FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul 2-1 (1-1)

«12345»
cristi_mold26.07.2007 16:43

Eu as miza pe

 

Zapata

Golanski - Rada - Goian - Emeghara

Badoi - Radoi - Bicfalvi - Ochirosii

Dica - Neaga

davyd26.07.2007 17:09

sprecl2 as miza pe Zapata

Golanski-Rada-Goian-Emeghara

Badoi-Radoi-Eric-Nicolita

Dica

Zaharia

ciocu_mafia26.07.2007 20:49

forzateauaforzateaua eu zic ca castigam cu 2-0 sau forzateauaforzateaua

fular-campionii

steagcruce2 steagcruce2

forzateaua

Cristocea_26.07.2007 21:06

----------Dica-Neaga

Ochirosii-Croitoru-Nicolita

-------------Radoi

Nesu-Goian-Rada-Golanski

------------Zapata

Vlaston_Casillas26.07.2007 22:29

-------------------Zapata----------------------

--Emeghara--Rada-----Goian----P.Marin---

 

-Badoi-------Nicolita----Radoi----

 

Neaga------Zaharia------Dica

 

REZERVE:M.Croitoru

G.Bostina

Nesu

Bicfalvi

Ochirosii

Mariusca_pitica27.07.2007 11:24

aqm ca Hagi e antrenor care ca va castiga Steaua.... dica10 spre cl steagsimplu

spiridusu27.07.2007 11:26

stie cineva pe ce program se transmite meciul ???

messi27.07.2007 11:35

meciul incepe la 20:30 pe kanal D

Forza Steaua ii batem cu 3-0 marcatori Neaga,Dica shibadoi la debut

spiridusu27.07.2007 11:40

ms mult Messi nu prea sunt obisnuit sa vad meciurile la TV =))

MALDINI_STEAUA27.07.2007 11:43

Azi am facut un gest sinucigasi :))))

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/galle...*ie-Dinamo.html

 

 

va place ? =))

 

Steaua - Ceahlaul 4-0

raducelbun27.07.2007 12:26

Iata care este situatia medicala cu 5 ore inaite de inceperea meciului:

 

1. Victoras Iacob - astazi se intoarce de la Bologna, in Bucuresti, unde va efectua ultima parte a reabilitarii. Dupa aproximativ 2 saptamani urmeaza sa-si reia antrenamentele cu echipa.

 

2. Valentin Badea - este in proces de reabilitate dupa accidentul suferit, urmand ca peste o saptamana sa inceapa progresiv adaptarea la efort.

 

3. Razvan Ochirosii - a suferit o leziune musculara minora, urmeaza un program de reabilitare timp de 14 zile, dupa care isi va relua antrenamentele cu echipa.

 

4. Vasilica Cristocea - este de 7 zile in proces de reabilitare dupa episodul de lombosciatica acuta. Saptamana viitoare se vor efectua investigatii medicale de specialitate, urmand a se decide apoi momentul inceperii antrenamentului.

 

5. Ifeany Emeghara - se afla in repaus dupa o leziune musculara suferita la antrenamentul din 25.07.2007. Dupa efectuarea examinarilor medicale de specialitate, se va stabili, perioada de recuperare si reluarea antrenamentelor

 

6. Sorin Ghionea - urmeaza o perioada de reabilitare in clinica din Bologna. In functie de stadiul recuperarii in care se afla jucatorul, medicii de specialitate din clinica vor stabili data intoarcerii acestuia la antrenamentele echipei. Procesul de reabilitare are o evolutie care incadreaza in termenele normale ale unei afectiuni de acest gen.

 

Sursa www.steauafc.ro

 

Daca tinem cont ca Al. Iacob si Gurita sunt dati la Bzau si ca despre Golanski se spune ca este in urma cu pregatirea, putem sa ne imaginam mult mai usor cum va arata echipa din seara asta.

steaua_campioana27.07.2007 12:39

Echipa probabila: Cernea - Petre Marin, Dorin Goian, Eugen Baciu (Ionut Rada), Emeghara - Banel Nicolita, Eric Bicfalvi, Mirel Radoi, Gabriel Bostina - Rica Neaga, Nicolae Dica.

 

Hai Steaua !

raducelbun27.07.2007 12:43

Pai in conditiile in care Emegara este accidentat cred ca mai sigur este Nesu.

steaua_campioana27.07.2007 13:13
[...]
steaua_campioana27.07.2007 15:23

unde intru pentru reclame?

axl2327.07.2007 15:28

La spatiile special amenajate.

raducuionutgabriel27.07.2007 15:44

Cred ca Steaua bate cu 3-0, marcatori Dica, Neaga si Bicfalvi. Haide Steaua! Echipa va fi urmatoarea: Vatca in poarta, P. Marin, Goian, Rada si Nesu-fundasi, Bostina, Radoi, Bicfalvi si Nicolita-mijlocasi, Neaga si Dica-atacanti. spre24 fular-campionii steagsimplu

c.ronaldo1727.07.2007 15:47

Presimt un 8-1. Toate 8 la da Zapata... sau Elton.

narkiss27.07.2007 15:51

Steaua - Ceahlaul 3-1

Khalid27.07.2007 16:20
Presimt un 8-1. Toate 8 la da Zapata... sau Elton.

 

La Fifa 07 sau FM 07? :biggrin:

c.ronaldo1727.07.2007 16:22

La kanal D.

MD_4Steaua27.07.2007 17:49

O furam ?:(

 

 

Hmm, penalty pentru noi? Poate cineva spune cit de veridic a fost?

JDERUL27.07.2007 17:53

Am egalat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Culmea este ca pana in min 12 dupa spusele ,,comentatorului"jucam cu FC Vaslui !

The Flyer27.07.2007 17:53

banati-ma,bai!rahat,iar dam gol cu ajutorul arbitrilor si e doar prima etapa!daca asta a fost penalty...................!!!!!!!!!!!!!!!

 

iar cretinul de Cernea care a intrat cu picioarele inainte la penalty-ul ceahlaului................dute bai,tata,la buzau,ajuta-i p'aia!

gabrieluno27.07.2007 18:21

Pase gresite :( Elton unde esti??????

«12345»