FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul 2-1 (1-1)

«12345»
tzepelea09.07.2007 19:24

E clar echipa de batut! Daca nici pe astia nu ii batem, atunci ce sa ne mai gandim la Champions League... fular-campionii

 

Forza Steaua!

ktalyn10.07.2007 14:28

Sper sa n-avem probleme cu "descultii" astia, chiar daca au facut ceva achizitii.

 

Nu cred ca va fi o victorie la scor, tinand cont ca e prima etapa.

 

Sper sa fie un antrenament bun in perspectiva meciului din Polonia.

Dragoshel11.07.2007 15:01

televizarile primelor doua etape:

Steaua Bucuresti - Ceahlaul Piatra Neamt / KANAL D / 27.07 - 20:30

Farul Constanta - Steaua Bucuresti / KANAL D / 03.08 - 20:30

Dani200512.07.2007 14:04

Iar ne comenteaza idiotul ala de Baleanu :angry:

steaua_gloria15.07.2007 10:15

steua nu trebuie sa se impiedice de o echipa care din prea multa "valoare" nu a retrogradat anul trecut

Z3US15.07.2007 12:38

Televizarea primului meci Steaua - Ceahlaul este Ghencea ;) Duce`ti`va ma nene la meci stati sa va uitati de acasa :)

AmuntBoy15.07.2007 12:47

o sa stam toti acasa ca e inchis stadionul cu Ceahlaul

Dragoshel15.07.2007 16:01

@zeus stadionul este suspendat prima etapa.;)

FC_STEAUA_194716.07.2007 06:22

Nu ar trebui sa avem probleme in meciu acesta. Totusi Ceahlaul ar trebui sa fie in Liga II in acest moment.

Z3US16.07.2007 10:16

Pai eu vazusem pe fanatik.ro parca ca nu e suspendat...Ce jegosi :((

gaboru_00717.07.2007 09:15

Steaua va demonstra adevarata valoare a lui Hagi inca din prima etapa unde va lua 3 puncte

 

 

 

 

Forza Steaua steagsimplu

FC_STEAUA_194718.07.2007 05:14

Sper sa pot cumpara meciul pe prosport TV. sunt niste hoti dar din pacate este singurul fel in care pot vedea meciurile Stelei din campionat de cand tvr a vandut drepturile....

cezar20.07.2007 12:34

dc oare am eu dubii..cand ma gandesc la Hagi. Deabia astept meciul de diseara...va vedem ce [...] a facut marele nostru antrenor

Fl0r1nsteaua20.07.2007 15:42

Ii vom bate fara probleme,Ceahlaul este o echipa modesta si mai ales jucam in Ghencea si nu cred ca ne va pune mari probleme.

1uLy4Nn22.07.2007 18:13

Aveti idee cat sunt biletele la peluza?

korynna22.07.2007 19:34

Avem terenul suspendat!!!Cititi si voi ce scrie in tot topicul.

1uLy4Nn22.07.2007 20:09

Nu avem terenul suspendat. Cel putin asa au zis la televizor. Stiti ceva in + ?

korynna22.07.2007 20:24

Stiu asta de ceva timp si nu am auzit ca intre timp sa se fi redus suspendarea.

Fl0r1nsteaua23.07.2007 11:13

NU cred ca ne va mai suspenda terenul...presendintele de la Charleroi a zis ca nu va face plangere..

forever_STEAUA23.07.2007 11:52

@Fl0r1nsteaua

 

Mai, suspendarea e de sezonul trecut. Nu are nici o legatura cu meciul de vineri.

 

PS: daca nu esti convins poti sa merci la meci, poate o sa ai noroc...

raducelbun23.07.2007 12:30

Terenul nu este suspendat doar ca se va juca fara suporteri in tribuna!

c.ronaldo1723.07.2007 12:44
Terenul nu este suspendat doar ca se va juca fara suporteri in tribuna!

 

Neinvoluntar, ai facut referire la incidentele de vineri.

axl2323.07.2007 12:46
Neinvoluntar

Neinvoluntar?! Stii la ce duce negarea negatiei.

Sau ai fost prea subtil pentru mine?

c.ronaldo1723.07.2007 12:47

La 39 de grade in casa orice este posibil.

guguta23.07.2007 15:23

Steluta va face 3 sau 4 -0 nici nu va faceti griji e pe miini bune.

«12345»