FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ceahlaul 2-1 (1-1)

«12345»
spiridusu23.07.2007 16:01

ce s-a intamplat a fost suspendat campionatul ??? ieri scriau pe site la Steaua ca mai sunt 5 zile pan la meci si acum scrie 21 :))

fansteaua4624.07.2007 01:33

3-0 (1-0 ) fularsteaua2fular-campionii

Gurita3424.07.2007 07:59

pe Ceahlaul sa nu batem :))=))=))=)). steagcruce2.sa fim seriosi mai copii.

 

suporterii ar trebui sa se gandeasca de 2 ori la ce vor sa faca si sa intre pe stadion.o sa ne suspende drq astia de la FIFA.pelea mea.si sa ratam UCL ar fi o mare tragedie. dica10

messi24.07.2007 12:33

Ceahlaul e mic copil pe langa steau de cand la luat pe rica pe Ceahlaul ii batem in tur le dam 2-0 in returi 3-0 fularsteau2 :biggrin: steag2

zsolty924.07.2007 14:50

Va fi un meci usor pentru Steaua!! Nu cred ca vor avea probleme cu cei de la Ceahlaul!!! Vom castiga cu 2-0 sau 3-0 !! Neaga va marca sigur in acest meci!! fularsteau2 fularsteau2 fularsteau2

f0tball24.07.2007 20:57

4-0 Forza Steaua

raducelbun25.07.2007 06:59

Vad: meci usor, 2-0, 3-0, 4-0... hai care da mai mult!

Ammadeuss25.07.2007 10:49

scor final 4 - 0. Marcheaza Dica 2 si Neaga 2

Wlad25.07.2007 11:18

steagcruce2 Bate Steaua cu 4-0.Da 1 Dica,2Neaga si 1Badea

MoWeed25.07.2007 11:28
steagcruce2 Bate Steaua cu 4-0.Da 1 Dica,2Neaga si 1Badea

 

 

 

Badea e accidentat....2-0 o sa se termine

ktalyn25.07.2007 11:43

Eu stiu ca meciul se va desfasura fara spectatori.

 

Parerea mea ca vom face un meci bun iar unul din marcatori va fi Neaga .

anr9425.07.2007 17:47

Daca nu batem nici pe Ceahlaul Piatra-Neamt e clar ca nici in Liga Campionilor nu avem ce cauta !!

Forza Steaua ! fularsteaua2

pisybaby25.07.2007 20:46

eu zic ca ii batem cu 3-0 cel putin :D

steagsimplu

@dy_00726.07.2007 00:08

3-1 goluri ( Dica' 29 , Neaga'56, bicfalvi '85; (x ' 3)

FC_STEAUA_194726.07.2007 04:53

Pana la urma se joaca vineri sau sambata meciul? In primul post scrie ca sambata dar pe www.FRF.ro scrie ca vineri.

 

Care este de fapt data si ora exacta a meciului?

 

---

 

Ce primul 11 ati vrea? Eu zic asa:

 

Zapata

Golanski - Goian - Radoi - Marin

Petre

Nicolita - Croitoru - Bostina

Dica

Neaga

raducelbun26.07.2007 07:35

Inainte de meciul cu Ceahlaul mi-ar placea sa vad un meci intre:

 

Cernea

 

P.Marin - Goian - Baciu - Nesu

 

Nicolita - Radoi - Ov. Petre - Bostina

........................................Ochirosii

 

Dica - Iacob

 

si

 

Zapata

 

Golanski - Iacob - Rada - Emegara

 

Badoi - Bicfalvi - Herea - Neaga

.........................Ivici

Gurita - Zaharia

robisteaua26.07.2007 07:44

Pentru meciul asta as opta astfel:

 

Zapata

 

Golanski-Rada-Goian-Emeghara

 

Nicolita-Radoi-Croitoru-Neaga

 

Dica-Zaharia

 

Rezerve:Cernea, A.Iacob, P.Marin, Bicfalvi, Badoi, Ochirosii, Gurita(daca o sa mai fie la Steaua)

 

Pana la urma se joaca vineri sau sambata meciul? In primul post scrie ca sambata dar pe www.FRF.ro scrie ca vineri.

 

Care este de fapt data si ora exacta a meciului?

Vineri de la ora 20:30 in direct pe Kanal D

Undeath26.07.2007 10:42

Hm as opta si sper sa vad:

 

Zapata

 

Golanski - Goian - Radoi - Petre Marin

 

 

Nicolita - Croitoru - Bicfalvi(Ochirosii?)(Bostina?)

 

Dicanu'

 

 

Iacob - Neaga

axl2326.07.2007 11:13

Firesc, ma astept la o victorie categorica.

Wally26.07.2007 11:55

@Axl, la asta ne asteptam toti, dar sa nu te mire daca vom obtine o victorie cu 1-0 dintr-un penalty mai mult sau mai putin discutabil...

steaua_campioana26.07.2007 12:05

Gurita va fi imprumutat pentru un meci cu Buzaul impotriva javrelor. Asa ca nu o sa joace in meciul cu Ceahlaul!!!

forzateaua forzateaua forzateaua steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagsimplu steagsimplu steagsimplu

axl2326.07.2007 12:39
un penalty mai mult sau mai putin discutabil...

Pai din cate stiu eu Cristocea nu joaca, e accidentat.

Mirc3a26.07.2007 13:48
Gurita va fi imprumutat pentru un meci cu Buzaul impotriva javrelor. Asa ca nu o sa joace in meciul cu Ceahlaul!!!

forzateaua forzateaua forzateaua steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagsimplu steagsimplu steagsimplu

 

Gurita nu poate fii imprumut deoarece a fost cumparat in aceasta vara.

RobYnho26.07.2007 16:03

Nu poate fii vandut, dar poate fi imprumutat. Hagi a declarat ca, Gurita nu poate pleca la Buzau ca a fost adus in vara asta, insa el poate fii imprumutat.

strezahuzum26.07.2007 16:07

Oare va incepe Hagi maine cu Rada ? Sau vom "miza" tot pe Baciu, pe principiul ca "merge si asa" cu Ceahlaul ?

«12345»