O sa incerc sa fac in prima pagina o chestie destul de bine expusa care sub sloganul "baga-te-n vorba", va afisa postari ale userilor in diverse topic-uri (alese de noi sau random) in afara celor din articolele fcs. Si ele se tot schimba omul intra pe prima pagina vede ce se discuta si se baga in vorba. Ce ziceti?
E buna ideea sau am atrage prea multi copii cu aidiuri si haifaivuri ?
