FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rezistența la Becali

«145678»
ariell17.05.2007 16:50
For all of you - Fair Play Please

 

Chiar de la inceput vreau sa va spun ca ati luat-o, aproape toti cei care scriu articole sau comenteaza pe acest site, complet razna. sunt stelist, vreau sa aflu noutati, stiri, informatii despre Steaua, accesez www.fcsteaua. ro si, cind colo, ce gasesc? Numai articole, comentarii, raspunsuri anti-contra-impotriva----...----etc-Becali. Ma uit inca o data pe ce site sunt, poate am gresit adresa. Dar nu, este chiar site-ul WWW.FCSTEAUA.RO, si nu-mi vine sa cred ce se intimpla aici. Aproape 90% din articole si comentarii sunt cu "rezistenta la Becali", "jos Becali", "demisia Becali", etc.

 

Va rog frumos, reveniti-va.

 

Sau haideti sa ne revenim cu totii si sa sustinem si incurajam Echipa de Fotbal Steaua Bucuresti. Terminati cu prostiile, cu injuraturile, cu atitudinea asta total imbecila anti-contra-impotriva-nu-stiu-cui, ca nu ma intereseaza si nu are ce cauta pe Stadionul Ghencea si pe site-ul suporterilor stelisti. Am vazut comentarii absolut naucitoare, de genul "cine nu este impotriva lui Becali, nu este stelist". Este incredibil unde s-a ajuns, nu-mi vine sa cred ca trebuie sa fiu "contra-cuiva" sau "sa-sustin-pe-cineva" ca sa fiu stelist. sunt stelist, iubesc Steaua, sunt mindru de echipa de fotbal Steaua (si de celelalte echipe ale Stelei de la handbal, rugby, hochey, etc), vin la meciuri sa o sustin, cint si aplaud cind se joaca cu spectatori (pentru ca anul asta, desi am abonament, mai mult am avut terenul suspendat datorita si "stelistilor nostri adevarati"), cred in Echipa Steaua si ma bucur cind cistiga. Asta e tot. sunt putin suparat cind jocul nu merge, sunt suparat cind pierdem, dar atit. Stiu ca Steaua este campioana mea iubita si revin cu "sunt stelist.iubesc Steaua ....".

 

Aproape nimic din ce v-am spus mai sus nu regasesc in articolele si comentariile voastre. In schimb, gasesc multa rautate, ura, invidie, prostie, etc impotriva-contra-anti-nu-stiu-cui. Asa cum Steaua nu este a lui Becali, nu este nici a voastra, a celor care nu stiu sa iubeasca Steaua.

 

Strict referitor la personajul impotriva caruia sinteti, eu cred ca Becali are partile lui bune si rele, dar la Steaua a facut mai mult bine. A si gresit, a dat si declaratii aiurea, a mai si jignit pe unul pe altul, CORECT. Dar a facut-o pentru Steaua. Si daca pentru voi, nu conteaza faptul ca de citiva ani nu prea a vindut jucatori (si nici pe viitor nu cred c-o va face), daca nu conteaza ca a bagat bani in Stadionul Ghencea care este singurul atestat de UEFA cu clasa III si unde se poate juca Champions League si UEFA Cup, pentru mine cel mai mult conteaza performantele Stelei din ultimii 3-4 ani, atit in campionatul nostru, cit mai ales in Cupele Europene. S-ar fi putut obtine si performante mai mari. Corect. Dar si mai putine sau deloc. Asa ca hai sa ne amintim de multele bucurii din ultimi ani si sa uitam cele citeva momente mai triste. Sintem campioni, mergem mai departe.

 

In final, va mai rog o data, hai sa iubim si sa incurajam cum trebuie Steaua, si sa lasam deoparte alte chestii care nu au legatura cu echipa noastra

 

Hai Steaua

Pai aici gasesti cam toate noutatile despre echipa in continuare, daca o sa intri pe site-ul oficial nu o sa gasesti mare lucru, la cat de des au grija sa faca update-uri.

Sa incepem cu ce e mai fierbine, vorbeste gura targului ca mai nou Jiji vrea sa isi faca echipa doar din romani neaosi curati la suflet si neintinati de obiceiurile si traditiile diavolesti care au cuprins toate tarile de pe lumea asta mai putin mandra Romanie, si cum avem si noi cateva suflete intinate pe la echipa razboinicul s-a decis sa taie in carne vie.

