CFR - Rapid. Un meci care in prima repriza a fost suficient de interesant. Odata cu marcarea golului ceferist in primul minut al reprizei secunde si-a pierdut din interes. Era foarte clar ca CFR-ul merge spre o victorie sigura. Un meci cat se poate de suspect, mai ales ca scandalagiul de Copos anuntase o prima de 10. 000 de euro!
El n-a fost in stre sa plateasca la timp contractele jucatorilor, dar sa mai dea si o prima de o asemenea marime. Asa e el, ii place sa faca circ. Parerea mea e ca a fost blat. Rapidul nu a avut nici macar o ocazie adevarata de gol.
Cel mai bun jucator al Rapidului in aceasta seara, Dani Coman, crede ca nici victoria in fata CFR-ului nu i-ar fi ajutat pe giulesteni sa prinda Liga Campionilor
"Locul de Liga Campionilor nu ne mai era accesibil de mult timp, pentru noi lupta se incheiase de mult, nu din seara asta", a spus Coman.
"Nu stiu de ce suporterii nostri s-au aliat cu cei ai CFR-ului, dar un lucru este sigur: impotriva Stelei s-a scandat si se va scanda mereu", a mai spus Coman.
Imbratisare cordiala la sfarsitul meciului.
