nu trebuie incetat protestul ci chiar sa mai urcam o treapta sa fie mai intens , sa se stie ca Steaua nu e a unui agramat ci a tuturor , ma gandesc doar daca ce se intampla acuma la Steaua sar fi intamplat la Steaua rosie belgrad sa zicem ,eu cred ca aia lar fi linsat pe cioban ,zic steua rosie belgrad pentru ca are una dintre cele mai puternice galeri din europa si este situatzia si mai apropiata de cea din tara noastra(pentru cei care tot fac comparatzi cu italia anglia ) de ce sa oprim protestul??/ eu zic sal amplificam sai aratam ciobanului ca nu suntem doar 15 20 de bagabontzi si derbedei
[...]
Editat de moderatori!

