postul de fundas dreapta.

Asa mi s-a pãrut și mie... din pãcate, nu a fost prea mult folosit.

DTP-Ludacris06.04.2008 08:44

Imi place foarte mult de Golanski, este foarte tehnic si aduce foarte mult cu George Ogararu!

Raulredblue06.04.2008 10:39

Foarte Bun....

Dani200506.04.2008 20:04

Cred ca a fost omul meciului astazi, a jucat foarte bine in prima repriza atunci cand jocul suferea vizibil. Sper sa o tina tot asa si poate, poate va fi prezent la Euro...

MoWeed06.04.2008 20:59

Si astazi a fost unul dintre cei mai buni stelisti de pe teren. Nu cred ca a fost o coincidenta faptul ca am jucat mai prost dupa ce a iesit el.

Selectionerul Poloniei trebuie sa fie prost sa nu-l ia la Euro!

DelPiero1006.04.2008 21:07

Imi aminteste de Dan Petrescu...

raducelbun08.05.2008 09:33

Este ce amai buna solutie pe postul lui. Nu cred ca este momentul sa se arunce cu banii pe alt jucator.

«123456»