m-am uitat fara sa derulez la filmulete si nici urma de decalaj...sincron perfect atat de partea de cantat,cat si pe partea de palme...mereu o sa ma intreb de ce la altii se poate si la noi nu.cantecul gen lololololololololo Steaua Bucuresti preluat de la turci se aude foarte bine cu bataie din palme.ma rog,la noi inca mai sunt niste doctori in fenomen care considera ca nu e ultra' sa canti bucata asta.
pai chiar nu e ultra' sa canti lololo-uri ! e tiganism ! clar.Atat..restul , cum ar fi rolele sau steagurile ros-albastre mari,simple , nu de grup ar trebui sa reapara.
de la meciul cu lazio.s-a vorbit destul de mult atunci.in primul rand s-au facut de kkt zic eu pentru ca nu jucau pe stadionul lor !! ( ce ruusinee ce ruusinee sa fii cainee.....continuati voi de aici)
sincer ? coregrafie mai penibila decat aia , n-am vazut ..aceleasi veste transpirate si decolorate ! sa nu intram in polemici infinite despre penibilii aia ,care practic,nici nu conteaza !
