Am deschis acest subiect primu si as vrea sa comentam despre cum va fi meciul...ce 11 de jucatori ar fi ideali...cine va castiga...cat la cat se vatermina meciul...atmosfera care va fi creata pe stadion...thanks George pentru deschiderea subiectului !