A vazut el niste faze intr-un film- Exorcistul le-a incercat pe ei da nu i-au iesit pentru ca aceste suflete pierdute nu mai aveau pic de credinta si in concluzie singura solutie este ca ei sa plece la cine ofera mai mult.

 

2. De cand nu mai este MM conducatorul nostru a luat-o rau de tot pe aratura si nu trece zi in care sa nu ne vina sa spargem televizorul cand il vedem pe orice post TV avand niste crize care l-ar face invidios si pe Vadim, lider incontestabil al aparitiilor halucinante la TV pana acum ceva timp.

 

3 Echipa este condusa de un antrenor care reprezinta o minune pentru medicina din toate timpurile fiind singura fiinta care a reusit sa traiasca fara coloana vertebrala.

sincer sa fiu nu il inteleg cum accepta atatea compromisuri si se umileste in asa hal, motivul pentru care sta la Steaua fiind un mare mister.

Daca ar fi murit de foame in ideea ca il dadea Jiji afara l-as fi inteles, dar la situatia lui financiara ar putea sa se retraga linistit din fotbal la unul din restaurantele sale, unde ar putea breveta pe langa binecunoscuta varza a la Cluj, noul preparat varza ala Oli daca ne uitam la ce joaca echipa cu mici exceptii. Poate ca vrea sa afle parerea suporterilor mai intai, cine stie?.....

noshame_forzasteaua17.05.2007 16:55
Elton si Thereau sunt jucatori importanti, si mie imi plac dar sa nu pierdem fondul problemei. Nu din cauza lor Gigi trebuie sa plece de la Steaua, exista motive mult mai grave... desi si acest episod e o expresie a dereglarii sale psihice !

 

De Universitate nu stiu daca e serios, daca s-a vorbit doar pe forumuri sunt sanse mici sa se intample ceva...

ba nu mai vorbi ca Becali asta e o hahalera am citit azi in gazeta sporturilor si Becali zicea ca el vrea sa faca din Steaua o echipa numai din fotbalishti romani cu care sa se bata cap la cap cu Chelsea,real sau barca....................

in orice caz..............forza Steaua!! fularsteaua2fularsteaua2

ariell17.05.2007 17:00

Si fara suparare, dar toate aceste lucruri au legatura cu echipa pentru ca ne pasa, de asta e site pentru suporteri ca sa spunem ce avem pe suflet, iar faptul ca intr-o masura asa mare suntem impotriva celor ce se intampla ar trebui sa iti dea gandit cand spui ca lucrurile astea nu au legatura cu echipa, pentru ca din pacate exact cu echipa au legatura.

Fa un exercitiu de imaginatie si in afara de Elton si Thereau incearca sa vezi echipa si fara Dica de exemplu, ca tot e comunist si asta, si astia nu-s pe placul lui Jiji, si gandeste-te ce o sa facem la anul chiar si in campionat, cu un mijloc format din Para, Lovin, Banel si Ovidiu Petre + Gurita si cine stie ce inca ciumete in atac......

Viitorul suna bine nu ?

UltrasInter17.05.2007 17:14

ce sa zici d ZEROli... nu prea ai c sa zici... nu face faza defensiva.. are dreptate.. ei sunt Steaua... trebuie sa tina d 0 - 0 sa joace cat mai devensiv.. si cat mai haotic.. cand joaca pase... nu place antrenorului sau patronului... si jucatorii buni trebuie eliminati.. pacat !! mare pacat !! ce`a ajuns Steaua noastra... oare unde se va ajunge cu asta?? oare vom putea face ceva??

cos17.05.2007 17:30

olaraoiu vrea sa il dea pe Elton si sa il pastreze pe Gigel Coman!ce spuneti de asta? steagcruce2 fularsteaua2

ariell17.05.2007 17:31

Declaratie Nicolae Dica:

 

"Si el, si eu suntem jucatori care intram bine in combinatii si am aratat asta in meciul cu FC National. Sper sa reusim mai mult in restul meciurilor. Nu sunt singurul jucator care il vrea in continuare pe Elton la echipa, si restul coechipierilor il vor. E un fotbalist care poate sa creasca mai mult decat nivelul la care este acum si are multe de aratat la Steaua", a declarat Dica

 

Tot respectul pentru tine Dica.......

yo,21nelutzu17.05.2007 17:52

am ramas surprins de ce a spus tolontan. uitati'va pe [...]

