FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Observatii in legatura cu noul forum

«12345»
George Stan10.05.2007 20:29

O sa incerc sa fac in prima pagina o chestie destul de bine expusa care sub sloganul "baga-te-n vorba", va afisa postari ale userilor in diverse topic-uri (alese de noi sau random) in afara celor din articolele fcs. Si ele se tot schimba omul intra pe prima pagina vede ce se discuta si se baga in vorba. Ce ziceti?

E buna ideea sau am atrage prea multi copii cu aidiuri si haifaivuri ?

George Stan10.05.2007 22:38
Sectiunile vechiului forum sunt in moarte clinica.Articolele FCS au monopolizat toate discutiile.Daca e bine asa eu nu mai am nimic de spus.

Ce-ti plac tie expresiile astea si dramatizarea. Hai sa numaram daca s-au facut mai multe sau mai putine posturi la, sa zicem, "discutii ros albastre" in perioada de dupa "noul forum" sau inainte. Cred ca ai ramane surprins.

E logic si firesc ca cea mai pop;ulara sectiune sa fie comentarea articolelor, dar eu consider ca prin comentarea lor pe forum si celelalte sectiuni au casrtigat popularitate, in orice caz nu au pierdut.

Virgil11.05.2007 16:03

OK seful ! Nu-mi sta în caracter sa te contrazic.Ce-o sa mai observ o sa tin pentru mine. :-(

George Stan11.05.2007 21:57

N-o lua si tu asa dur, mie doar imi pace sa contrazic atunci cand cred ca am dreptate. Nu ma lua cu sefu ca sunt mai tanar si iti port respectul datorat varstei. Bafta si nu ezita sa mai aduci critic/sugestii/reclamatii/whatever

Virgil12.05.2007 05:40

Esti un super admin.Asa voi face. :-D ;-)

Virgil14.05.2007 19:41

Ce e cu collapse-ul ala(un minus mic într-un patrat de asemenea mic) din partea dreapta sus al chenarului primei pagini a forumului ? Care e rostul lui ?

Dragoshel15.05.2007 04:48

Dai click pe el, daca vrei sa nu mai vezi acele topicuri, si iti va aparea doar numele la topic.

Virgil15.05.2007 15:32

Multumesc.

Virgil11.06.2007 18:22

sandra_dark afiseaza un avatar dinamovist. Solicit sa fie sters.

calin_meduzu11.06.2007 21:11

Nu cred ca mai vreau sa fiu moderator_pronosticuri pe forum...atata timp cat eu mi-am dus sarcina care mi-a fost incredintata pana la capat,fara nici o reclamatie,m-am asteptat sa fiu tratat la fel,dar se pare ca nu-i asa.Cat am fost,mi-am facut treaba,va las pe voi sa o faceti in continuare,sau pe altul,pe care o sa il alegeti,sunt destui dornici de asa ceva...Multumesc ca mi-ati dat ocazia sa demonstrez ca pot face si lucrul asta...

George Stan11.06.2007 21:23

Salut Calin, indiferent daca renunti sau nu, te rog sa spui aici ce anume te-a deranjat.

Fara suparare, sunt anumite sectiuni ale forumului, prin care, desi sunt administrator, nu ma uit pentru ca n-am timp, sper cel putin sa ma intelegi. Tocmai de aceea te rog sa spui ce te-a deranjat. Mersi.

Virgil12.06.2007 05:21

George, sterge te rog avatarul afisat de sandra_dark.

Dragoshel19.06.2007 18:23

Sa ne dai si noua posibilitatea de a muta topicele de la Fosti jucatori. sau sa il muti tu pe cel nu Adrian Neaga.

SteauaToronto20.06.2007 01:28

L-am mutat eu, nu merge direct, a trebuit sa il lock prima oara si dupa aia formularul curata/muta ... dar pana la urma a mers.

 

Am vorbit deja cu calin si sper ca s-a rezolvat, voi ajunge in baia mare cu ce am promis in iulie...sper sa continue...

Virgil23.06.2007 16:33

Nu cred ca in comentariile care apar in profilurile moderatorilor (inclusiv ale adminilor), ar trebui sa apara ceea ce discutam noi la sectiunea MODERARAREA FORUMULUI.

George Stan23.06.2007 19:37

Doar cei care au drepturi sa vada respectivele posturi le vad in acele liste. Ia incearca sa te deloghezi, nu le vei mai vedea.

Iar nu esti pe faza, la 3-0 schimbam portile ;)

Virgil24.06.2007 06:45

Nu am posibilitatea sa fiu pe faza, atata vreme cat nu pot intra pe forum decat in calitate de moderator. Ramane cum ai stabilit, la 3 schimbam portile. forzateaua

George Stan24.06.2007 21:18

Poti intra pe forum si in "calitate" de anonim (nelogat, neautentificat, spune-i cum vrei)

Virgil25.06.2007 08:12

Zambeste! Maine va fi mai rau.

George Stan25.06.2007 16:35

Asta a fost prea profunda in contextul discutiei :)

Virgil26.06.2007 06:53

M-am gandit la o incheiere care sa te faca sa reflectezi. ;)

Dragoshel26.06.2007 16:07

Sa mutati si topicul cu Thereau.

Dragoshel26.07.2007 06:48

Salut, cred ca ar trebuit sa ne dati noua, moderatorilor, si topicul Discutii despre suporteri pentru ca si pe acolo am vazut spamming, si nu putem sa il moderam, doar daca vor si ceilalti moderatori.

forever_STEAUA30.07.2007 13:29

Vã rog sã ștergeți thread-ul

Ce Se Intampla Cu Siteul Oficial Al Lui Gica Hagi???? din secțiunea Gloriile Stelei. Stã acolo de câteva zile. Eu l-am închis dar nu am permisiunea sã îl mut. :rolleyes:

Azzido02.08.2007 18:39

am sters topicul.

«12345»