ce s-a intamplat a fost suspendat campionatul ??? ieri scriau pe site la Steaua ca mai sunt 5 zile pan la meci si acum scrie 21 ![]()
ce s-a intamplat a fost suspendat campionatul ??? ieri scriau pe site la Steaua ca mai sunt 5 zile pan la meci si acum scrie 21 ![]()
3-0 (1-0 ) ![]()
![]()
pe Ceahlaul sa nu batem
=))=))=)). steagcruce2.sa fim seriosi mai copii.
suporterii ar trebui sa se gandeasca de 2 ori la ce vor sa faca si sa intre pe stadion.o sa ne suspende drq astia de la FIFA.pelea mea.si sa ratam UCL ar fi o mare tragedie. dica10
Ceahlaul e mic copil pe langa steau de cand la luat pe rica pe Ceahlaul ii batem in tur le dam 2-0 in returi 3-0 fularsteau2 :biggrin: steag2
Va fi un meci usor pentru Steaua!! Nu cred ca vor avea probleme cu cei de la Ceahlaul!!! Vom castiga cu 2-0 sau 3-0 !! Neaga va marca sigur in acest meci!! fularsteau2 fularsteau2 fularsteau2
4-0 Forza Steaua
Vad: meci usor, 2-0, 3-0, 4-0... hai care da mai mult!
scor final 4 - 0. Marcheaza Dica 2 si Neaga 2
steagcruce2 Bate Steaua cu 4-0.Da 1 Dica,2Neaga si 1Badea
steagcruce2 Bate Steaua cu 4-0.Da 1 Dica,2Neaga si 1Badea
Badea e accidentat....2-0 o sa se termine
Eu stiu ca meciul se va desfasura fara spectatori.
Parerea mea ca vom face un meci bun iar unul din marcatori va fi Neaga .
Daca nu batem nici pe Ceahlaul Piatra-Neamt e clar ca nici in Liga Campionilor nu avem ce cauta !!
Forza Steaua ! ![]()
eu zic ca ii batem cu 3-0 cel putin ![]()
steagsimplu
3-1 goluri ( Dica' 29 , Neaga'56, bicfalvi '85; (x ' 3)
Pana la urma se joaca vineri sau sambata meciul? In primul post scrie ca sambata dar pe www.FRF.ro scrie ca vineri.
Care este de fapt data si ora exacta a meciului?
---
Ce primul 11 ati vrea? Eu zic asa:
Golanski - Goian - Radoi - Marin
Petre
Nicolita - Croitoru - Bostina
Dica
Neaga
Inainte de meciul cu Ceahlaul mi-ar placea sa vad un meci intre:
Cernea
P.Marin - Goian - Baciu - Nesu
Nicolita - Radoi - Ov. Petre - Bostina
........................................Ochirosii
Dica - Iacob
si
Zapata
Golanski - Iacob - Rada - Emegara
Badoi - Bicfalvi - Herea - Neaga
.........................Ivici
Gurita - Zaharia
Pentru meciul asta as opta astfel:
Zapata
Golanski-Rada-Goian-Emeghara
Nicolita-Radoi-Croitoru-Neaga
Dica-Zaharia
Rezerve:Cernea, A.Iacob, P.Marin, Bicfalvi, Badoi, Ochirosii, Gurita(daca o sa mai fie la Steaua)
Pana la urma se joaca vineri sau sambata meciul? In primul post scrie ca sambata dar pe www.FRF.ro scrie ca vineri.
Care este de fapt data si ora exacta a meciului?
Vineri de la ora 20:30 in direct pe Kanal D
Hm as opta si sper sa vad:
Zapata
Golanski - Goian - Radoi - Petre Marin
Nicolita - Croitoru - Bicfalvi(Ochirosii?)(Bostina?)
Dicanu'
Iacob - Neaga
Firesc, ma astept la o victorie categorica.
@Axl, la asta ne asteptam toti, dar sa nu te mire daca vom obtine o victorie cu 1-0 dintr-un penalty mai mult sau mai putin discutabil...
Gurita va fi imprumutat pentru un meci cu Buzaul impotriva javrelor. Asa ca nu o sa joace in meciul cu Ceahlaul!!!
forzateaua
steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagsimplu steagsimplu steagsimplu
un penalty mai mult sau mai putin discutabil...
Pai din cate stiu eu Cristocea nu joaca, e accidentat.
Gurita va fi imprumutat pentru un meci cu Buzaul impotriva javrelor. Asa ca nu o sa joace in meciul cu Ceahlaul!!!
forzateaua
steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagsimplu steagsimplu steagsimplu
Gurita nu poate fii imprumut deoarece a fost cumparat in aceasta vara.
Nu poate fii vandut, dar poate fi imprumutat. Hagi a declarat ca, Gurita nu poate pleca la Buzau ca a fost adus in vara asta, insa el poate fii imprumutat.
Oare va incepe Hagi maine cu Rada ? Sau vom "miza" tot pe Baciu, pe principiul ca "merge si asa" cu Ceahlaul ?