Vreau sa stiu si eu care dintre moderatori se baga peste mine la sectiunea Concurs de pronosticuri?Nu imi amintesc sa fi rugat pe nimeni sa puna rezultatele acolo,sau daca este altcineva care crede ca vrea sa se ocupe de acea sectiune,n-are decat...eu ma retrag.Cand nu pot sau am nevoie de ajutor,il cer,ca nu imi este greu,asa ca va rog sa nu va mai bagati peste mine...
