@korado: uite aici atmosfera:
@korado: uite aici atmosfera:
stiu ca nu sunt cele mai "tari" galerii din lume, dar mie imi plac foarte mult galeriile celor de la paok si saint etienne ![]()
Torcida in Genova, UEFA Cup Sampdoria - Hajduk
deplasarea aia e de poveste. una dintre cele mai frumoase din europa in ultimii ani.
http://nuajungenimeni.wordpress.com/2011/05/01/valencia/
o scurta prezentare a galeriei Valenciei.
Dementiali ![]()
De la 3.50 e cel putin superb!
Sau asta
Bravo lor!
Scena Scandinava e in floare. Numar mare de suporteri, coregrafii frumoase, pirotehnie...
Ultrasii lui Hammarby sunt favoritii mei, mai ales ca eschipa se zbate prin Liga a 2-a, insa realizarile lor sunt superbe.
Cum au pregatit cei de la Borussia Dortmund revenirea in grupele UEFA Champions League,la meciul contra lui Arsenal Londra.
Cei mai tari sunt Aris. nuff said.
Panathinaikos F.C. , foarte frumoasa atmosfera facuta
de catre ultrasi si nu numai !
cei mai tari sunt polonezii...
Eu as zice ca cei de la Liverpool au cea mai tare galerie ![]()
Clona mea. ![]()
Cu siguranta Liverpool si pe doi ar fi Borrussia Dortmund .la fiecare meci sunt 10 mii de oameni la peluza
Borrussia Dortmund .la fiecare meci sunt 10 mii de oameni la peluza
Chiar mai multi, peste 20 de mii ... Parca 24 de mii de locuri are peluza lor...
da,ai dreptate
au peluza mai mare ca stadionul catelusilor ![]()
da, dar sunt cam prosti in scandari. adica fac coregrafii misto (la dracu, nici nu prea aveau de ales, la ce spatiu au ... era culmea sa nu le faca ok), dar nu sunt prea prost organizati. din aia 24k, nu cred ca sunt mai mult de 5k ultrasi.
da, dar sunt cam prosti in scandari. adica fac coregrafii misto (la dracu, nici nu prea aveau de ales, la ce spatiu au ... era culmea sa nu le faca ok), dar nu sunt prea prost organizati. din aia 24k, nu cred ca sunt mai mult de 5k ultrasi.
Hai ca m-ai facut sa rad cu lacrimi!
) Pai la noi o peluza are 3000 si sunt maximum 500(doamne ajuta) de ultrasi, iar aia ca au 5000 de ultrasi sunt prosti in scandari. Acum serios, cat ai luat la Goethe de stii ca scandeaza prost? Sa faci corgrafii cu 24000 de oameni in peluza e de 100 de ori mai greu ca pe Mall Arena, mai ales ca, din cate stiu, n-au scaune. Si totusi, ei n-au gresit niciun 9 ![]()
Chiar mai multi, peste 20 de mii ... Parca 24 de mii de locuri are peluza lor...
28.000 locuri ![]()
Nah, nu stiu, e parerea mea. Chiar daca imi plac si ii respect, nu ii vad la fel de organizati precum alte peluze.
da, dar sunt cam prosti in scandari. adica fac coregrafii misto (la dracu, nici nu prea aveau de ales, la ce spatiu au ... era culmea sa nu le faca ok), dar nu sunt prea prost organizati. din aia 24k, nu cred ca sunt mai mult de 5k ultrasi.
Pai noi n-avem 5000 in toata tara... ![]()