FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cea mai tare galerie din lume!

«1910111213»
CCarol06.05.2011 08:35

@korado: uite aici atmosfera:

 

cosminaccio07.05.2011 00:19

stiu ca nu sunt cele mai "tari" galerii din lume, dar mie imi plac foarte mult galeriile celor de la paok si saint etienne :D

povblack16.05.2011 20:28

Torcida in Genova, UEFA Cup Sampdoria - Hajduk

 

 

 

Dragos_G16.05.2011 20:57

deplasarea aia e de poveste. una dintre cele mai frumoase din europa in ultimii ani.

 

http://nuajungenimeni.wordpress.com/2011/05/01/valencia/

o scurta prezentare a galeriei Valenciei.

David_Steaua200716.05.2011 22:33

 

Dementiali :)

 

De la 3.50 e cel putin superb!

 

 

Sau asta

:)

 

Bravo lor!

Dragos_G30.05.2011 09:31

Scena Scandinava e in floare. Numar mare de suporteri, coregrafii frumoase, pirotehnie...

 

Ultrasii lui Hammarby sunt favoritii mei, mai ales ca eschipa se zbate prin Liga a 2-a, insa realizarile lor sunt superbe.

 

 

http://nuajungenimeni.wordpress.com/2011/05/22/hammarby-if/

cristy.steaua2104.06.2011 12:13

 

blindica15.09.2011 14:21

Cum au pregatit cei de la Borussia Dortmund revenirea in grupele UEFA Champions League,la meciul contra lui Arsenal Londra.

 

 

Dragos_G01.01.2012 13:03

Prezentare Sturm Graz

 

Prezentare Armada Rijeka

TURQOAZ01.01.2012 18:00

Kellerman01.01.2012 21:51

Cei mai tari sunt Aris. nuff said.

Al1nn11.01.2012 20:52

Panathinaikos F.C. , foarte frumoasa atmosfera facuta :) de catre ultrasi si nu numai !

digi12.01.2012 08:10

cei mai tari sunt polonezii...

Harald18.01.2012 13:25
Alin J.24.01.2012 11:54

Eu as zice ca cei de la Liverpool au cea mai tare galerie :D

Kellerman24.01.2012 14:18

Clona mea. :D

cheloo9824.01.2012 17:48

Cu siguranta Liverpool si pe doi ar fi Borrussia Dortmund .la fiecare meci sunt 10 mii de oameni la peluza

red&blue_boy24.01.2012 18:23
Borrussia Dortmund .la fiecare meci sunt 10 mii de oameni la peluza

Chiar mai multi, peste 20 de mii ... Parca 24 de mii de locuri are peluza lor...

cheloo9824.01.2012 19:23

da,ai dreptate

cheloo9824.01.2012 19:46

au peluza mai mare ca stadionul catelusilor :))

Kellerman24.01.2012 20:32

da, dar sunt cam prosti in scandari. adica fac coregrafii misto (la dracu, nici nu prea aveau de ales, la ce spatiu au ... era culmea sa nu le faca ok), dar nu sunt prea prost organizati. din aia 24k, nu cred ca sunt mai mult de 5k ultrasi.

RedScorpyON25.01.2012 09:30
da, dar sunt cam prosti in scandari. adica fac coregrafii misto (la dracu, nici nu prea aveau de ales, la ce spatiu au ... era culmea sa nu le faca ok), dar nu sunt prea prost organizati. din aia 24k, nu cred ca sunt mai mult de 5k ultrasi.

 

Hai ca m-ai facut sa rad cu lacrimi! :))) Pai la noi o peluza are 3000 si sunt maximum 500(doamne ajuta) de ultrasi, iar aia ca au 5000 de ultrasi sunt prosti in scandari. Acum serios, cat ai luat la Goethe de stii ca scandeaza prost? Sa faci corgrafii cu 24000 de oameni in peluza e de 100 de ori mai greu ca pe Mall Arena, mai ales ca, din cate stiu, n-au scaune. Si totusi, ei n-au gresit niciun 9 :))

SergioAguero25.01.2012 14:30
Chiar mai multi, peste 20 de mii ... Parca 24 de mii de locuri are peluza lor...

28.000 locuri :bananadance:

Kellerman25.01.2012 15:50

Nah, nu stiu, e parerea mea. Chiar daca imi plac si ii respect, nu ii vad la fel de organizati precum alte peluze.

pytycrys26.01.2012 13:08
da, dar sunt cam prosti in scandari. adica fac coregrafii misto (la dracu, nici nu prea aveau de ales, la ce spatiu au ... era culmea sa nu le faca ok), dar nu sunt prea prost organizati. din aia 24k, nu cred ca sunt mai mult de 5k ultrasi.

 

Pai noi n-avem 5000 in toata tara... :))

«1910111213»