Fara peluze, dar nu e nicio pb tot acolo se va inghesui lumea
la bilete
Fara peluze, dar nu e nicio pb tot acolo se va inghesui lumea
la bilete
pai si la peluza ??
ce nesimtitzi ba ..fara abonamente la peluze ......
Din cate am auzit la televizor si de la tata...
Ironic, nu ?
In alta ordine de idei , nu e nicio problema luam bilete umplem peluzele meci de meci si ii aratam noi ciobanului cine e Steaua cu adevarat, chiar dak o sa puna preturi mai mici la tribuna.
padrese sa vezi ce 50 Ron va fi biletul la peluza ![]()
Acum avem abonamente !!!! Dar nu si la peluze !!! Se poate cumpara cumva inainte de meciurile oficiale bilete la Peluze ?? Sau le-a scos si pe alea Gigi ??
Acum avem abonamente !!!! Dar nu si la peluze !!! Se poate cumpara cumva inainte de meciurile oficiale bilete la Peluze ?? Sau le-a scos si pe alea Gigi ??
Nu cred ca ar risca sa piarda eventualele venituri provenite din vanzarea biletelor la peluza
Editat de moderatori.
Se pare ca Gigi nu va mai da voie cu abonamnete la peluze. Nu se mai vand. A spus ca s-a saturat sa tot fie injurat.
Se pare ca Gigi nu va mai da voie cu abonamnete la peluze. Nu se mai vand. A spus ca s-a saturat sa tot fie injurat.
Si ce.... din tribune nu se poate injura ???
Imi pare rau sa aud ca nu se fac abonamente la peluza....prin chestia asta "ciobanul" isi pune in cap toate brigazile din peluze. Ma intreb kt o sa mai tina? Dictatorul asta nu stie ce face... crede ca ne v-a tine acasa dak nu pune abonamente in vanzare.... Pentru culori si adevarate valori o sa fim mereu prezenti indiferent de ce v-a face "ciobanul"
Iubim Steaua si o vom urma oriunde in lume v-a juca!!!
ceva trebuie sa facem , sa reactionam intr`un fel , este inacceptabil sa stam cu mainile in buzunare si sa nu ne intereseze , trebuie facut ceva . daca nu vom demonstra inca o data ca nu avem unitate si ne supunem la orice soparla aruncata de unu care a facut avere vanzand oi si branza X( X( . acum o sa se vada cine e stelist si cine nu
Ciobanul crede ca peluzele sunt cele care il injura .
Nu mai e mult pana cand si tribunele se vor razvrati impotriva lui . Asteptati pierderea calificarii in grupe si o sa vedeti revolutie . Eu spun doar atat ...daca nu aduce rapid 4-5 jucatori cu valoare , Steaua nu-si va indeplini obiectivele. P u n c t
ceva trebuie sa facem , sa reactionam intr`un fel , este inacceptabil sa stam cu mainile in buzunare si sa nu ne intereseze , trebuie facut ceva . daca nu vom demonstra inca o data ca nu avem unitate si ne supunem la orice soparla aruncata de unu care a facut avere vanzand oi si branza X( X( . acum o sa se vada cine e stelist si cine nu
ce ar fi de facut?
proteste am facut mereu..si tot "taranul" a ramas.... el crede ca dak e patron la echipa ei si patronul nostru? niciodata...
Oricum un lucru este cert o sa fim prezenti la fiecare meci indiferent de ce se v-a intampla...noi nu mergem pentru "taran" la meci mergem pentru culori... asa a fost mereu si asa va fi mereu.... ![]()
Si ce.... din tribune nu se poate injura ???
@fane_casieru el zice ca la tribune sunt suporteri civilizati...suporteri adevarati la meciul cu Ceahlau din retur cand ai fost la noi acasa am fost si eu la meci era stadionu aproape plin sa zicem si il injurau pe rand peluzele apoi tribunele...
@fane_casieru el zice ca la tribune sunt suporteri civilizati...suporteri adevarati la meciul cu Ceahlau din retur cand ai fost la noi acasa am fost si eu la meci era stadionu aproape plin sa zicem si il injurau pe rand peluzele apoi tribunele...
Tot stadionul l-a injurat pe "taran" nu numai "huligani" si "bagabonti" !!!
In urma acestei incercari de a tine anumiti suporteri departe de stadion, Becali nu face altceva decat sa-si puna si mai mult lumea in cap... sunt sigur ca tribunele vor reactiona... sunt tare curios ce se va intampla atunci?! va inchide tot stadionul?!?!
