Tu nu consideri ca injurile personale aduse in acest material, precum si cele in timpul meciului* reprezinda o incalcare a dreptului la demnitate si la imagine? Precum expresi ca "esti o mizerie" sau "****", etc. :?:
<a href="http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/index/id/4201" target="_blank">http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/index/id/4201</a>
*In timpul meciului, care putea sa ne puna in postura de a ajunge pe loc de CL, chiar mai devreme. E normal sa se intample asa ceva? Cum se simt jucatorii pe teren? Saracii, le veneau sa intre in pamant cand ii intreba presa dupa daca au auzit injuraturile. Pentru ce pana mea muncesc si se antreneaza, sa joace in fata ori a tribunelor goale ori a 18.000 de fani care il injura pe patron, in loc sa-i sustina pe ei? Hmm... poate asta e stelism si nu ma prind eu.
Lasati-ma fratilor cu Becali, ce vreti sa vina in tribuna si urle cu galeria.
SSK, eu stiu ca tu avei 2 tipuri de articole, si asta dupa semifianala Stelei:
1. "anti-Becali
2. "avem fata de Liga?
Acum iar intru pe site si dau nas in nas cu 2 articole despre Becali, ce aveti fratilor, sunteti obsedati de persoana lui Becali? Unde sunt articolele despre Steaua? Despre jucatori? Despre Elton?
Va doare in palarie, o tineti pe a voastra cu anti-Becali si va credeti stelisti, ca uite marele dusman al Stelei unde era!
Cum d-zeu sa nu acopere imaginea Stelei, daca voi (macar siteul suporterilor), nu mai stiu sa scrie despre alceva.
Mai faceti si scandal acum, ca restul fanilor cu bun simt sa plateasca 5 mil pentru un bilet la peluza, fani care nici macar nu sunt de acord cu sustinei voi ... obrazul, obrazul....