N-am vazut in viata mea un SCLAV mai mare decat Valeriu Argaseala! ![]()
N-am vazut in viata mea un SCLAV mai mare decat Valeriu Argaseala! ![]()
Ce face g**i? Suge penisul!
Ce face v**i? Suge penisul lui g**i!
Ce face g**i? Suge penisul!Ce face v**i? Suge penisul lui g**i!
sa inteleg ca Becali suge penisul lui Stoichita iar asta de bucurie ii baga limba in ureche, nu?
eu asta deduc din premisele tale, sa fii mai explicit data viitoare ca ne induci in eroare.
PS:sarumanusitele pt mesaj
Ă'ăă? Reformulează.
Ă'ăă? Reformulează.
ce sa reformulez ma? lumea e in criza si tu vrei sa fac excese, ia'ui-te domne ce pretentii are bagabontul asta.
sa inteleg ca Becali suge penisul lui Stoichita iar asta de bucurie ii baga limba in ureche, nu?
eu asta deduc din premisele tale, sa fii mai explicit data viitoare ca ne induci in eroare.
PS:sarumanusitele pt mesaj
banuiesc ca omu a vrut sa spuna ca Gigi ne suge penisurile noastre iar vivi suge penisul lui Gigi
Prin deductie vivi ne suge si penisul nostru ![]()
LE:vivi=Valeriu (agoniseala)
nu imi place Vali ca si pe mine ma cheama la fel ![]()
Prin v**i m-am referit la Vali (argăseală), nu la vivi (care vivi?).
Prin v**i m-am referit la Vali (argăseală), nu la vivi (care vivi?).
vivi ..? rachita ? ![]()
banuiesc ca omu a vrut sa spuna ca Gigi ne suge penisurile noastre iar vivi suge penisul lui GigiPrin deductie vivi ne suge si penisul nostru
LE:vivi=Valeriu (agoniseala)
nu imi place Vali ca si pe mine ma cheama la fel
are gura mare doar cand iese la TV , deci nu incap atatea penisuri ..plus ca nu toate au aceleasi marimi ! (a nu se intelege altceva
)
.
Este o persoana inteligenta, echilibrata si face onoare clubului nostru.
Valeriu Argaseala devine presedinte al Consiliului de Administratie, numarul 1 �n club �n plan executiv, dupa demiterea lui MM Stoica la 27 aprilie 2007.
)
Argaseala da un fel de stil, de eleganta conducerii noastre si trebuie tinut la echipa.steagcruce2
![]()
Valeriu Argaseala se ridica la pretentiile Stelei... ... Bravo lui! Face cinste Stelei!
Respect, Vali Argaseala!
Scrieți acolo, sus, ce-a zis Mortul Viu despre el (catrenul ăsta l-am memorat involuntar):
g**i la fund când se șterge
Simte lene, toropeală
Pentru asta, se-nțelege
E Valeriu argăseală
Argaseala sclavul ciobanului ![]()
Auleu, cititi prima pagina a topicului. ![]()
Valeriu Argaseala pare descatusat după victoria Stelei de la Buzau, din meciul cu Astra, scor 2-0, si are numai cuvinte de laudă la adresa elevilor lui Stoichiță. "Am fost terorizati toată saptamana", spune presedintele "roș-albastrilor", care spune că tensiunea din jurul echipei atinsese cote alarmante.
"Consumat" de zvonurile care il dau pe Dinu Gheorghe ca si venit la Steaua, din vara Argaseala a avut un discurs agresiv la adresa moderatorilor, in interventiile televizate avute la Sport.ro si gsptv.
"Jucatorii au dovedit că au caracter. Trebuie să ii laud pe jucatori, chiar dacă au avut o zi mai proasta la Alba Iulia. Mihai Stoichiță a discutat cu unii din membrii galeriei, pentru că organizarea nu a fost la cel mai inalt nivel. Ne-am simtit mai bine la Buzau decat in Ghencea. Cred că majoritatea jucatorilor au simtit presiunea venită din partea presei. Nu vreau să mă gandesc si nici să vorbesc de venirea lui Dinu Gheorghe.
Stoichiță si jucatorii au dat dovadă de mare caracter. A fost o saptamană plină de atacuri si echipa a rezistat bine.
Echipa are sanse să se lupte pentru primele două locuri. Nu comentez sansele Stelei la titlu. Arbitrajul a fost corect. Am fost terorizati in ultima saptamana Jucatorii sunt CARACTERE, CARACTERE, CARCTERE! Nu a fost corect cand Becali a vorbit urat de ei cu patru etape inainte de final", a spus Argaseală la gsptv.
Eu cred ca bause ceva...
Eu cred ca bause ceva...
Ar fi bine,barem ar avea o scuza...
Raspunsul lui Becali, unul de generic, evident:
- Dl. Becali, ati auzit ce-a declarat dl. Argaseala mai devreme, la noi in emisiune?- Nu. Ce-a declarat?
- Ca nu i se pare normal sa atacati antrenorul si jucatorii cu 4 etape inainte de final.
- Si? Ce? N-are dreptate?
- Pai si va reprosati aceasta atitudine?
- Pai, ba da, dar ce sa fac daca asa sunt io?
"El saracu munceste de dimineata de la 8 pana la 11 seara. El nu e iubit ca nu are talent, nu are har de la Dumnezeu sa se faca iubit. El are educatie comunista. El recunoaste ca e educat de comunisti. El e bun, el face tot ce zice sefu'. E numarul 1 in toata tara. Dar nu a fost educat liber ca mine. Mulg oaia cand vreau, daca nu mai vreau nu o mai mulg, da-o-n p..a mea de oaie".
S-a trezit prea tarziu Vasalul Agoniseala sa aiba si dansul personalitate.Sa plece pe usa din dos cu toate blamarile de rigoare,sa plece si sa uitam cat de repede putem c-a fost la Steaua.
bulangiu', nea Vali labagiu'!
Tusierul asta este de vina in mare parte pentru tot ce se intampla in Ghencea!, pentru ca nu il tine din scurt pe ala din Pipera.
eu nu cred ca pleaca nimeni si nici alti nu vor veni,poate ca pleaca storchita si vine alt sclav al jibonului.eu unul am renuntat sa ascult inventiile lui jijel.
Asta e cel mai mare "lingau" si "sugaretz" om posibil de pe aceste plaiuri mioritice...uitati-va la figura lui de "slugoi"... =)) ![]()
Ce se mai aude de Nea Vali ?
) chiar imi e dor de el ![]()
Mulge oile lu' nea Jiji!