pai nu stiu daca sa ma bucur ca aia au arbitrat prin cl. la cate greseli s-au facut si acolo in ultima vreme...
pai nu stiu daca sa ma bucur ca aia au arbitrat prin cl. la cate greseli s-au facut si acolo in ultima vreme...
@axl23
Nimeni nu poate garanta ca strainii nu vor gresi... Dar macar nu vor mai exista discutii si semne de intrebare...
vor exista, vor exista.
@axl23
Totul se va reduce la : vedeti ca si ei gresesc? de ce sa mai aducem arbitri straini? Nu ar fi mai bine sa il punem pe porcodean la Steaua-Dinamo? :twisted:
Sincer nu cred ca pot ajunge cei de sub pod la "discutii" cu arbitri straini...
dar cei de la Steaua ar putea ajunge la "discutii" cu ei? ca in ultima vreme cu impresia asta am ramas. ![]()
Vom pierde in Giulesti, dar ce este mai groaznic, este faptul ca Ola nu mai pleaca de la obraz...nu se simte deloc omul asta..
Dupa parerea mea putem invinge in ambele meciuri daca olitza va aborda ofensiv meciurile :roll:
eu vad urmatorul 11 :
--------------- Andrey-----------------
Nesu ----- Radoi ------ Goian ------ P. Marin
Bostina ---- Elton ---- Paraschiv ---- Croitoru
Iacob ---- Thereau
dupa parerea mea cam asta ar fi echipa dar cred ca visez ![]()
Eu as fi venit la meci , dar sunt sigur ca o sa se iste o bataie generala ... si mai bine privesc de acasa decat sa ma aleg cu capu spart.....nu inteleg de ce trebuie sa recurgem la violenta aproape tot timpul si de ce in CL sunt la locul nostru....si in Romania ar trebui sa tremuram de frica ....dar ce sa facem traim intr-o Romanie de tot cacatul
Si-asa meciul cu Rapid e pe 1 aprilie...sper din tot sufletul sa le facem o gluma proasta si sa-i lasam din nou in urma noastra...ca de fiecare data ![]()
Eu as fi venit la meci , dar sunt sigur ca o sa se iste o bataie generala ... si mai bine privesc de acasa decat sa ma aleg cu capu spart.....nu inteleg de ce trebuie sa recurgem la violenta aproape tot timpul si de ce in CL sunt la locul nostru....si in Romania ar trebui sa tremuram de frica ....dar ce sa facem traim intr-o Romanie de tot cacatul
fii bun si dezvaluie si oamenilor de pe forum sursa ta de informatii..de unde stii tu oare ca va iesi asa cum ai zis? scuza`ma... dar.. vorbesti prostii...
eu unu as da aproape orice sa fiu prezent la acel meci ... deja am inceput sa dau telefoane sa vad cine poate face rost de niste bilete ![]()
Dupa parerea mea putem invinge in ambele meciuri daca olitza va aborda ofensiv meciurile :roll:eu vad urmatorul 11 :
--------------- Andrey-----------------
Nesu ----- Radoi ------ Goian ------ P. Marin
Bostina ---- Elton ---- Paraschiv ---- Croitoru
Iacob ---- Thereau
dupa parerea mea cam asta ar fi echipa dar cred ca visez
Ai gresit benzile. Nesu trebuie sa faca rocada cu P. Marin si Bostina cu Croitoru.
Aceeasi observatie in ceea ce il priveste pe Iacob. Deocamdata Badea este mai in forma.
@Bogdan4Steaua
eu am pus dupa cum stau eu la monitor ![]()
. Stiam ca o sa mi se zica , ca am gresit benzile intre nesu si p.Marin si intre Bostina si Croitoru ![]()
oricum , cum ai spus tu si inca cineva , Badea e mai in forma deci in locul lui Iacob si schimbate benzile si cam asta ar fi echipa ![]()
Dar ... olitza are schemutzele lui
:roll:
Cine m-a pus, nu stiu..am intrat pe site-ul locomotivei si astia dezbateau cine este de acord ca Steaua sa fie scrisa cu litera mica [ mai exact prima litera ] la topicul de prezentare a meciului
)))))))))))))) ...de frustrarea care iese din fiecare tasta nici nu mai vorbesc, ti se face sila de-a dreptul.
lol..dar fiekre are dreptul la o opinie si implicit la o orientare,dak e de dreapta,de stanga,anarhist etc..nu inseamna ca e un [...]..totusi traim intr-o democratzie si fiekre are dreptul sa fie cum doreste.Eu unul ma identific....si recunosc ca am tendinte de dreapta !