Forza Steaua!

Fara reclame. Moderatorii

andreich17.05.2007 18:35

bai adormitilor ramanem fara jucatori de valoare gen Thereau si vin supervalori gen Gurita si atunci unde mai mergeti voi cu rezistenta tacita? In groapa?Eu inca cred ca astea sunt poante gen Becali sa se impace cu galeria daca ii pastreaza pe cei doi si sper sa fie asa ca daca chiar vrea sa-i dea o pune rau de tot cu toti. Era destul de speriat ultima data asa cum l-am vazut eu si cred ca este o farsa nu cred ca este asa prost

SSK17.05.2007 18:40

Vad ca articolul meu a trezit nemultumiri inclusiv in randul unor useri care de obicei imi dadeau dreptate. Ce sa-i faci, nu poti sa multumesti mereu pe toata lumea.

 

Recunosc ca e posibil sa gresesc eu si sa aveti voi dreptate. Totusi, tineti cont de un lucru - in care eu cred cu tarie: acum cat inca suntem la inceput si ne agitam pe internet, lucrurile sunt toate bune si frumoase si putem sa fim radicali. INSA, sa facem 2 presupuneri:

 

1. Becali nu va elibera abonamente deloc si bilete doar la tribune (e in stare). Cum ati reactiona atunci?

 

2. Cazul extrem: ati fi batuti cativa dintre voi de niste malaci de o etnie anume, adusi ca sa arate cine e seful in Ghencea.

 

Aici pe fcsteaua.ro lucrurile sunt toate frumoase si virtuale. In viata reala, aia in care statul acasa cand joaca Steaua e un chin si-n care pumnii si picioarele dor si provoaca fracturi, lucrurile nu mai sunt atat de simple. Iar radicalismul s-ar putea sa-i paraseasca pe multi.

 

Eu cred sincer ca nu putem sa ne luptam cu Becali cu aceste arme si ca, daca vrem sa supravietuim, trebuie sa gasim altele. Eu am incercat sa ofer una.

Dano17.05.2007 18:47

SSK in principiu ai dreptate...dar acesta actiune de rezistenta trebuie coordonata si organizata de CINEVA sau CEVA, ca altfel nu are sanse de izbanda....

korynna17.05.2007 18:59

ceva ce ar avea soarta de izbanda ar trebui sa fie propus de liderii de galerie,restul sunt doar vorbe.mi se pare ca multi se chinuie in zadar sa gaseasca solutii care niciodata nu or sa multumeasca pe toata lumea din pacate si tot respectul din partea mea pentru ca se incearca o rezolvare.avem nevoie de ceva organizat si asta porneste din galerie.doar ei se pot mobiliza si ne pot mobiliza si pe noi pentru a face ceva care chiar sa conteze.

lucas_luke7517.05.2007 19:11

nu pot spune durerea pe care o am in suflet si nici nu pot sa o arat ,dar asa ceva, de cand ma stiu nu am ami vazut.

cum poate un patron de club (Steaua Bucuresti)sa se injosesca in fata rivalilor (Dinamo) iar la urma sa spuna ca nu o sa mai dea abonamente ,decit celor peste 30 de ani

asa ceva nu se poate<<<VA ROG ANALIZATI SI VOI>>>HAI Steaua----ULTRAS-PE-VIATA

fedora17.05.2007 19:30
1. Becali nu va elibera abonamente deloc si bilete doar la tribune (e in stare). Cum ati reactiona atunci?
Cumpar abonament la tribuna, ce sa fac?

Iar faza cu peste 30 de ani nu poate sa o faca legal.

Sevilla '8617.05.2007 19:32

Imaginati-va ca la referndumul de sambata nu iese Basescu. Asta inseamna ca vom avea alegeri anticipate, deci ciobanul ar putea intra in campanie electorala. Atunci fiecare vot ar deveni nepretuit pentru cioban. Fiecare NU TE VOTEZ! ar fi o palma grozava pentru oier. In aceasta situatie nu si-ar mai permite sa faca figuri cu noi. Nu doar ca nu i-ar mai vinde pe Elton si Thereau, dar cred ca ar face si niste achizitii tari (nu rebuturile din Liga lui Mitica). Ciobanul ar fi in stare de orice pentru a se impaca cu suflarea stelista. Meditati la asta.

iov17.05.2007 20:08
Vad ca articolul meu a trezit nemultumiri inclusiv in randul unor useri care de obicei imi dadeau dreptate. Ce sa-i faci, nu poti sa multumesti mereu pe toata lumea.

