malasorte nu te mai chinui ca nu ai cu cine.Pentru baiatul din anzi totul e simplu.Oli e prost,dobitoc,bla,bla,bla si Hagi e REGELE, MARETUL,NEMAINTALNITUL si alte din astea care ar fi foarte corecte (arguably again) daca am vb de Hagi jucatorul, dar ca antrenor nu pot decat sa ma gandesc la cifra de 100 % 4/4 echipe.
Putea sa castige Oli si Champions League si sunt sigur ca ar fi gasit el ceva de strambat din nas.Sunt de acord ca nu jucam frumos cu Oli si era nevoie de o schimbare.Dar schimbarea ASTA de acum nu pare a fi cea mai potrivita.
Sa asteptam un tur de campionat si apoi vom putea sa spunem mai multe.
Miaus, nush cum sa-ti mai zic dar ORICE schimbare ar cam fi o imbunatatire dupa nea Oli. Nici eu nu sunt tocmai entuziasmat de solutia Hagi, adus 90% pentru imagine. Dar daca macar Hagi i-ar zice lucrurile drept in fata lui El Ciobandante, tot ar fi un progres fata de era Oli, care repeta slugarnic mereu "patronul decide", "el are ultimul cuvant", "nu e specialist, dar are fler", etc.
Un lucru sigur bun care il face Hagi e promovarea tinerilor. Azi i-am avut in teren simultan pe Tudose, Prunescu, Ochirosii si Bicfalvi. Pai Turcaloiu n-ar fi jucat cu 4 juniori nici sa-i fi pus pistolul la tampla. Mai curand ar fi jucat cu Giginho decat cu vreun jucator tanar.
