@SSK
Copy/Paste in cea am scris la stirile zilei:
Da da cind a fost sa-l dea la Steaua, cerea cel putin 1.5M€ pe Plesan, si acum il vinde pe Plesan + McKain la 1M€, WTF ?
Aici este neregula... La fel ca si cretinu ala, Iacov parca, de la Progresul, care cerea 3.5M€ pe Herea (a nebunit rau de tot) si era gata sal dea la Rapid pe 1M€ plus loc de barcusa...
sunt lucruri murdare rau de tot, deci daca Iancu ia dat pe McKain + Plesan la 1M€, inseamna ori ca defapt el primeste alti bani pe sub masa de la Turcu Borcea & co, ori ca o sa fiu ceva aranjamente, oricum ceva nu e in regula, ce bani lui Becali sunt mai prostii decit a lui Borcea?
------------
sunt complet deacord cu tine, ceva nu e in regula.
@Madfrog
Esti serios ? CFR-ul poate, dar Craiova LoL !