 

Recunosc ca e posibil sa gresesc eu si sa aveti voi dreptate. Totusi, tineti cont de un lucru - in care eu cred cu tarie: acum cat inca suntem la inceput si ne agitam pe internet, lucrurile sunt toate bune si frumoase si putem sa fim radicali. INSA, sa facem 2 presupuneri:

 

1. Becali nu va elibera abonamente deloc si bilete doar la tribune (e in stare). Cum ati reactiona atunci?

 

2. Cazul extrem: ati fi batuti cativa dintre voi de niste malaci de o etnie anume, adusi ca sa arate cine e seful in Ghencea.

 

Aici pe fcsteaua.ro lucrurile sunt toate frumoase si virtuale. In viata reala, aia in care statul acasa cand joaca Steaua e un chin si-n care pumnii si picioarele dor si provoaca fracturi, lucrurile nu mai sunt atat de simple. Iar radicalismul s-ar putea sa-i paraseasca pe multi.

 

Eu cred sincer ca nu putem sa ne luptam cu Becali cu aceste arme si ca, daca vrem sa supravietuim, trebuie sa gasim altele. Eu am incercat sa ofer una.

 

Ovidiu,

 

Esti in totala contradictie cu status message-ul tau.

Personal cred ca momentan as putea spune ca ura mea fata de Becali a depasit dragostea pentru Steaua dar in acelasi cerc vicios consider ca aceasta ura se datoreaza faptului ca acest om loveste in ce iubim noi.

Din acest motiv spun sincer ca nu imi pasa daca inchide peluzele sau trimite malacii dupa suporteri (tii minte reactia stadionului cand a trimis gorilele in Sud la meciul cu Bacau, nu si-ar permite in viata lui sa mai faca asa ceva 100%)plus ca Gigi nu mai are sprijinul politic si din justitie de acum cativa ani. Cum ar fi sa vina sa ne bata aia a?:)).Imaginea lui ar avea foarte mult de suferit plus ca eu cred ca s-ar abate un iures de dusmani asupra lui. Nu o sa ma chinui cativa ani(probabil o sa ma doara in pix de fotbal) asteptand ca vadim sa-l bata pe Becali sa ne scoata si pe noi din rahat.

Pe de alta parte eu chiar imi doresc sa vanda abonamente la suporteri peste 30 de ani(culmea, cei care au prins ceva din "epoca de aur") sunt curios ce atmosfera va fi pe stadion :)) !!! Steaua va muri in 5-6 ani cu Gigi. Eu continui pe linia mea si tineti minte " nu mai suntem pe vremea securitatii, doamne am zis ceva de Gigi?!?!", avem drepturi morale si materiale, s-a gasit Gigi sa ne tina in lesa, intrand in jocul lui care nu are nici un fundament real.

Bafta!

danielcristian17.05.2007 20:33
Imaginati-va ca la referndumul de sambata nu iese Basescu. Asta inseamna ca vom avea alegeri anticipate, deci ciobanul ar putea intra in campanie electorala. Atunci fiecare vot ar deveni nepretuit pentru cioban. Fiecare NU TE VOTEZ! ar fi o palma grozava pentru oier. In aceasta situatie nu si-ar mai permite sa faca figuri cu noi. Nu doar ca nu i-ar mai vinde pe Elton si Thereau, dar cred ca ar face si niste achizitii tari (nu rebuturile din Liga lui Mitica). Ciobanul ar fi in stare de orice pentru a se impaca cu suflarea stelista. Meditati la asta.

Asta chiar ca doar imaginativ se poate intampla!Basescu va ramane in functie,nu vor fi alegeri anticipate,deci cade tot scenariul! Ce ma deranjeaza pe mine este ca ciobanul asta are tupeul sa candideze la presedentia Romaniei! De cand faptul ca esti analfabet, agramat, parsiv ,hot, mincinos, curva, blasfemitor, cretin, bisnitar, increzut, prost-crescut, samd, iti da dreptul sa te crezi in stare sa conduci o tara??? Si pe deasupra sa mai si putzi a branza de oaie si sa ai un ras sinistru...ha,Jiji?Hahalero!

