e clar ... cand jucam fara spectatori castigam , cu Rapid fara spectatori am castigat , inainte de Rapid , cu Arges la fel , cu Poli acum iar am castigat , pe cand cu suporteri , exemplu mai bun decat Dinamo nu exista , pierdem !!!! cum naibii ???
sa stii ca si eu am ajuns la concluzia asta, ca Steaua joaca mai bine fara suporteri.
Forza Steaua!!!
