Nici eu nu te votez.
Te urasc de cand te-am vazut prima oara, si am vazut cum ai pus mana ta mizerabila
pe echipa noastra. Te urasc de cand ti-ai format conducerea clubului din nepotii si verii tai
jegosi. Te urasc de cand ai subjugat galeria, profitand de foarte coruptii si lipsitii de minte sefi de acolo, care au tradat pentru un pumn de bani si senzatia puterii.
Tu urasc de cand ti-ai plantat nepotii jegosi in echipele de juniori.
Te urasc de cand ai transformat un club iubit si respectat in toata tara, intr-un club de care rade lumea.
Si as mai putea adauga cateva zeci de pagini la ARTICOLUL EXCELENT de mai sus.
Ciobane, pleaca din Ghencea! - asta ar trebui sa fie scandarea intregului stadion la urmatorul meci cu public. Sa-l lasam pe Oli in pace; e mediocru, dar se straduie, sa-l urmarim pe adevaratul vinovat
al faptului ca Steaua in loc sa fie o echipa moderna, se scufunda in preistorie
