aaaa si inca ceva PAPAGALE **** pt ca te ei de suporterii care vin pe stadion sa sustina echipa , si u zici "mai bine sa stea akasa huliganii astia decat sa vina sa se bata pe stadion " parca e stadionu mati ...normal daca sunt provocati si atacati e firesc sa se apere !!!
suporteri care vin sa sustina echipa sau sa se bata cu jandarmii
din ce a spus mai sus Dica OUT se intelegea clar ca el vrea sa se bata cu jandarmi si ca nu vine in galerie inapoi pana nu se vor alatura si altii cruciadei lui
pai fara suparare
eu nu sunt de acord cu ideea de a da bani pe bilet ca sa iei bataie
pt ca daca tu crezi ca poti sa le faci ceva jandarmilor gresesti
iei bataie daca te pui cu ei
am vazut cu ochii mei cum luau si bagau in duba suporteri
indiferent daca erau suporteri care au creat incidente sau nu
si ii bateau cu bestialitate
si repet
cu BESTIALITATE
vedeam doar cum coboara bastonul pt ca usa din spate a masini era deschisa si era greu sa vezi
si frecventa cu care urca si cobora acel baston era incredibila
parca era un piston
asa ca
PAPAGALE
pana nu iei bataie pe stadion
nu te baga in vorba