MooxuLeTz`17.05.2007 21:33

EU CRED CA U ESTI PLATIT DE EL SA INCERCI SA NE "mai indulcesti" sau sa bagi chipurile firca in noi... ca vezi doamne ne bate vre`un malac de-al lui Jiji ... te asigur ca protestul va continua si daca nu ne face ambonamente ce ??? tot intram pe bilete si te aisgur ... eu ..pentru ca el 1 + banii lui nu se poate pune cu toti stelisti necumparatzi ca tine !!

w3bmaster17.05.2007 21:42

Ce rezistenta tacita aici trebuie forta ca de atat stie imbecilu de cioban

greco17.05.2007 21:50

Vorba lui Ovidiu... tare imi e ca ne revoltam aici iar pe stadion suntem mielusei. Ce s-a intamplat la meciul cu Ceahlaul ? Peluzele au protestat non-stop, unde au fost tribunele ? Pe ce frecventa de unda ? Dar in Cotroceni unde la fel, doar peluzele au protestat constant ?

Dodean17.05.2007 21:55

SSK eu iti dau dreptate asa cred ca ar fi mai bine pentru Steaua daca l-am lasa in pace poate nu ar mai vinde pe Elton si pe Thereau si s-au linisti lucrurile oricum inteleg si suporteri pentru orice act facut au dreptate si ei dar la echipa tre sa fie liniste daca se vrea ca echipa sa mearga oricum e greu cu Becali...Eu zic ca ar trebui incercat asa cum ai zis u si daca nu da roade dupa sa vina manifestele...Vb aia incercarea moarte n-are!FOrta Steaua

P.S sper sa nui dea pe Elton si Thereau

Chrys17.05.2007 22:23

Eu nu pot sa cred ca sunt unii care chiar s-au gandit vreodata sa il voteze pe Becali. Sunt stelist de cand ma stiu, dar nu am confundat niciodata echipa si fotbalul cu politica. Patron la Steaua-da (desi daca ii vinde pe Elton si Thereau nici cu el patron nu as mai fi de acord), presedintele Romaniei-niciodata!! Daca asta iese presedinte, inseamna ca ne meritam soarta si batjocura lumii civilizate.

steagcruce2

el_g17.05.2007 23:16

M-am saturat de oierul asta, mai nou Elton se duce la rapid, ciobanu asta prost ma imbolneveste de inima..deci nu mai pot, nu am crezut acum 1 an ca o sa-l urasc sa se duca draq la spital ca e bolnav la cap si noi suntem prosti ca nu facem revolutie, sau sa anuntam autoritatile sa-i faca control ca i sa imputit branza in cap si trebuie dus la 9. Asta este idiot rau dupa ce ca e prost pentru Steaua el vrea sa fie presedinte ...oaia draq ca daca nu avea noroc de increzutul ala de MM care i a facut echipa era vai Stana lui...tot ce a construit in 6 ani a stricat in cateva luni , macar atunci nu-l ura multa lume acum il stie de nebun o tara intreaga steagcruce2 fular-campioniifularsteaua2

SSK18.05.2007 04:53

@iov

 

Statusul meu nu contrazice cu nimic ideea articolului meu. Eu nu propun o incetare a luptei, eu propun o altfel de lupta. Una care, in opinia mea, are sorti de izbanda.

 

Daca as sti ca toti suporterii Stelei sunt uniti si nu dau inapoi, as fi partizanul unei solutii mai radicale. Experienta ne-a aratat ca nu este asa. La meciul cu Ceahlaul, tribuna a 2-a a numarat vreo 150-200 de insi care au protestat. Din 8000! Tu propui solutii mizand pe un numar nerealist de suporteri. Daca numeri userii care vorbesc aici, o sa strangi pana intr-o 100. De unde strangi Armata aia care sa se lupte cu Becali?

 

Apropo, de duminica tot vreau sa zic ceva si uit. La meciul de pe Cotroceni, in pauza, cand Becali a venit pe scara si peluzele erau stranse jos si-l injurau, am vazut o chestie tare. Sus, langa el, mai toti suporterii vorbeau cu el, unii ii cereau autografe pe fulare, altii il filmau cu telefonul. Asta in timp ce noi il injuram. Eram la o distanta de doar 20 de metri de acei suporteri. In fine, voiam sa zic ca totusi, la 3 randuri de Becali un pusti a gasit curajul sa strige "Becali esti o mizerie!", desi era inconjurat de unii care cazusera in admiratia obisnuita fata de "finantator". De astia avem nevoie, care in mijlocul unora fara reactie raman constienti de ce este in realitate George Becali: o mizerie!

