Oli te rugam pleaca repede, cat mai repede
schimbare Baciu-Bostina - mare antrenor ofensiv
in ultimele minute trageam de timp pt un 1-0 acasa, asta a ajuns Steaua cu huolaroiu
singurul lucru bun ieri, vestea ca se va intoarce Neaga, dar oricum cu huolariu nici dak ar veni Cristiano Ronaldo tot nu ar juca Steaua mare lucru
Oli, pt binele tuturor te rugam pleaca, esti un antrenor de taraba la fel cum ai fost si ca jucator
