Cum vad eu meciul asta:
1.Lovin suspendat poate nu se forteaza Oli si baga 2 inchizatori(l-am sustinut multa vreme dar acu' ma cam indoiesc de valoarea lui ca antrenor).
2. Daca nu avem arbitri straini cred cu tarie sburatoarele au sa ne umple infirmeria. Daca 1. se indeplineste si avem arbitri straini merg pe 2 solist.
3. Sper sa le suspende terenul ca altfel mi-e ca fac mlastina din el ca sa nu fie ok pentru Elton.
4. Hai sa speram la o victorie pentru ca asta conteaza mai mult decat la plecarea lui Oli.
