FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul 2-1 (1-1)

«1235»
SteauaToronto02.07.2007 10:18

Sambata, 28 iulie 2007, Steaua va intalni in prima etapa a ligii I 2007 - 2008 formatia Ceahlaul Piatra Neamt.

 

Ora exacta va fi anuntata in saptamanile urmatoare.

Dragoshel02.07.2007 10:19

Pana atunci mai avem ceva meciuri de pregatire. Cred ca o sa fie in forma echipa. Dar parca suntem suspendati prima etapa fara spectatori, nu?

forever_STEAUA02.07.2007 10:33

Corect. Prima etapa o vom juca fara spectatori. Din pacate...

Dragoshel02.07.2007 10:34

Da, e bine ca e Ceahlaul si nu e o echipa mai "neconvenabila"!

Putem trece de ei fara emotii!

c.ronaldo1702.07.2007 10:58
Corect. Prima etapa o vom juca fara spectatori. Din pacate...

 

Pf. Care isi mai cumpara abonamente la stadionul Ghencea? Un meci usor, nu cred ca vom avea mari probleme...

fane_casieru02.07.2007 12:07

Pana la urma cand se pun in vanzare abonamentele? Stie careva?

forever_STEAUA02.07.2007 12:14

@fane_casieru

 

Stim cu totii dar am preferat sa tinem secret. :rolleyes:

 

Nu ti se pare normal ca in momentul in care se va afla ceva in legatura cu abonamentele sa fie anuntat si pe forum?

fane_casieru02.07.2007 12:18
@fane_casieru

 

Stim cu totii dar am preferat sa tinem secret. :rolleyes:

 

Nu ti se pare normal ca in momentul in care se va afla ceva in legatura cu abonamentele sa fie anuntat si pe forum?

 

Stiam eu ca tineti pentru voi - de asta imi era frica... :biggrin:

AmuntBoy02.07.2007 12:21

Dupa ce ca nu avem Steaua de 2 luni, prima etapa fara spectatori este foarte dureroasa!

 

Primul meci este tocmai in:

Etapa a 3-a (11 august): Steaua - Poli Iași

Tordoi Laurentiu03.07.2007 08:09

Ora exacta a meciului Steaua-Ceahlaul este ora 17:00. Steaua sigur va castiga!

 

Forza Steaua! steagcruce2

Z3US03.07.2007 10:15

Avem 3 puncte din prima...Si un super golaveraj din prima etapa!

Anna Marya03.07.2007 10:28

Sper sa castigam si sa faca si spectacol, pentru ca in era Oli nu exista asa ceva... poate il baga si pe Dica si ceilalti jucatori de baza ca in meciurile amicale ii tine pe banca!

 

Forza Steaua!

 

Pe ce program va fi dat meciul?

forever_STEAUA03.07.2007 10:48

@Anna Marya

 

Inca nu s-au stabilit televizarile.

bogd4n03.07.2007 14:57
Avem 3 puncte din prima...Si un super golaveraj din prima etapa!

 

S-au intarit astia de la Ceahlaul... ma rog... trebuie sa scoatem 2-0, 3-0!

edy_stelistu'05.07.2007 09:25

Steaua trebuie sa invinga neaparat in primul meci impotriva formatiei nemtene Ceahlaul pentru a porni perfect in campioantul urmator 2007/2008, care se va juca la maxim!

 

Forza Steaua!

steaua_campioana05.07.2007 11:06

Pai noi am putea sa castigam, dar la cum se descurca echipa in amicale...

 

OFF TOPIC

fanul stelist05.07.2007 20:40

Oare care o sa fie scorul?

 

Eu zic 2-1 pentru Steaua!

razvan9306.07.2007 09:58

Eu am aflat ca primul meci, cel cu Ceahlaul s-a anulat pentru a se pregati mai bine cu Zaglebie... poate confirma cineva asta?

forever_STEAUA06.07.2007 10:11

@razvan93

 

Cum sa "anulezi" un meci in Liga 1?

Matteo06.07.2007 21:40

Cam multi "kinderi" cu creierii pe bigudiuri pe aici... ar trebui sa fiti un pic mai selectivi cu userii...

Z3US08.07.2007 08:23
Astea sunt?

 

Terminati mai nene cu Off-topicurile astea...

 

Avem 3 puncte din prima etapa si sunt pe locul 1 cu 5 goluri si 0 incasate!

Dan_BKL08.07.2007 10:00

3-1 pentru Steaua in prima etapa si Dinamo 1-1 la Buzau!

 

Sa avem deja 2 puncte in fata lor. In etapa a 2-a jucam aici la Constanta, adica tot ca acasa!

 

Sper sa veniti in numar mare aici sa facem show!

cristi_mold09.07.2007 07:43

Meciul cu Cehlaul va fi foarte greu. Sa nu uitam ca nemtenii s-au intarit foarte mult in aceasta vara. Sa speram insa ca vom castiga fara probleme.

IONUTZ-CIPRIAN09.07.2007 13:45

Asta este meci de 3 puncte, nici nu-mi fac griji!

Khalid09.07.2007 16:30

Steaua a avut "jdemii" de meciuri de 3 puncte, pe care le-a ratat. Ceahlaul are in lot jucatori buni cum ar fi Vranjkovici, Mendy sau Frunza, totusi asta nu e scuza sa nu luam cele 3 puncte.

«1235»