FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Vara 2007

«16061626364107»
Z3US17.07.2007 13:35

Ok, am inteles si eu am incredere in Adi Ilie, in Becali n`am inceredere doar lauda e de el atata tot in rest nimic s-a laudat ca i`a jucatori care sunt curtati de echipe mari ca Barcelona..In el numai am inceredere, defapt nu stiu daca am avut vreodata :biggrin:

metzzz17.07.2007 13:39

vedem vineri :)

pana vineri ciobanul transfera 5 echipe la Steaua ;)

spiridusu17.07.2007 13:44

nu cred ca plesan s-au mansour are clauza de reziliere de 3 milioane :| ... defapt sper sa nu fie asa si sper sa nu fie ei ... mi-ar place sa fie jucatori care evolueaza in campionatul portugaliei,germaniei sau frantei :D:D:D:D

 

 

P.S. care stie varsta celor 2 ???

Z3US17.07.2007 13:53

@spiridusu stiu doar ca Zapata are 29 ani de celalalt nu stiu :rolleyes:

spiridusu17.07.2007 13:58

mah becalionul a zis ca mai ia 2 jucatori inafara de camus si zapata

cristi_mold17.07.2007 13:59
mansour are o oferta tentanta din campionatul intern - seamana la piele cu eto`o

si mijlocasul ala de clasa - plesan :))))

fdm de cioban infect

GB a spus ca unul este din Europa si unul din America de Sud. Deci nu au cum sa fie ei doi. Vom vedea vineri.

Z3US17.07.2007 14:03

Eu il vreau pe Hamutovski inapoi nu pe Zapata :sad2:

spiridusu17.07.2007 14:10

si eu il vreau pe hamutovsky dar zapata este mult superior.Hamu era bun la reflexe plonjoane etc. zapata este renumit pentru pozitionare ( faze fixe cornere etc. la care Andrey sau Carlos ieseau hasardat ) si pentru fazele unu la unu + penaltyuri :D si cred ca lu Steaua asta ii lipsea un portar cu pozitionare buna ca , Carlos era cat de cat bunicel la 1vs1 ( stiu doar 1 caz fericit cel cu standard )

cristi_mold17.07.2007 14:14

@spiridusu

 

De unde ai tu aceste informatii. Din cate stiu eu a aparat un singur meci la Copa America. Cu Statele Unite si nu a facut mare branza. In Copa Libertadores nu l-am urmarit, insa stiu ca echipa s-a a ajuns pana in semifinale, unde a fost eliminata de Boca ( 3-0 la general).

_yang17.07.2007 14:20
un mijlocas("ceva gen Maradona și are 21 de ani")

 

 

 

O fi Messi ??? :angry:

 

Numai kkt mananca oierul...

spiridusu17.07.2007 14:34

@Cristi uite aici cauta si o sa gasesti pagini intregi despre zapata sper sa nu fie considerata reclama www.google.com

cristi_mold17.07.2007 14:45
steaua_gloria17.07.2007 14:49

Poate il aduce pana la urma pe camus.el are 21 de ani asa cum zice Becali ca are atacantul sau.

 

sprecl2

cris17.07.2007 14:53

Daca ar veni Camus si Zapata ar fi ideal , dar nu prea cred , ramane sa asteptam si vom vedea daca sunt cei doi . Sper sa nu fie iar gogosi .

MAD_KAT17.07.2007 14:54
@Z3US citeste mai bine eu am vazut la TV declaratia lui Adi Ilie care spunea ca transferul lui zapata este rezolvat in proportie de 95% vineri dimineata este asteptat sa vina sa semneze contractul iar seara de la 19:00 va fi prezentat oficial ...

Iar despre camus este asteptat joi iar transferul este rezolvat in proportie de 70% clubul stelist mai trebuie doar sa stabileasca salriul

DEDUCETI CE VRETI SI ... CE PUTETI

Camus o sa vina in Ghencea ca doar trebuie sa joace cu Charleroi vineri amicalul cu Steaua, ce n-ati inteles ?

spiridusu17.07.2007 14:57

camus o sa joace la Steaua ... am vazut pe Pro TV reclama la meciul de vineri si la un moment dat zice ca noua echipa a lui camus , Steaua Bucuresti va infrunta charleroi intr-un amica l... blablabla

 

 

 

NICI NUMAI STIU CE SA MAI CRED !!

MAD_KAT17.07.2007 15:03
ms spiridusule

 

am gasit si eu ceva pe youtube si pe metacafe

http://www.youtube.com/watch?v=vbSTVjZ2LnE

http://www.metacafe.com/watch/319894/cucuta_deportivo_2006/

Bai terminati cu filmuletele astea ca nu au nicio relevanta...Inainte de a veni Andrey la Steaua am vazut niste filmulete cu el de am crezut ca l-am apucat pe D-zeu de picior si l-am transferat pe noul Taffarel...deznodamantul il stiti si voi n-are rost sa-l mai amintesc....

c.ronaldo1717.07.2007 15:21

Atacantul ar putea fi Arda Turan sau Dedy.

Raul198817.07.2007 15:38

@steaua_gloria

Camus are 22 de ani

mijlocasu nu poate sa fie Camus

 

@c.ronaldo17

Arda Turan ii mijlocasi si nu atacant si are 20 de ani si nu 25

 

eu cred (sunt sigur) ca atacantu va fii Dady

el are 25 de ani

el ii inchis la piele si arata ca Eto,Henry

cota lui ii la 1 million ce a declarat si Becali

el joaca in Europa

asta inseamna ca mijlocasu de 21 de ani joaca in alt Continent findca Becali a zis ca unu vine din Europa si alalalt din alt Continent

 

eu nu stiu cat de bun ii mijlocasu asta care Becali a ales (sa nu se dee asa smecher findca nu el a gasit jucatorul ci Ilie sau Hagi)

dar parerea mea ii ca cu Camus am face un transfer ffffoarte bun

spiridusu17.07.2007 15:47

dedy la ce echipa joaca acum ???? si poate vine cu vreun chinezoi dala pe post de mijlocas =)))

c.ronaldo1717.07.2007 15:48

Dady are 26 de ani.

spiridusu17.07.2007 15:50

si unde joaca ? :))

Raul198817.07.2007 15:51

@Ronaldo

 

Dady are 25 de ani

 

inplineste in 13 august 26 de ani

 

@spiridusu

 

Dady joaca la Belenenses (Portugalia)

 

click aici sa vezi datele lui http://www.transfermarkt.de/de/spieler/348...ady/profil.html

Khalid17.07.2007 15:58

Becali a zis ca atacantul costa 3 milioane, iar cota lui Dady este 1 milion.

Raul198817.07.2007 16:05

@Khalid

cota lui ii la 1 million

dar dupa sezonul trecut in care el a bagat 12 goluri ii normal ca Belenenses cere mai mult pe el

si daca cota uni jucator ii la 1 million nu inseamna ca clubul il va vinde cu un million

treaba asta nu ii ca cu uleiul sau ca cu ouale

eu sunt 90% sigur ca Dady ii atacantu ala promis de Becali

 

eu zic sa nu ne bucuram prea repede findca nu ia-m cumparat pana acuma

«16061626364107»