Clubul de pe Bega da dovada de o nesimtire crasa, oferind stelistilor doar 450 de bilete in comparatie cu cele 6000 scoase la vanzare in Timisoara. Gandind logic, oare cati isi permit sa strabata drumul Timisoara - Bucuresti pentru a vedea meciul ? In nici un caz 6000, iar vanzarea biletelor in capitala la stadionul Giulesti are menirea sa-i incurajeze pe fratii mai colorati sa asiste la partida.
(bine ca macar nu-i inghesuie pe-ai nostri in sectorul aflat in constructie, cum ar fi dorit Copos si stolul lui la meciul direct si din pacate n-a avut pe cine).
