FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Valeriu Argaseala

«1235»
Virgil15.03.2007 15:07

air_atalntis_news_thumb.jpg

 

Directorul executiv al Stelei, cel care reprezinta FC Steaua în relatiile cu FRF si LPF, UEFA, etc.,merita un topic propriu.

Este o persoana inteligenta, echilibrata si face onoare clubului nostru.

 

Data nasterii : 14 august 1955

Fost arbitru de fotbal de Divizia A

Este director executiv la FC Steaua din mai 2005.

 

****************

 

Valeriu Argaseala devine presedinte al Consiliului de Administratie, numarul 1 în club în plan executiv, dupa demiterea lui MM Stoica la 27 aprilie 2007.

thumb_374_x_208_293_3895_untitled1.jpg

cristi_mold15.03.2007 17:58

Eu zic ca este cea mai cumpatata persoana din conducerea Stelei; el da echilibru clubului. Este singura persoana care nu iese in presa cu declaratii sau atacuri la alte persoane.

Mie personal imi place foarte mult de Valeriu Argaseala.

stelist_ultras15.03.2007 20:18

Argaseala da un fel de stil, de eleganta conducerii noastre si trebuie tinut la echipa.steagcruce2

Wally15.03.2007 20:25

Valeriu Argaseala se ridica la pretentiile Stelei... sa nu uitam de faptul ca am fost laudati de UEFA de felul cum am organizat meciurile din CL... si de acest lucru este "vinovat" Valeriu... Bravo lui! Face cinste Stelei!

Alin_H15.03.2007 23:46

Respect, Vali Argaseala!

axl2317.03.2007 09:15

Dragutul de Vali Argaseala!... :wink:

Lavy_*_17.03.2007 11:21

Tot respectul pentru Argaseala! :wink:

c.ronaldo1717.03.2007 11:38

Respect ca imagine, dar nu mi se pare un om extraordinar.

Bogdan4Steaua17.03.2007 15:49

Valeriu Argaseala este omul care aduce echilibru in conducerea Stelei.

 

Rar este criticat de vreun om din fotbal tocmai datorita faptului ca are o anumita eleganta in vorbire si comportament, aspect care impune respect.

ulivius22.04.2007 15:01

Este singurul om lucid de la FC Steaua. steagcruce2

radooku_steaua22.05.2007 11:36

Om lucid? Oooo da... Mai degraba sclav notoriu.

Prodigy_andrey08.06.2007 17:15

Om serios... De ar fi asa si Jiji toate ar fi bune... :(

blindica03.07.2007 06:35

E un om echilibrat in fapte si declaratii, foarte calm, atunci cand incearca sa fie incisiv cu "adversarii "sai mi se pare un pic amuzant ...

Dani200513.07.2007 07:29

Nu are "cojones" (sau cum s-o zice :tongue: ). Intr-adevar, e priceput in treburile lui de la Steaua, dar prea il pupa in fund pe GG... sincer, nu as considera o pierdere plecarea lui de la Steaua! :happy:

Bogdan4Steaua15.07.2007 21:56

Dupa plecarea lui Meme, Valeriu Argaseala a scazut mult in ochii mei. Il consideram un om diplomat, cu prestanta si cu o inalta tinuta morala, asa cum am sustinut mai sus. Aparent m-am inselat in privinta ultimului aspect, acesta dovedind ca preocuparea sa principala este aceea de a-i canta in struna lui Becali. Pacat...

c.ronaldo1726.07.2007 21:05

Argaseala azi la conferinta de presa referitor la ducerea lui Gurita la Buzau: "Un jucator cumparat in aceasta vara nu poate sa mai plece tot acum"(ceva asemanator, nu cuvant cu cuvant reproducerea).

 

Sa ii zica cineva cum a fost facut transferul lui Cyril de la Charleroi la Steaua.

steaua_gloria26.07.2007 21:15

Mie imi place de Valeriu Argaseala dar trebuie sa spun ca mi-a placut si de Mihai Stoica.

steaua9128.07.2007 21:33

[...]

costincoco16.08.2007 18:09

Imi placea mai mult de Meme!

**alex**17.08.2007 21:31

Mai schimbati-i si lui poza ca i-a cazut mustata!

EuCuMine22.08.2007 12:28

In primul rand, vreau sa va spun sa se duca dracu' Argaseala cu sistemul lui cu tot!

 

Ieri dupa amiaza am fost pe la stadion ca sa-mi iau bilet pentru meciul cu Bate. Cand am ajuns la stadion, ce sa vezi?... casele erau inchise si programul caselor era pana la 20, asta se intampla pe la ora 16... la un momentdat, dupa vreo 1-2 ore cam asa, scavul lui Jiji (Argaseala ) a venit si ne-a explicat ca a fost o revizie tehnica si a trebui sa inchida casele de bilete mai devreme si ca astazi 22 august o sa se deschida mai devreme casele de bilete.

 

Cand am fost astazi pe la ora 13 la stadion, ce sa vezi? Casele erau inchise! Si pe site de ce nu s-a anuntat nimic?

 

De ce nu ne informati si pe noi? De ce ne lasati sa batem drumul degeaba pana la stadion? Va doare undeva de noi!

 

Scrieti numai prostii despre jigodia aia de Becali in loc sa ne anuntati pe noi despre sistemul asta imputit care exista la Steaua!

 

Lasati dracu prostiile si interesati-va sa vedeti cum merg casele de bilete! >>ALATURI DE Gica Hagi PANA LA CAPAT<<<

strezahuzum29.08.2007 10:50

Timpu' trece, leafa merge! Nu-i asa, domnu' Argaseala?

 

Iar despre suporteri, da-i dracului, ca fraierii astia vin oricum. Panarama incompetenta ce esti!

AlcaponneAISS01.12.2007 17:34

Respect! Argaseala! :steag_steaua_ro:

SteauaToronto22.12.2007 19:17

Asta cam se prea baga in seama. Inainte cand l-a luat MM Stoica de pe strada nu comenta era asa de umil. Acuma el tuna si face. CIocu' mic, domnule Argaseala, ca sunteti penibil!

IONUTZ-CIPRIAN23.12.2007 09:43

Pai daca nu tuna si face, cum mai vrei sa pupe pe cineva in posterior?

«1235»