FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-Villareal

«1235»
dbd05.03.2005 10:50

Am deschis acest subiect primu si as vrea sa comentam despre cum va fi meciul...ce 11 de jucatori ar fi ideali...cine va castiga...cat la cat se vatermina meciul...atmosfera care va fi creata pe stadion...thanks George pentru deschiderea subiectului !

sorin_77705.03.2005 15:34

1-0 sau oricare alt scor pentru victorie???

eu cred ca 1-0 este scorul cel mai bun... Nu ne face calificati si mergem in Spania sa punem osul... nu ne culcam pe o ureche, ci mergem la victorie si sa inscriem ca la Sofia... inca din primele minute...

sorin_77705.03.2005 15:35

am un sentiment... Dica ne va surprinde pe toti prin jocul bun de aceasta data, dar Dorinel va inscrie...

Hai Steaua!!!

timarrc05.03.2005 15:59

Daca va juca, Dinita va da gol. Si Bostina va juca foarte bine. Dar presimt ca Zenga nu va titulariza pe nici unul din ei. Oare Florentin Dumitru se va face bine?

dbd05.03.2005 17:00

Deci vad ca majoritatea spune ti ca vom castiga la Villareal...e care ar fi jucatorii titulari ai Stelei ?

sorin_77705.03.2005 19:01
Deci vad ca majoritatea spune ti ca vom castiga la Villareal...e care ar fi jucatorii titulari ai Stelei ?

 

Nu ne-ai dat posibilitatea unui meci nul... Eu inclin sa cred in 0-0 la noi si 2-2 la ei...

 

Steaua MERGE IN SFERTURI...

dbd06.03.2005 07:10

ba eu am pus posubilitatea unui meci nul...dar nu l-a trecut calc...

ss06.03.2005 08:21
Dan
cred ca vom castiga in Ghencea cu 2-0
ss06.03.2005 08:25
ss
cred ca vom castiga aici cu 2-0 si vom pierde cu 1-0 la ei
dbd06.03.2005 10:34

eu zic ca nu vom pierde nici la Villareal nici acasa....in Ghencea...

sorin_77706.03.2005 11:15

Optimism nu gluma...

Daca trecem de Villareal atunci ar fi mare pacat sa nu mergem in finala :)

dbd06.03.2005 16:52

DACA...fii optimism...vom trece si de Villareal...si de tot neamul UEFA

Phase06.03.2005 21:04

Daca nu castigam in Ghencea cu cel putin 2-0 nu avem nici o sansa. Asta e parerea mea... dar sa dea D-zeu sa castigam la o diferenta mare la noi acasa

Virgil07.03.2005 05:01

Fotbalul e un sac din care surprizele pot aparea fara limita.Din punct de vedere logic e mai sigura calificarea plecând de la 2-0 pe teren propriu,decât de la 1-0.

Ilogic ne putem califica începând de la 0-0 în meciul tur.

Hai sa fim logici totusi.

john_stelistu07.03.2005 11:42

SUNT SIGUR CA VA FII O ALTA SEARA MAGICA IN Ghencea. CRED CA 0 VICTORIE CU 1-0 SAU UN ORICE ALT REZULTAT FARA SA PRIMIM GOL ESTE EXCELENT. TREBUIE SA FIM MAI MULTI CA LA MECIUL CU VALENCIA SI SA-I SUSTINEM FRENETIC PE BAIETI. Zenga VA FACE ECHIPA IN ASA FEL INCAT SA NE ASIGURAM CALAFICAREA DE LA Bucuresti. CRED CA VA JUCA CU 3 VARFURI. SA-I NIMICIM PE VILLAREAL. FORZA Walter. FORZA Steaua. MAI BUCURATINE ODATA.

bodo_red_blue07.03.2005 12:01
horse3707.03.2005 12:03

asa-i romanu. entuziast nevoie mare neamule. nu vreau eu sa fiu Gica contra dar un optimism mai ponderat ar fi mult mai bun. nu de alta dar de o fi sa picam dupa cal sa nu ne rupem toate oasele.

asa ca...1-0 parfum de la 2-0 in sus o dam in lux. dar cum spuneam fara sa primim gol acasa. iar de vom trecem si de villareal trec si eu in tabara alora care cred ca putem juca si finala! parol!

sorin_77707.03.2005 15:23

aplic la cele spuse de Horse...parol :D

 

 

PS: si un 0-0 e bun... acolo vom inscrie pentru ca nu am mai facut-o de mult in deplasare si cam a venit timpul...

Neaga8807.03.2005 16:57

stitzi cat o sa fie scorul joi ? Steaua 4 - 0 Villareal ! sa nu zicetzi ca nu v-am zis .. :) !

slim07.03.2005 17:28

Eu a zis ca va fi 2-0 cu valencia si min 90 11 m pt Steaua si nus mama omida sau alta vrajitoare dar cu vilareal am visat ca va fi 3-0pt noi bineinteles.Argumentez acum: am vazut multe meciu ale advs nostri si tot ce pot spune este ca sunt oglinda noastra in spania avem un joc fff asemanator doar ca noi o sa avem faniii,sufletul,inima si dorinta de afirmare sper sa nu ma insel si sper sa batem FOARZA Steaua SI BAFAT BAIETI NE VEDEM LA MECI :lol: :lol: :lol:

sorin_77707.03.2005 18:45

Neaga 88... daca nu te inseli dau o bere... 2 beri... 3 beri... 4 beri...

Neaga8807.03.2005 19:47
:D ... abia astept sa beau bere de la tine sorine :D, pregateste banii sa le cumperi :D Forza
ciupi07.03.2005 21:29

Nu conteaza cine intra in teren, important e sa dea totul la fel cum am facut si cu valencia. Insa mie greu sa cred ca vom juca la fel in primul rand pentru. ca e primul meci si in al doilea noi romanii ne multumim cu putin, asta e.... daca am juca la fel ca in meciul cu valencia cel putin in final am ajunge. oricum FORZA Steaua si ne vedem joi in Ghencea sa facem din nou show sa moara toti cainii si cioriile.

MIREL6RADOI08.03.2005 10:05

draculasblood?unde esti?la capatul lumii,baku....naspa:)esti omu lui abramovich in regiune? :lol:

Ca sa revin la topic,imp este sa invingem!

LUPTA Steaua!

Grinch08.03.2005 13:36

Trebuie sa`i batem ma !! Haideti cati mai multi si la retur !!

«1235»