Asta cam se prea baga in seama. Inainte cand l-a luat MM Stoica de pe strada nu comenta era asa de umil. Acuma el tuna si face. Ciocu' mic, domnule Argaseala, ca sunteti penibil!
Este mai mult decat penibil. Si ce este mai interesant, ca prostul se crede unul din cei ce fac sau ar putea face ceva pentru Steaua. Nu este altceva decat un linge fund cu o limba lunga si pregatita totdeauna de lins.
