E clar echipa de batut! Daca nici pe astia nu ii batem, atunci ce sa ne mai gandim la Champions League... ![]()
Forza Steaua!
E clar echipa de batut! Daca nici pe astia nu ii batem, atunci ce sa ne mai gandim la Champions League... ![]()
Forza Steaua!
Sper sa n-avem probleme cu "descultii" astia, chiar daca au facut ceva achizitii.
Nu cred ca va fi o victorie la scor, tinand cont ca e prima etapa.
Sper sa fie un antrenament bun in perspectiva meciului din Polonia.
televizarile primelor doua etape:
Steaua Bucuresti - Ceahlaul Piatra Neamt / KANAL D / 27.07 - 20:30
Farul Constanta - Steaua Bucuresti / KANAL D / 03.08 - 20:30
Iar ne comenteaza idiotul ala de Baleanu ![]()
steua nu trebuie sa se impiedice de o echipa care din prea multa "valoare" nu a retrogradat anul trecut
Televizarea primului meci Steaua - Ceahlaul este Ghencea
Duce`ti`va ma nene la meci stati sa va uitati de acasa ![]()
o sa stam toti acasa ca e inchis stadionul cu Ceahlaul
@zeus stadionul este suspendat prima etapa.![]()
Nu ar trebui sa avem probleme in meciu acesta. Totusi Ceahlaul ar trebui sa fie in Liga II in acest moment.
Pai eu vazusem pe fanatik.ro parca ca nu e suspendat...Ce jegosi
(
Steaua va demonstra adevarata valoare a lui Hagi inca din prima etapa unde va lua 3 puncte
Forza Steaua steagsimplu
Sper sa pot cumpara meciul pe prosport TV. sunt niste hoti dar din pacate este singurul fel in care pot vedea meciurile Stelei din campionat de cand tvr a vandut drepturile....
dc oare am eu dubii..cand ma gandesc la Hagi. Deabia astept meciul de diseara...va vedem ce [...] a facut marele nostru antrenor
Ii vom bate fara probleme,Ceahlaul este o echipa modesta si mai ales jucam in Ghencea si nu cred ca ne va pune mari probleme.
Aveti idee cat sunt biletele la peluza?
Avem terenul suspendat!!!Cititi si voi ce scrie in tot topicul.
Nu avem terenul suspendat. Cel putin asa au zis la televizor. Stiti ceva in + ?
Stiu asta de ceva timp si nu am auzit ca intre timp sa se fi redus suspendarea.
NU cred ca ne va mai suspenda terenul...presendintele de la Charleroi a zis ca nu va face plangere..
@Fl0r1nsteaua
Mai, suspendarea e de sezonul trecut. Nu are nici o legatura cu meciul de vineri.
PS: daca nu esti convins poti sa merci la meci, poate o sa ai noroc...
Terenul nu este suspendat doar ca se va juca fara suporteri in tribuna!
Terenul nu este suspendat doar ca se va juca fara suporteri in tribuna!
Neinvoluntar, ai facut referire la incidentele de vineri.
Neinvoluntar
Neinvoluntar?! Stii la ce duce negarea negatiei.
Sau ai fost prea subtil pentru mine?
La 39 de grade in casa orice este posibil.
Steluta va face 3 sau 4 -0 nici nu va faceti griji e pe miini bune.