FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Timisoara - Steaua 1-0 (1-0)

«14567810»
cristian01417.04.2007 17:45

Clubul de pe Bega da dovada de o nesimtire crasa, oferind stelistilor doar 450 de bilete in comparatie cu cele 6000 scoase la vanzare in Timisoara. Gandind logic, oare cati isi permit sa strabata drumul Timisoara - Bucuresti pentru a vedea meciul ? In nici un caz 6000, iar vanzarea biletelor in capitala la stadionul Giulesti are menirea sa-i incurajeze pe fratii mai colorati sa asiste la partida.

(bine ca macar nu-i inghesuie pe-ai nostri in sectorul aflat in constructie, cum ar fi dorit Copos si stolul lui la meciul direct si din pacate n-a avut pe cine).

Bampy17.04.2007 17:49

OK! Si daca vreau sa-mi iau bilet de la milogi de la stadion...de unde imi iau?

SebaSS17.04.2007 17:52

Cu sau fara suporteri, meciul asta trebuie castigat!!! Este vital pt a salva un sezon care incepuse asa de bine...

fularsteaua2

steaua_cristian17.04.2007 18:01

HAI SA INBCERCAM SA FACEM UN SONDAJ SI SA I INTREBAM PE TOTI DIN LISTA NOASTRA DE MEES "CINE CREZI CA VOR FI FINALISTELE CUPEI Romaniei VA ROG SA MI DATI RASPUNSUL CAT MAI REPEDE" SI APOI SA SCRIEM NOI CATE VOTURI SUNT PENTRU Steaua SI CATE PENTRU RESTUL fularultras

Wallpaper___anti_dianamo_rapid_fcsteauaro_1092421350.jpg

Raul198817.04.2007 18:06

sper sa castigam :|

 

steagcruce2

Vieri8917.04.2007 18:10

La ce te poti astepta de la neamu asta de colorati provinciali!!!!!!!!!!!!!!!!SLFM!!!!!!!!!!!! :neutral: Oricum daca pana maine nu se remediaza situatia pricipalii vinovati sunt FRF si LPF!!!!!!!!!!!!!!Este meci pe teren neutru nu in plm la ei acasa...........!!!!!!!!! :mad:

rza_greu17.04.2007 18:33

Principalii vinovati sunt oamenii care ocupa functii de conducere la Steaua. Din momentul in care au fost de acord sa joace in "Ghiulesti" trebuiau sa conditioneze acest lucru cerand un numar de bilete pentru suporterii stelisti, acestea urmand a fi vandute la stadionul Ghencea, iar banii obtinuti din vanzare sa-i incaseze Iancu "jail" sau cine trebuia sa-i incaseze conform regulamentului. Dar asa ne dam seama si noi cum am ajuns: sa nu mai fim respectati de nimeni. Daca le pasa putin si de suporteri, problema era rezolvata. Nu sa faca plangere cu 24 de ore inainte de meci, probabil la insistentele sau interventiile unor suporteri.

Dj17.04.2007 18:52

Pana la urma..nici macar de la stadionul milogilor nu poti cumpara bilete in trib. 1 unde vor sta ai nostri..e clar..daca nu mergi cu una din brigazi..nu poti intra.

Ionutdal17.04.2007 19:10
fular-campionii Trebuie sa castigam , sa jucam finala sa ii batem iar pe Rapid .... Steaua- Timisoara 3-1
^Reggaeton^17.04.2007 19:30

Putere Steaua !!!!

Sunteti cei mai tari !!!!

Alessio17.04.2007 19:31

As vrea sa stiu si eu ca orice om ce suporter care vrea sa mearga maine seara la meci, de unde ne luam biletele. O sa ni le dea maine in fata stadionului sau cum :-x /.?????PLM frate la Steaua la club niste incompetenti care nu dau doi bani pe noi, management 0ero din moment ce ei s au trezit cu 1 zi inainte sa faca plangere...Isi bat toti joc de ei

Rusine Becali, MM, Argaseala si care draq mai e p acolo :evil:

gonzales17.04.2007 20:08

Maine pe vremea asta... o sa stim cine merge in finala.

Nu stiu ce sa zic... La ce fotbal joaca Steaua acum... Om trai si om vedea. :roll:

Si totusi: DE UNDE SE POT LUA BILETE???

cosm1nsteaua17.04.2007 21:00

Riscati-va si duceti-va la stadion la milogi .. dar va zic sa nu va luati insemne de-ale Stelei pentru ca activeaza niste gasti dubioase si sa nu va faceti probleme...eu stau in zona aia si de aia va zic...eu nu ma duc sa imi cumpar ca ma stiu saurii si n-am chef sa ma omor cu ei :|forzateaua

1_156836472f492873a4406_660_770_.jpg

Recoba17.04.2007 23:17

Iar ne fac in stil parsiv banatenii...asta este...oricum mai mult de 1000 nu vin ei din Timisoara asa ca restul legiunii timisorene va fi formata din bastinasii giulestiului: ...vedem maine oricum...bafta Steaua!

heavyduty18.04.2007 08:34

bah da totzi is bat joc d noi kum de au acceptat sa jukam in tiganie? ULTIMA ORA Oli PLEAKA Andone LA CFR BERGODI LA Steaua

Flo'o18.04.2007 08:38

steagcruce2 de unde atat :))

2_poli_steaua_339094957.jpg

forever_STEAUA18.04.2007 09:27
Poli Timi?oara a cerut for?elor de ordine s? nu permit? accesul suporterilor cu camere video ?i foto la meciul din aceast? sear?.

 

sursa: gsp

 

:shock: :shock: :shock:

 

Astia chiar nu isi cunosc lungul nasului...

Motanu D18.04.2007 09:29

@forever_STEAUA:

 

S-au saturat de poze cu tabela...

forever_STEAUA18.04.2007 09:32

Hahahahaha...

 

La asta chiar nu m-am gandit :)

Harald18.04.2007 09:43

Sper ca daca mergi sa iti iei bilet de la stadionul vietii nu vei fi obligat sa reciti imnuri si alte din astea...

jimmy1918.04.2007 09:45

Meciul asta e ultimul tren spre Europa! TREZIREA!!!

321239_1280X960.jpg

Flo'o18.04.2007 10:38

Eu cred ca vor sa puna jandarmeria sa ne omoare...si sa nu avem probe video :| ....m**e Poli ...anti Bucuresti, dar sunteti frati cu lautarii din Giulesti!!! steaua_ro

2_poli_steaua_339094957.jpg

c.ronaldo1718.04.2007 10:54

Si de exemplu daca am camera video pe mobil ce-o sa-mi faca? Nu imi mai vor permite intrarea la meci?!

alex ripper18.04.2007 11:45

Probabil ca iti vor scoate camera cu surubelnita :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Stii vorba aia... nu te pune cu jandarmul ca are minte putina!

Dragoshel18.04.2007 11:47

Ar trebui un banner , o coregrafie ceva sa le aducem aminte de acel 8-1.

«14567810»