FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

2007-2008/ Candidatele la titlul de campioana a Romaniei

«122232425»
bossy26.04.2008 21:23

Daca facem si cel putin egal in groapa,suntem oficial campioni.

Dar deja suntem campioni, chiar daca nu oficial dar suntem.

Meciul cu Gloria Buzau va fi doar un prilej de a se aduna la un loc jucatorii si suporterii pentru a sarbatorii titlul 24. :hooray:

c.ronaldo1703.05.2008 18:32

X pauza la Cluj. Mai ramane si un X final.

MALDINI03.05.2008 18:35

Doamne de ar ramane egal pana la final :D

Marius03.05.2008 18:36

A batut Buzaul "drem-team"-ul lu' Mititelu! :laugh:

 

P.S. bate cefereul. Bistrita joaca la misto.

MALDINI03.05.2008 18:47

@Marius sper sa nu bata chefereu :( . Daca bate iara nu dorm linistit la noapte :D

 

Incredibil cum au dat astia gol.Nu se poate asa ceva

Marius03.05.2008 18:56

s-a intamplat ceea ce trebuia sa se intample... dar cand ii aud pe comentatorii astia cu "sclipirea lui trica" :laugh:

 

si nici macar n-a fost fault...

MALDINI03.05.2008 18:58

Ba nu mai suport cand i vad.Nu sunt in stare sa le dea gol nici cu rezervele si au inceput sa umble la arbitrii

Catalyn0703.05.2008 19:00

galeria ungurilor s-au luat si ei dupa noi si striga CFR tribunele si peluzele Victorie X(X(X(X( :| doamneeee....chiar n-au pic de demnitate cand fura asa pe fatza de la alte galerii ? :thumbdown:

dee03.05.2008 19:00
Ba nu mai suport cand i vad.Nu sunt in stare sa le dea gol nici cu rezervele si au inceput sa umble la arbitrii

 

iti inteleg supararea, insa golul acela nostim a fost pana la urma corect. Au speculat neatentia bistritenilor.

 

@Marius

nu stiu, am tot butonat telecomanda, am prins exact golul. Oricum, o sa ma pronunt dupa ce vad reluarile, eu m-am referit strict la gol.

 

app... dupa ce s-au legat de Steaua, acuma s-a trecut la **** Dinamo, ca sa fie corecti, nu? ;))) doamne ...

stelistul stelist03.05.2008 19:03

vrajeala de meci atia joaca pe bune cum joc eu cu baietii pe unde apucam dar totusi maine vom sarbatorii victoria contra cateilor

Marius03.05.2008 19:04
galeria ungurilor s-au luat si ei dupa noi si striga CFR tribunele si peluzele Victorie X(X(X(X( :| doamneeee....chiar n-au pic de demnitate cand fura asa pe fatza de la alte galerii ? :thumbdown:

 

 

Acum peluza striga "Steaua" si tribuna "M***"... asta in amuzamentul si admiratia comentatorilor de tot rasu' de la antenaunu...

 

Si cand ma gandesc ca papitoii astia o sa comenteze nationala, Liga I si Cupa Romaniei de la anul' ma apuca groaza...

 

@ dee

 

de faza din care a rezultat acea lovitura libera ce zici? :rolleyes:

zob7903.05.2008 19:04
galeria ungurilor s-au luat si ei dupa noi si striga CFR tribunele si peluzele Victorie X(X(X(X( :| doamneeee....chiar n-au pic de demnitate cand fura asa pe fatza de la alte galerii ? :thumbdown:

Plus o mica adaptare...peluza striga Steaua si tribunele M*ie. Ardeleni civilizati, ce sa zic...

Suspina cuptoarele de la Auschwitz dupa asemenea materie prima

MALDINI03.05.2008 19:06

Deci am niste nervi ....nu mai suport , sa dea Dumnezeu sa luam campionatu ca daca nu fac vreo criza

I.N.Money03.05.2008 19:06

Acea scandare s-a aplicat la titlul 22 , la acel meci cu Arges .

Faza de la gol e destul de discutabila , depinde mult insa daca arbitrul a facut semn sa astepte fluierul sau nu .

zob7903.05.2008 19:08
Deci am niste nervi ... imi vine sa iau o mitraliera si sa impusc toti ungurii din tara asta in frunte cu obezii ceferistilor.nu mai suport , sa dea Dumnezeu sa moara toti ungurii

Ne-am nascut prea tarziu pentru asta, dar sper c-o sa crape toti nenorocitii aia in alt fel..sa faca infarct maine cand batem cainii si luam titlul

MALDINI03.05.2008 19:09

Mama si cand i auzi pe comentatorii aia cum vb iti vine sa spargi televizoru.

zob7903.05.2008 19:10

Dac-am trai intr-o tara fara Cod Penal, azi Trica si Muresan aveau parastasul de 40 de zile

forever_STEAUA03.05.2008 19:11

Fraților, vã obligã cineva sã vã uitați la meciul ãla?

 

Din partea mea sã batã chefereul cu 11-0. Tot aia e. Noi tot trebuie sã batem javrele.

Catalyn0703.05.2008 19:11

daca egaleza bistritza ma duc afara si ma arunc in prima balta:))

Marius03.05.2008 19:12

Va propun sa discutam despre "Candidatele la titlul de campioana a Romaniei". Sa lasam Counter Strike -ul.

bodanelu03.05.2008 19:12
Acea scandare s-a aplicat la titlul 22 , la acel meci cu Arges .

Faza de la gol e destul de discutabila , depinde mult insa daca arbitrul a facut semn sa astepte fluierul sau nu .

da.. si ala era intins pe gazon. Oare nu trebuia sa astepte sa vada ce e cu el? daca are nevoie de ingrijiri sau nu?

dr.adrian903.05.2008 19:13
Fraților, vã obligã cineva sã vã uitați la meciul ãla?

 

Din partea mea sã batã chefereul cu 11-0. Tot aia e. Noi tot trebuie sã batem javrele.

 

draga forever

campionatu e dus...

I.N.Money03.05.2008 19:13

Eh , trebuia sa inscrie CFR-ul cat mai repede .

Marius03.05.2008 19:14

Presimt de ceva vreme ca miercuri "U" ii bate pe astia de nu se vad...

 

@ dr.adrian9

 

and your point is?

MALDINI03.05.2008 19:17

Daca maine nu batem pe dinamu sau nu facem egal o sa stau iar inchis in casa 3 saptamani.

«122232425»