Cat despre arbitraje, inclin sa cred ca suntem incetu cu incetu tocati in anumite meciuri datorita conflictului dintre Sandu si Becali. Oricum nivelul arbitrajului romanesc este mediocru....
arbitrii romani sunt foarte buni, cred ca te inseli. nimeni nu stie sa fure asa subtil ca arbitrii romani! eu sunt convins ca arbitrii ne vor toca marunt pana in ultimul meci din acest campionat, asa ca trebuie sa jucam fotbal adevarat...
