Becali asta tot zice cate a facut el pentru Steaua, ca a bagat bani, acum ca l-a costat 2 mil de $ locul doi si alte aberatii. Intrebarea e urmatoarea: Oare a ajutat el atat de mult Steaua pe cat l-a ajutat Steaua pe el? A bagat bani,nu zice nimeni ca nu,dar si i-a scos demult din:
1) Bilete ( 3 primaveri la rand in Cupele Europene si nu numai).
2) Calificarea in Liga Campionilor.
3) Din sponsorizari.
4) Drepturi de televiziune si altele.
De ce nu si-a facut partid pana sa vina la Steaua? Oare nu era atat de cunoscut? Eu sunt sigur ca asta a fost singurul motiv pentru care a luat Steaua! Sa devina cat mai cunoscut! Bucuriile lui de la finalurile meciurilor cu Valencia, Standard Liege si altele au fost provocate numai de gandurile lui de cati bani o sa incaseze(bilete.dr. de TV., s.a.).
In final nu pot decat sa ma intreb urmatorul lucru: Daca nu era Steaua, oare il mai stia cineva pe acest George Becali?
Mandru ca sunt stelist!!! steagcruce2