ok.. Realul stim cum e Capelo...
dar: Barca: ce calitati au Deco sau Xavi? poti sa-l compari pe Para sau pe Lovin cu ei, pastrand proportile? crezi ca Lovin dribleaza macar 10 % din cat o face Deco?
Chealsea. La fel cu Lapard. Cat contruieste Lampard? (Makelele e inchizator la ei)
M. Utd. Scholes?
Gerrard? asta a jucat pana si atacant in finala CL.
deci sunt jucatori care pot face si faza def si off. dar tu cand ai jucatori care fac doar faza def.. la ofensiv cine lucreaza? cei 2 atacanti intre 7 fundasi?
Pandurii, Jiul, UC S-AU APARAT in meciurile alea.. au practicat un antijoc, care-l desfaci cu cat mai multe pase, dribling etc... dar nu, Oli construieste cu 2 inchizatori, impotriva unor echipe care se APARA, care STIU doar sa faca faza defensiva...
De ce din lista ta.. e doar un meci al lu` Dinamo. Nu cumva ei joaca doar cu un inchizator si au reusit de foarte multe ori sa castige?