Abia astept meciul cu zaglebie (primul cu spectatori, in Ghencea)... ciobanul o sa primeasca ce merita, sunt sigur
Orice ar fi, trebuie sa sustinem echipa... vrem in Champions League!!! spre cl
PANA LA MECIUL CU ZAGLIEB VINE MECIUL CU CHARLEROI DE VINERI.SPER SA-L FACEM PE CIOBANOID SA PLECE DE LA STADION INAINTE DE INCEPUTUL MECIULUI
Becali va veni si vremea noastra urmeaza alegerile,parca te vad deja cum cersesti voturi.........Steaua te iubesc!!!
Becali va veni si vremea noastra urmeaza alegerile,parca te vad deja cum cersesti voturi.........Steaua te iubesc!!!
buna asta cu alegerile..sa vdm ce o sa faca "taranu" oricum nu il voteaza nimeni...si plus de asta nu ar tb sa implicam politica in fotbal...asa cum face el...
cu:Jiji Becali what's your profession?
A : Oaieeee !!! Oaieeee!!! Oaieeee!!!
Tot stadionul l-a injurat pe "taran" nu numai "huligani" si "bagabonti" !!!
@seed pai yo ce zic tot stadionu l`a injurat..si el zice ca doar peluzele ! Care ma doar peluzele?! Ca aia de la tribune injurau cateodata mai rau ca peluzele ![]()
ce e de facut ? ceea ce au facut si cei de la River Plate :
nu au cedat !!!!!!
Au marit preturile , nici o problema , au platit si au venit sa protesteze
Au inkis peluza , ei au spart portile si tot au intrat cu toata opozitia politiei
Daca il lasam in pace nu o sa plece , dimpotriva o sa vada ca el castiga mereu , si cine stie ce o sa mai faca
Haideti sa devenim si noi unitari , si nu dezbinati cum suntem de ne batem intre noi
Nu avem unitate si NU SUNTEM ORGANIZATI DELOK . asta este
ce e de facut ? ceea ce au facut si cei de la River Plate :nu au cedat !!!!!!
Au marit preturile , nici o problema , au platit si au venit sa protesteze
Au inkis peluza , ei au spart portile si tot au intrat cu toata opozitia politiei
Daca il lasam in pace nu o sa plece , dimpotriva o sa vada ca el castiga mereu , si cine stie ce o sa mai faca
Haideti sa devenim si noi unitari , si nu dezbinati cum suntem de ne batem intre noi
Nu avem unitate si NU SUNTEM ORGANIZATI DELOK . asta este
Nu cred ca un eventual protest violent ar fi cea mai buna solutie... Episodul inregistrat in urma meciului din groapa, cand garda a facut ce-a vrut si pan' la urma tot suporterii au fost gasiti vinovati, demonstreaza ca nu asta e drumul care trebuie urmat...
In schimb, ciobanul trebuie, la fiecare meci, sa afle ca indiferent ce-ar face, nu va fi acceptat... si cel mai important, indiferent de razboiul dus, cu primul om care-si repara maybachul cu ranga, echipa trebuie incurajata, sa stie ca adevaratii suporteri sunt langa ei...
Asta daca nud a drumu la abonamente la peluze ... faci singur rau echipei ... el vrea s a arata ca e cel mia tare si cel mai cioban .... , sa ne demonstreze ca poate sa ne invinga !!! De noi nu scapi orice-ai face , SUNTEM COSMARUL TAU >
!!! si Fanii Stelei u esti unu care ai venit la Steaua pentru imagine !!
PANA LA MECIUL CU ZAGLIEB VINE MECIUL CU CHARLEROI DE VINERI.SPER SA-L FACEM PE CIOBANOID SA PLECE DE LA STADION INAINTE DE INCEPUTUL MECIULUI
Pai la ce scrii u aici frate, asta ar insemna ca dak vine camus in Ghencea sa vada atmosfera, ca sa se hotarasca sa se transfere aici sau nu, inseamna ca fuge mancand pamantul !!! Cine si-ar dori sa se transfere la o echipa in care lumea se injura reciproc in interiorul clubului !!!! Deci d-aia nu vin jucatori la noi sa stiti si voi fratilor !
Pai la ce scrii u aici frate, asta ar insemna ca dak vine camus in Ghencea sa vada atmosfera, ca sa se hotarasca sa se transfere aici sau nu, inseamna ca fuge mancand pamantul !!! Cine si-ar dori sa se transfere la o echipa in care lumea se injura reciproc in interiorul clubului !!!! Deci d-aia nu vin jucatori la noi sa stiti si voi fratilor !
Lasa frate ca daca ii da GB banii vine stai linistit. Pai nu poti sa ii pui un dvd cu atmosfera din Champions League. Nu din aceasta cauza nu vine Camus. GB trebuie injurat.