ba sunteti majoritatea niste bolnavi de la cel care a scris acest articol pana la cei care ii sustine argumentele.in fine nu o sa mai intru pe siteul asta de 2 bani ku niste amatori si ipocriti niciodata ,voi spuneti k Becali isi face reclama si publicitate ku Steaua, dar voi ce ati facut acum cand ati scris acest articol.pai YOYOYO.. ARTICOLU ASTA PUTEAI SA L SCRII SI cand SARBATOREAM TITLU 22 , 23, SI cand ERAM IN SEMI FINALA SI cand NE AM KALIFIKAT IN CLDAR ATUNCI ERAI MADRU ERAI FERICIT TE MANDREAI KU Steaua nu mai acuzai pe nimeni, esti un mare nesimtit pentru k si u iti faci reclama pe spatele lui Becali ku acest articol si u il invinuiesti pe el de acelas lucru dar el macar a dat ceva Stelei ,u ce ai dat?
Oarecum ai dreptate. A facut si BINE si rau. Trebuie sa fim OAMENI, BARBATI si sa avem capacitate sa privim in asamblu tot, ca de aia nea dat Domnul minte. Atata timp cat o sa facem mascareli pe stadioane si tot felul de "huliganitati" crezand ca asa il facem pe Becali sa sufere, dam dovada de tampenie si substanta cenusie ff redusa. Nu facem decat sa lovim Steaua, atat!! Numai atat!!! daca credeti ca lumea nu o sa-l mai voteze asa doar ca ne batem noi gura pe net...
Ca pe STADION poti sa zici ce mai mare GENIALITATE si ADEVAR, daca apoi rupi scaune si te bati cu jandarmii nu se uita nici dracu la tine, nici diavolul si nici satana!
Nu facem altceva decat sa ne comportam mai ciobanesc ca Becali, el iesind peste noi ca imagine, ba chiar mai nou am impresia ca iese chiar nepatat dupa orice nereusita
. Trebuie sa ne dea de gandit, trebuie acum sa fim uniti, toti cei se declara Stelisti adevarati, fie ca stau la PN PS sau tribune...sa reusim prin comportamentul nostru sa-i facem pe jucatori sa crape de rusine, ca nu ne merita. De aia jucatorii nici nu se mai obosesc sa ne salute dupa meciuri, probabil zicand...lasa ca nici suporterii astia nu sunt mai breji, ca din cauza lor jucam numai prin deplasari.
FORZA Steaua....PT Steaua NE DAM VIATA steaua_ro
