s-a auzit un zvon grav : e posibil ca meciul sa se joace miercuri in giulesti ! Asta ar fi un lucru ce numai in Romania s`ar putea intampla . Cred ca ar iesi revolta mare. :evil:
s-a auzit un zvon grav : e posibil ca meciul sa se joace miercuri in giulesti ! Asta ar fi un lucru ce numai in Romania s`ar putea intampla . Cred ca ar iesi revolta mare. :evil:
In Giulesti? Doamne, asa ceva!!! E de ras sau de plans? :roll:
ce vrei caine pana la urma ? :twisted:
Depinde la ce te referi. Ce vreau in ce domeniu? De la tine? Nimic.
Intrebarea mea: tu nu ai cu cine vorbi?
in Giulesti s-ar "rupe" tribunele pentru ca nu e in stare sa sustina vulcanul produs de Suporterii Stelei...
Reddog... vad un zambet sarcastic in coltul gurii... Nu uita ca aveti statie in Ghencea si o sa veniti cu coada intre picioare pentru ca duminica va va lovi baliza constanteana...
Sa nu uitati sa va pastrati biletele... Poate aveti si voi sansa sa amanati agonia... :lol:
Depinde la ce te referi. Ce vreau in ce domeniu? De la tine? Nimic.Intrebarea mea: tu nu ai cu cine vorbi?
am cu cine vorbi , dar tu nu ai forum de caini ?
pai eu cred ca-i de plans...caci nici gazonul nu-i cu noi nimic...in giulesti...dar oricum invingem dar un pic mai greu...
in Giulesti s-ar "rupe" tribunele pentru ca nu e in stare sa sustina vulcanul produs de Suporterii Stelei...
Reddog... vad un zambet sarcastic in coltul gurii... Nu uita ca aveti statie in Ghencea si o sa veniti cu coada intre picioare pentru ca duminica va va lovi baliza constanteana...
Sa nu uitati sa va pastrati biletele... Poate aveti si voi sansa sa amanati agonia... :lol:
Nu imi fac eu probleme de Farul. Aia sunt ca si infranti. Eu nici in caz de infrangere nu am coada intre picioare! ![]()
dracula eu as propune sa jucam in 'groapa' ca sa vada si cainii un meci de fotbal adevarat..
De ce in Groapa? Ca avem stadion, spre deosebire de voi??? ![]()
De ce in Groapa? Ca avem stadion, spre deosebire de voi???![]()
Nu putem juca in Groapa pentru ca am fi nevoiti sa castigam biletele de meci la loto. asa de putine locuri aveti... :lol:
Stii si tu vorba aia...putin dar de calitate!
putin si tot de putina calitate ...zic eu ...asa ca de geaba n-am merge nici de cum pe st. cel mare !! :evil: :twisted:
Stii si tu vorba aia...putin dar de calitate!
Calitate o sa vezi la meciul de miercuri cu Villareal... indiferent de gazon...
Crede-ma ca sper sa fie un meci de calitate. Sa nu adorm cumva... :wink:
reddog gresit spus stadion , foarte gresit , gazon doar e o mare diferenta.Atat aveti mai bun decat noi.Dar avem o sucuza , e foarte uzat UEFA , campionat cateodata cupa ehh ![]()
chiar daca sunt off topic rau...
Farul crezi ca nu va pune probleme Duminica?
Daca DA (pierdeti acasa), vi miercuri sa vezi spectacol si lectie de fotbal in viteza pe Ghencea?
Ce naiba de scuze ai mai gasit si tu! Si cu toate astea de vreo 4 ani acum ati mai reusit si voi cate ceva. Dar lasa ca nu e tarziu. Totusi, de ce nu cumpara Becali stadionul sa faca ceva cu el? Va contureaza o imagine destul de proasta.
Ce naiba de scuze ai mai gasit si tu! Si cu toate astea de vreo 4 ani acum ati mai reusit si voi cate ceva. Dar lasa ca nu e tarziu. Totusi, de ce nu cumpara Becali stadionul sa faca ceva cu el? Va contureaza o imagine destul de proasta.
In vara se schimba tot gazonul si drenajul... Asculta la mine... Se va face ultra-modern si in timp scurt... Si in septembrie o sa udati cu lacrimile voastre iarba noua din Ghencea la o noua si noua infrangere.
reddog Becali CERE stadionul de cand a venit la Steaua , dar nu il da Armata ![]()
Stiam, dar cu toate sforile lui si cu tot "farmecul" nu poate rezolva nimic? :lol:
reddog Becali CERE stadionul de cand a venit la Steaua , dar nu il da Armata![]()
Nu are cum sa il dea... El vrea doar o concesiune pe cel putin 20 de ani... Nu 2-3 cat vrea ministerul apararii...
Ce naiba de scuze ai mai gasit si tu! Si cu toate astea de vreo 4 ani acum ati mai reusit si voi cate ceva. Dar lasa ca nu e tarziu. Totusi, de ce nu cumpara Becali stadionul sa faca ceva cu el? Va contureaza o imagine destul de proasta.
In vara se schimba tot gazonul si drenajul... Asculta la mine... Se va face ultra-modern si in timp scurt... Si in septembrie o sa udati cu lacrimile voastre iarba noua din Ghencea la o noua si noua infrangere.
Sper sa se poate juca si la voi pe teren in conditii acceptabile. Dar la ce lacrimi te referi? Si care iarba? Am auzit ca puneti nisip... :twisted:
reddog. ma refeream la lacrimile cainilor dupa ce vor pierde in Ghencea... Si nu au pus nisip... ci TURBA... Astia din conducere mai au putin si acopera nivelul primelor scaune
, tot pun o groaza de chestii ... numai iarba nu ![]()
Pai de ce nu semanati si voi niste iarba? un fir pe cap de stelist si se face pasune.. Nu vei vedea tu lacrimi de infrangere, cel putin nu returul asta.