@ axl23
E culmea ce se intampla cu vanzarea biletelor. Si la meciul din Cupa am tot gasit casele de bilete goale; d-asta de-abia am apucat sa-mi iau cu 2 ore inainte de startul partidei.
Aceeasi situatie si de data asta- sufla vantul pe la casele de bilete de la stadion de miercuri. Cica de maine de la 10 -?!- s-ar pune in vanzare, iar preturile sunt in jur de 5 RON la peluze, si de 10 la tribune.
On-topic: sper sa vad un meci bun al Stelei maine. Poate, cine stie, intrarea lui Elton -macar cateva minute acolo tot ar putea sa-l lase sa joace, cu toata "diferenta de fus orar" sa aduca o schimbare in bine. Macar in joc. Macar sa vad ca joaca ceva Steaua, daca n-o fi sa si castige...
Forza Steaua!
