FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Villareal

«12345»
Grinch11.03.2005 11:52

s-a auzit un zvon grav : e posibil ca meciul sa se joace miercuri in giulesti ! Asta ar fi un lucru ce numai in Romania s`ar putea intampla . Cred ca ar iesi revolta mare. :evil:

reddog11.03.2005 12:01

In Giulesti? Doamne, asa ceva!!! E de ras sau de plans? :roll:

Grinch11.03.2005 12:03

ce vrei caine pana la urma ? :twisted:

reddog11.03.2005 12:05

Depinde la ce te referi. Ce vreau in ce domeniu? De la tine? Nimic. :P Intrebarea mea: tu nu ai cu cine vorbi?

sorin_77711.03.2005 12:10

in Giulesti s-ar "rupe" tribunele pentru ca nu e in stare sa sustina vulcanul produs de Suporterii Stelei...

 

Reddog... vad un zambet sarcastic in coltul gurii... Nu uita ca aveti statie in Ghencea si o sa veniti cu coada intre picioare pentru ca duminica va va lovi baliza constanteana...

 

Sa nu uitati sa va pastrati biletele... Poate aveti si voi sansa sa amanati agonia... :lol:

Grinch11.03.2005 12:13
Depinde la ce te referi. Ce vreau in ce domeniu? De la tine? Nimic. :P Intrebarea mea: tu nu ai cu cine vorbi?

am cu cine vorbi , dar tu nu ai forum de caini ?

dbd11.03.2005 12:14

pai eu cred ca-i de plans...caci nici gazonul nu-i cu noi nimic...in giulesti...dar oricum invingem dar un pic mai greu...

reddog11.03.2005 12:17
in Giulesti s-ar "rupe" tribunele pentru ca nu e in stare sa sustina vulcanul produs de Suporterii Stelei...

 

Reddog... vad un zambet sarcastic in coltul gurii... Nu uita ca aveti statie in Ghencea si o sa veniti cu coada intre picioare pentru ca duminica va va lovi baliza constanteana...

 

Sa nu uitati sa va pastrati biletele... Poate aveti si voi sansa sa amanati agonia...   :lol:

 

Nu imi fac eu probleme de Farul. Aia sunt ca si infranti. Eu nici in caz de infrangere nu am coada intre picioare! :P

Grinch11.03.2005 12:17

dracula eu as propune sa jucam in 'groapa' ca sa vada si cainii un meci de fotbal adevarat..

reddog11.03.2005 12:18

De ce in Groapa? Ca avem stadion, spre deosebire de voi??? :P

sorin_77711.03.2005 12:22
De ce in Groapa? Ca avem stadion, spre deosebire de voi??? :P

 

Nu putem juca in Groapa pentru ca am fi nevoiti sa castigam biletele de meci la loto. asa de putine locuri aveti... :lol:

reddog11.03.2005 12:23

Stii si tu vorba aia...putin dar de calitate!

dbd11.03.2005 12:24

putin si tot de putina calitate ...zic eu ...asa ca de geaba n-am merge nici de cum pe st. cel mare !! :evil: :twisted:

sorin_77711.03.2005 12:25
Stii si tu vorba aia...putin dar de calitate!

 

Calitate o sa vezi la meciul de miercuri cu Villareal... indiferent de gazon...

reddog11.03.2005 12:26

Crede-ma ca sper sa fie un meci de calitate. Sa nu adorm cumva... :wink:

Grinch11.03.2005 12:27

reddog gresit spus stadion , foarte gresit , gazon doar e o mare diferenta.Atat aveti mai bun decat noi.Dar avem o sucuza , e foarte uzat UEFA , campionat cateodata cupa ehh :D

sorin_77711.03.2005 12:28

chiar daca sunt off topic rau...

 

Farul crezi ca nu va pune probleme Duminica?

 

Daca DA (pierdeti acasa), vi miercuri sa vezi spectacol si lectie de fotbal in viteza pe Ghencea?

reddog11.03.2005 12:29

Ce naiba de scuze ai mai gasit si tu! Si cu toate astea de vreo 4 ani acum ati mai reusit si voi cate ceva. Dar lasa ca nu e tarziu. Totusi, de ce nu cumpara Becali stadionul sa faca ceva cu el? Va contureaza o imagine destul de proasta.

sorin_77711.03.2005 12:32
Ce naiba de scuze ai mai gasit si tu! Si cu toate astea de vreo 4 ani acum ati mai reusit si voi cate ceva. Dar lasa ca nu e tarziu. Totusi, de ce nu cumpara Becali stadionul sa faca ceva cu el? Va contureaza o imagine destul de proasta.

 

In vara se schimba tot gazonul si drenajul... Asculta la mine... Se va face ultra-modern si in timp scurt... Si in septembrie o sa udati cu lacrimile voastre iarba noua din Ghencea la o noua si noua infrangere.

Grinch11.03.2005 12:33

reddog Becali CERE stadionul de cand a venit la Steaua , dar nu il da Armata :(

reddog11.03.2005 12:34

Stiam, dar cu toate sforile lui si cu tot "farmecul" nu poate rezolva nimic? :lol:

sorin_77711.03.2005 12:35
reddog Becali CERE stadionul de cand a venit la Steaua ,  dar nu il da Armata :(

 

Nu are cum sa il dea... El vrea doar o concesiune pe cel putin 20 de ani... Nu 2-3 cat vrea ministerul apararii...

reddog11.03.2005 12:36
Ce naiba de scuze ai mai gasit si tu! Si cu toate astea de vreo 4 ani acum ati mai reusit si voi cate ceva. Dar lasa ca nu e tarziu. Totusi, de ce nu cumpara Becali stadionul sa faca ceva cu el? Va contureaza o imagine destul de proasta.

 

In vara se schimba tot gazonul si drenajul... Asculta la mine... Se va face ultra-modern si in timp scurt... Si in septembrie o sa udati cu lacrimile voastre iarba noua din Ghencea la o noua si noua infrangere.

 

Sper sa se poate juca si la voi pe teren in conditii acceptabile. Dar la ce lacrimi te referi? Si care iarba? Am auzit ca puneti nisip... :twisted:

sorin_77711.03.2005 12:39

reddog. ma refeream la lacrimile cainilor dupa ce vor pierde in Ghencea... Si nu au pus nisip... ci TURBA... Astia din conducere mai au putin si acopera nivelul primelor scaune :), tot pun o groaza de chestii ... numai iarba nu :(

reddog11.03.2005 12:43

Pai de ce nu semanati si voi niste iarba? un fir pe cap de stelist si se face pasune.. Nu vei vedea tu lacrimi de infrangere, cel putin nu returul asta.

«12345»