@Victor
Fara suparare dar tu chiar esti pe statul de plata al lui Jiji.
Ce legatura au jucatorii cu faptul ca Jiji a interzis abonamentele la peluza?
renuntarea la abonamente este o eroare, dar patronatul poate sa o ia! are acest drept si noi nu trebuie sa ne plangem, ci sa ne intrebam unde s-a gresit (nu neaparat cine a gresit??, caci atunci iar ne vom scufunda intr-o mare de acuze)!?
legatura intre abonamente, jucatori, transferuri, salarii este Becali, patronul echipei! asa cum noi suntem suporterii Stelei, si nimeni nu ne poate lua aceasta calitate, el este "proprietarul" si are drepturi, dupa cum are si obligatii nenumarate! eu il apreciez doar pentru obligatiile asumate si indeplinite! in rest nu ma intereseaza decat binele Stelei!
