FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun antrenor al Stelei de dupa 1989

«12347»
alice4steauaBUC29.05.2007 23:29

Am si eu o mareee curiozitate...care sunt aia 15 care l-au vazut pe Olaroiu cel mai bun antrenor de la revolutie si pana acum?!?! :roll: astia care l-ati votat pe olita va rog frumos sa spuneti si de ce....agrumentati.. :roll:

martanu30.05.2007 01:01

Nu credeam sa o vada si pe asta ...... Oli pe primul loc. Hai ca i-mi vine sa ma tai imprejur.......

bodanelu30.05.2007 05:47

@axl23

credeam ca e o ironie :D. scuze atunci!

axl2330.05.2007 06:15

@bodanelu

br][br scuzele tale sunt nejustificate, eu am gresit, din neatentie. m-a derutat faptul ca user-ul cristi06 l-a votat pe Oli pentru performante, am vazut negru. br][br

bodanelu30.05.2007 06:16

eu deja sunt obisnuit :)

cris30.05.2007 07:52

Protasov si Dumitriu

Apropo : Ce cauta Oli acolo? Becali era de ajuns.

radooku_steaua30.05.2007 08:01

Clar Walter Zenga. A fost cel care a reabilitat echipa, cel care ne'a facut sa credem in noi, cel care a depasit pentru prima oara dupa mult timp o echipa foarte buna din fotbalul mondial. A fost cel mai bun....

FinalaUEFA30.05.2007 16:05

Aia 15 care l-au votat pe zeroli , moderatorilor va rog furnizati-mi ipurile ca ma ocup eu de ei. :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Defapt ar fi mai bine sa va omorati singuri!!!!!!!!!:|

dan_mec3030.05.2007 19:51

steagcruce2 fara discuti Protasov in vremea lui se juca fotbal

dan_mec3030.05.2007 19:54

Protasov pentru ca in vremea lui se juca fotbal nu ce se joaca acum avem emoti si cu Jiul

Dan_Original_TB9630.05.2007 20:01

Se vede ca sunt multi copii pe aici care pe langa faptul ca se uita la meicuri de 2-3 ani, nu au nici bunul simt sa se documenteze sa vada ultimii 15-20 de ani de istorie a Stelei. Auzi la unii: dupe performante Olaroiu:)) Pai ma voi aveti habar cate titluri, cupe, supercupe, sau de cate ori a dus echipa in grupele Ligii Campionilor, Titi Dumitriu? Voi stiti ca au fost 9 ani de zile in care javrele nu ne-au batut nici macar o data? Titi a fost secund la nationala la World Cup 94, cand nationala noastra a obtinut cele mai mari performante. In aceeasi oala intra si Anghel Iordanescu...si voi aveti tupeul si prostia sa il comparati sau sa il considerati mai bun pe un idiot arogant ca Olaroiu? Bine ca nu aveti 18 ani, ca voi l-ati vota pe cioban garantat.

FinalaUEFA30.05.2007 20:14

Eu am 15 ani, ma uit la meciurile Stelei de 2-3 ani dar il urasc pe Olaroiu si pe Gigi l-as asasina daca mi-ati face rost de un pistol (contactati-ma la 1234567) :lol:

_yang01.06.2007 06:53
Titi a fost secund la nationala la World Cup 94, cand nationala noastra a obtinut cele mai mari performante.

 

 

Si ce treaba are asta cu Steaua...?

ShoBo01.06.2007 09:50
Eu as merge pe Olaroiu...
c.ronaldo1701.06.2007 10:04

Shobo, mai bine nu spuneai. Sa vezi ce te i-au baietii de pe forum la rost acum...

Bodanel01.06.2007 10:34

@FinalaUEFA

 

Si eu l-am votat pe Olaroiu.IP-ul meu este 193.226.58.63.Astept sa te ocupi de mine dar inainte de asta gandeste oare ce stie sa faca asta. Raspuns- sunt admin de retea la o companie mare din Romania si am mai lucrat tot in retelistica pe alte posturi( de la help-desk la sysadmin) pe la Vodafone, UPC , RDS asa ca astept :D

 

P.S. Am certificari de cisco si cunosc destul de bine Linux si toata suita Junksoft

bodanelu01.06.2007 10:41

@Bodanel nu suntem pe un site de job-uri aici... era deajuns sa-i zici ca-l astepti :D

 

on-topic:

cititi fratilor intrebarea din sondaj: cel mai bun antrenor de la REVOLUTIE!!!

 

cum puteti spune ca Oli a avut performantele cele mai mari?

Bodanel01.06.2007 10:45

@bodanelu

 

Trebuia sa vada omu' ca mai stiu si altii ce e ala ip.Nu imi caut de lucru ca sunt destul de bine platit si conditiile sunt bune chiar daca se sta peste program :D .

 

on-topic: eu cred ca daca nu ne rupeau accidentarile anul' asta si nu ne furau cateii in tur(sa traiasca corpodean) noi ieseam campioni pentru ca Olaroiu(bun, rau cum o fi) e peste toti antrenorii de la noi din tara.Si El Ciobandante a avut contributia lui la pierderea titlului anul asta.

bodanelu01.06.2007 11:05

da.. dar nu s-a intamplat...

si, performantele dintre ani 90-2000 sunt mult mai mari...

c.ronaldo1701.06.2007 14:19

Am jucat vreo finala de Cupa UEFA in perioada 90-2000 si nu imi aduc eu aminte?

zyder01.06.2007 14:34

Olaroiu cu bune si rele

bodanelu01.06.2007 15:00
Am jucat vreo finala de Cupa UEFA in perioada 90-2000 si nu imi aduc eu aminte?

 

 

pai, pentru tine o semifinala de UEFA e mai importanta decat 6 titluri consecutive si 3 calificari, tot consecutive, in CL?

c.ronaldo1701.06.2007 16:46

Hai ca daca Steaua isi pune ca obiectiv principal sa ia titlul il ia. In Romania nu avem adversar decat pe noi insine. Si in plus cu Oli am luat un titlu si avem o participare in UCL. Eu zic sa mai asteptam...

bodanelu01.06.2007 17:10

pai normal.. are Becali butoane...

ok. ne0am calificat.. iti place jocul? cand Oli joaca cu megaputerile Pandurii si Jiul cu 2 inchizatori?

c.ronaldo1701.06.2007 17:23

Real joca cu Diarra si cu Emerson meci de meci.

Barca cu atentie: Deco, Xavi si Edmilson meci de meci.

Chelsea cu Lampard si Essien sau Mikel.

Manchester Utd. cu Scholes sau Flatcher si Carrick.

Liverpool cu Gerrard si Xabi.

 

Si lista poate sa continue. Cate echipe vezi ca joaca cu un inchizator?! Si oricum foarte putini antrenorii fac aceasta greseala de a juca cu doar un inchizator. Pana si Murinho cand a jucat in Cupa Angliei cu o echipa din Liga a III a (nu ii mai retin exact numele) a folosit 2 inchizatori.

 

cand Oli joaca cu megaputerile Pandurii si Jiul cu 2 inchizatori?

Buturuga mica rastoarna carul mare, nu? Getafe 4-0 Barcelona, Portsmouth 2-1 Manchester, Manchester 0-1 West Ham United. Sau ceva mai romanesc: Rapid 1-1 Pandurii, Pandurii 1-1 Rapid, CFR 1-1 Jiul, Dinamo 0-0 UC si lista poate continua.

«12347»