Tu unul esti un [...] si recunosc ca am tendinte sa te pleznesc !
"Central" la Rapid - Steaua va fi slovacul Vladimir Hrinak (foto).
În vîrstã de 43 de ani, acesta este unul dintre cei mai vechi arbitri europeni de pe lista FIFA, primind ecusonul internațional la 1 ianuarie 1993, cînd avea doar 29 de ani. A fost, totuși, eclipsat pe plan european de conaționalul sãu, Lubos Michel, mult mai bine vãzut de UEFA. Hrinak a rãmas însã în prim-plan, arbitrînd meciuri importante ca Scoția - Franța 1-0, anul trecut, în preliminariile CE 2008, sau Parma - Braga 0-1, în "16-imile" Cupei UEFA, dar și partide din Champions League. În toamna lui 2006, el a condus Hapoel Tel Aviv - Rapid 2-2.
sursa: gsp
...eu am pus dupa cum stau eu la monitor![]()
E o scuza fara acoperire.Pentru ca la televizor(monitor) nu îi vezi asa cum i-ai schematizat tu,ci asa :
-------------Iacob------Thereau
Bostina-----Elton-----Paraschiv--------Croitoru
Nesu--------Radoi-------Goian----------P.Marin
----------------Andrey------------------------
In alta ordine de idei Rapidul pune la dispozitia clubului Steaua doar 425 de bilete pentru suporteri,motivând ca stadionul se afla în lucrari de consolidare si capacitatea se ridica la doar 8500 de locuri.
Manevre tipice cartierului si conducatorului clubului.
Batem Rapidul în vechitura lor de stadion !
lol..dar fiecare are dreptul la o opinie si implicit la o orientare,daca e de dreapta,de stanga,anarhist etc..nu inseamna ca e un [...]..totusi traim intr-o democratzie si fiecare are dreptul sa fie cum doreste.Eu unul ma identific....si recunosc ca am tendinte de dreapta !
Tu unul esti un [...] si recunosc ca am tendinte sa te pleznesc !
Merci punkRipper87.....deh..ce sa faci......ii raspunsesem respectivului destul de decent...dar cenzura e de partea adminului...macar lasati-ma sa-l "urechez" pe copil,chiar daca sunt off-topic...."a plezni"...nu prea exista in DEX
....
multumesc anticipat !
eu am aflat de la un membru de brigada din Peluza Nord ca nu se va face deplasarea...vor fi insa cativa baieti care vor afisa niste mesaje nu stiu nimik sigur, vreau sa merg la meci dar cred ca nici daca erau 800 sau 1000 de bilete tot nu prindeam ,desi merg in Peluza Nord de 8 ani.![]()
@ lucvald-1902
Totusi declinarea orientarilor politice nu face casa buna cu un site al suporterilor unei echipe de fotbal.
Pe viitor te rog sa eviti asemenea destainuiri.
eu am aflat de la un membru de brigada din Peluza Nord ca nu se va face deplasarea...vor fi insa cativa baieti care vor afisa niste mesaje nu stiu nimic sigur, vreau sa merg la meci dar cred ca nici daca erau 800 sau 1000 de bilete tot nu prindeam ,desi merg in Peluza Nord de 8 ani.![]()
inseamna ca stai in colt si mananci seminte daca nu prinzi bilet
@lucvald
nu face nimic, multumesc de urecheala, o merit dpdv gramatical (sau morfologic?).
in rest, raman la prima parere.
:wink:
mai apoi(?):
n-am apucat sa-ti citesc raspunsul, era deja cenzurat.
In alta ordine de idei Rapidul pune la dispozitia clubului Steaua doar 425 de bilete pentru suporteri,motivând ca stadionul se afla în lucrari de consolidare si capacitatea se ridica la doar 8500 de locuri.Manevre tipice cartierului si conducatorului clubului.
Batem Rapidul în vechitura lor de stadion !
425 de bilete?! 8O foarte putin...multi doresc sa meraga la meciul asta... sper sa am noroc si sa ajung si eu la meciul asta :roll:
Sanse nule daca in primul 11 isi face aparitia Lovin.
ZEROLAROIu ,trebuie sa joace curajos.
Andrey-Nicolita,Radoi,Ghionea,Marin-Paraschiv,Ov.Petre,Bostina-Elton-Badea,Thereau
@MadFroG
Curajos din partea lui ar insemna sa joace cu UN SINGUR mijlocas defensiv... In locul "copilului" ar putea sa intre foarte bine Croitoru... Avem voie sa visam, nu?