Aseara in tiganie si-a luat si el cu suspendare de la galeria Stelei,s-a gandit el sa treaca pe acolo
,simtea nevoia de reclama.
Aseara in tiganie si-a luat si el cu suspendare de la galeria Stelei,s-a gandit el sa treaca pe acolo
,simtea nevoia de reclama.
Aseara in tiganie si-a luat si el cu suspendare de la galeria Stelei,s-a gandit el sa treaca pe acolo,simtea nevoia de reclama.
aha, deci mai traieste
Dimineata cand m-am trezit , eram cam adormit si am citit din gresala " A murit , Valeriu Argaseala" , pac sport ro , pac gesepe , nimic , dupa am intrat din nou si am rezolvat engima ![]()
Este de umplutura Argaseala. Nu ii vad rostul..
Este de umplutura Argaseala. Nu ii vad rostul..
![]()
Are limba neteda...
pai asta cu sugiucu, e pe partea economica, a gresit cine a facut topicu:))![]()
Retras din prim plan dupa conflictul pe care l-a avut cu suporterii din Peluza Nord, Valeriu Argaseala continua sa presteze aceeasi munca plina de supunere fata de Ciobanul.
Un episod incredibil s-a intamplat la Steaua la inceputul acestei saptamani. Mai exact luni, cand Steaua a trimis la UEFA lista cu jucatorii eligibili pentru meciurile din grupele Ligii Europa.
Cel responsabil cu trimiterea listei la forul UEFA a fost Valeriu Argaseala care a facut, inca o data, dovada supunerii sale.
In momentul in care a intocmit lista UEFA, Argaseala nu l-a sunat pe Reghecampf pentru a-l intreba ce jucatori trebuie trecuti, ci pe Ciobanul.
Usor surprins, Becali i-a cerut lui Argaseala sa-l sune pe ''seful nostru", adica pe Reghecampf, iar apoi sa revina cu un telefon pentru a aproba lista.
Reghecampf l-a trecut pe Tibi Balan in locul lui Gabriel Machado, insa Becali nu s-a suparat pe antrenor, sustinand ca a fost de acord cu decizia.
onlinesport.ro

Poza de colectie, ciobanasul si oita la pascut !!! ![]()
Niste spurcati: atat Argaseala cat si sefuletul lui pe care-l pupa-n curulet. Niste lesinati toti "sefii" astea ai fotbalului romanesc. Ei merita sa fie strigati cu apelativuk "Mvie ba"!
Si acum sa curga cu jigniri la adresa sclavului. El, care pupa in cur pentru slujba lui trebuie crucificat, nu cretinul care "vrea un telefon dupa ce vorbeste cu antrenorul, ca sa aprobe". Atitudinea asta de pupincurism este raspandita in intreg clubul, toti il pupa pe jeg in cur. Insa, desigur, asta este vina angajatilor, nu a aluia ca ii angajaza pentru ca sunt pupincuristi.
Capul lui Motoc vrem!
Spre 24!
Aveau dreptate baietii astia de la Nord, atunci cand l-au contestat pe acest Argaseala. Doamne, cand oare vom scapa de Argaseala ?! Steaua Libera !
Argaseala mai traieste?????
Argaseala mai traieste?????
)
)