naspa meci la constanta......prime speciale,moral bun pt Farul dupa meciul cu Unirea Urziceni.....sincer,cred ca mai luam si un rosu din diferite motive sau se anuleaza vreun gol ,sau ne refuza un penalty.........sper sa nu schimbam pozitia in clasament......e multa lume impotriva Stelei( d.Dragomir,gh.Constantin,Dinamo,rapid,clujul) in 2007 si noi stam prost la forma sportiva....cred cu tarie ca ne fac rau anul asta,mai ales ca politica primeaza in cazul fotbalului la Gigi( si ce mod mai bun au cei ce ne vor raul,decit sa ne atace pe plan fotbalistic pt a denigra imaginea lui Becali care s-a format tot prin Steaua)....eu,cred ca este f.greu sa reusim anul asta cind totul este antisteaua.......totdeauna Steaua.......forza Steaua