Eu am mai spus ce cred eu despre editarea mesajelor, voi ca si moderatori trebuie sa fiti prezente cat mai discrete pe forumul asta si sa nu interveniti la cea mai mica prostie spusa de useri, de aceea am va rog SA NU MAI EDITATI MESAJELE utilizatorilor, cu exceptia cazurilor in care se aduc jigniri grave sau insulte, este enervant si foarte frustrant sa vezi zeci de mesaje editate de moderatori, nu mi se pare normal sa procedati asa, forumul asta isi pierde tot farmecul daca ne apucam sa cenzuram.
Pe stadion nu ai voie sa injuri, aici nu, atunci unde ?
Haideti sa nu ne ascundem !
Suntem un popor destul de vulgar si nu e cazul sa facem pe interesantii tocmai noi.
Incepand de acum insist sa se editeze posturile doar daca este cu adevarat nevoie, cei care nu vor sau nu pot sa se conformeze, ii rog sa paraseasca echipa de moderare din proprie initiativa.
Referitor la partea cu warn-ul, cred ca majoritatea are dreptate si ar fi o munca in plus si nu cred ca avem nevoie de asa ceva, deci o lasam balta.
Sper ca am fost destul de clar.
PS: detest discutiile de genul asta 