Lylo Jett18.05.2007 06:58

Nu sunt de acord cu chestia asta cu rezistenta pasiva. S-a depsasit de mult timp faza asta. Orice ati face va garantez ca nu veti avea nici un rezultat. Nu atata timp cat in tara asta e plin de oameni care il considera pe acest monument de ignoranta un idol. Nu atata timp cat orice nemultumire fata de Becali se va stinge ca un foc de paie. Sa nu uitam ca se termina campionatul. Chiar credeti ca suporterii se vor intoarce la fel de inversunati? Va incepe iar calificarea in Liga, Becali iar se va sui pe Maybach, iar va imparti zambete si promisiuni de glorie in stanga si-n dreapta si suporterii vor uita de sezonul trecut. E nevoie de o singura victorie rasunatoare si lumea uita de Gigi Becali. Asa sunt masele, le seduci usor daca stii cum. Si nu va suparati, la noi in tara e probabil cel mai simplu de facut asta. Credeti ca daca mergeti la stadion si il injurati pana ragusiti, vocea voastra pierzandu-se in multimea ignorantilor cu mintea banala si cumparati de acest Becali, credeti ca veti realiza ceva?

 

Vreti sa luati atitudine? Vreti sa faceti ceva? Va spun eu ce sa faceti. Nu mai mergeti la stadion. Sa cante greierii acolo. Sa se simta cu totii atat de prost, jucatorii, antrenorul, incat toata lumea sa isi doreasca sa plece. Nu va duceti la stadion ca sa il injurati. Pe suporteri nu-i asculta nimeni. Faceti in schimb in asa fel incat sa-i intoarceti pe toti impotriva lui. Boicotati-l! Trebuie sa-i rapiti exact lucrul din care isi trage puterea si influenta asupra maselor: stadionul. Cand nu va mai fi nimeni acolo Becali va ramane singur.

 

Vi se pare extrema aceasta masura? Mai mult ca sigur ca este. Dar situatia este disperata si ceea ce ne trebuie este o purificare prin foc. Situatiile disperate necesita masuri disperate.

 

Desigur, nu ma astept sa fie cineva de acord cu mine. Oamenii vor continua sa se agite pe forum si pe urma se vor duce la meci bagandu-i lui Becali in continuare bani in buzunar. Vor tipa si se vor agita si pana la urma vor ragusi si vor obosi si se vor intoarce acasa, continuand sa il injure in gand si in cele din urma vor renunta ca oricum nu mai conteaza ce naiba, hai sa bem o bere si sa lasam totul balta. Bine ati venit in Era Becali!

ariell18.05.2007 07:28

Daca este un mic dram de adevar in ceea ce afirma astia prin presa ca ar fi o vendeta fata de jucatorii adusi de MM mi se pare cea mai mare tampenie posibila din partea lui GG, da-le tata drumul si lui Goe si lui Ghionea si o sa ajungem sa ne luptam cu UTA pentru locul 14 in viitorul apropiat.

Varianta futurista cu trecerea lui Elton la Rapid imi da ameteli chiar da ca realizez ca e o tampenie, dar chiar si asa imi da fiori.

 

Oli pana acum toata lumea spunea ca l-ai avea pe GG cu ceva la mana de tot stai pe banca Stelei, nu pun in discutie meritele sau minusurile tale ca antrenor, vreau doar sa te intreb cum poti sa stai umil ca ultimul sclav in fata lui GG?

Ai o situatie materiala care nu te lasa in bataia vantului daca pleci de la noi, de ce preferi sa compromiti tot ce ai facut bun pentru Steaua, ramanand pe post de mascarici al ciobanului ?

Poate nu esti antrenor de Steaua, dar nu esti nici ultimul antrenor din divizia A, de ce accepti sa faci fara sa cracnesti tot ce ii trece prin cap ciobanului. de ce ?

De ce nu ai macar o boaba de curaj?

inca mai poti pleca pe usa din fata cu fruntea sus, pana nu e prea tarziu.....

«145678»