FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul - Steaua 1 - 1 (0 - 0)

«12345»
Dragoshel07.03.2007 11:38
Nu. Elton nu va juca urmatoarele cel putin 3 meciuri la Steaua. Macar atat am invatat in era Oli. Jucatorul nou trebuie sa intre in ritmul (dezastruos) al echipei.

:(

Chiar ca , nu il baga atunci cand vine in teren, il lasa sa se integreze in jocul dezastruos , al echipei..:(

axl2307.03.2007 12:24

ai dreptate, dragoshel, cand il citezi pe George.

si parerea mea e ca nu il baga atunci cand vine, il lasa sa se integreze in jocul dezastruos al echipei.

pugliesi07.03.2007 13:33

cine ne poate da detalii in legatura cu deplasarea la constanta? :( ........eu zic sa mergem sa umplem peluza la constanta...sa moara toti dusmanii Stelei de ciuda,,,sa vada ca suntem alaturi de baieti....sa cantam tot meciul.....ce-or sa mai moara ziaristii de ciuda :P ...astept raspuns

sorin_77708.03.2007 05:48

Cu Elton la Constanta!!! Il vreau in teren...

bodanelu08.03.2007 08:06

nu cred ca o sa joace. vorba lu` Oli, schimbul de fus orar :)

Virgil08.03.2007 08:51

Ba e foarte posibil sa joace.

 

Va face show.

Olaroiu a spus ieri cã e posibil sã-l foloseascã pe Elton chiar în urmãtorul meci, cel de la Constanta, de sâmbãtã, deoarece fanii îl asteaptã cu sufletul la gurã.

 

Gazeta Sporturilor

bodanelu08.03.2007 09:36

a zis ca e posibil, daca se acomodeaza cu schimbul de fus orar :)

morph3o08.03.2007 10:06

presimt ca va facem show noul maradona ;)

Dragoshel08.03.2007 10:19
presimt ca va facem show noul maradona ;)

Si daca nu il baga in primul 11?

Eu sper sa joace si Steaua CEVAAAAAA!, ca de la inceputul returilui, nu ne-a aratat nimic..

BandiT08.03.2007 10:26

cu sau fara Elton trebuie sa batem...

daca nici acum nu batem...ce pretentii sa mai avem?

sa nu retrogradam?

plus ca trebuie sa ne rintram in forma deoarece se apropie meciurile cu rapid si Dinamo, in care , daca batem , ne mai salvam din blazon...

forever_STEAUA08.03.2007 10:33
presimt ca va facem show noul maradona ;)

Si daca nu il baga in primul 11?

Eu sper sa joace si Steaua CEVAAAAAA!, ca de la inceputul returilui, nu ne-a aratat nimic..

 

Cu siguranta nu il baga in primul 11...

Poate va intra candva in a doua repriza...

morph3o08.03.2007 10:43

atunci sa avem incredere in continuare in echipa. speram sa batem. daca nu vom vedea dupa, dar sa fim optimisti.

I.N.Money08.03.2007 11:41

Ce meci am facut anul trecut la Constanta,4-1,spectacol,goluri.Ar fi minunat daca s-ar repeta istoria si in acest an.

Un lucru curios,3 din ultimele 4 goluri pe care Steaua le-a luat la Constanta in meciurile cu Farul au fost marcate de Vasilica Cristocea :D .

forever_STEAUA08.03.2007 13:46

S-au definitivat delegarile arbitrilor pentru etapa 22:

 

And the winner is....

 

 

Arbitru: Augustus Constantin; arbitri asistenţi: Cristian Nica, Marcel Savaniu

 

sursa: onlinesport

morph3o08.03.2007 14:06

I.N.Money:

cum Cristocea e la noi, poate acum va fi invers

Flaviu8608.03.2007 14:32

Thereau suspendat 2 etape! as vrea sa vad si eu inregistrarea cu Cyril cand il calca p vasluian, sau...nu exista???

vood0o09.03.2007 04:37

inregistrarea exista, dar este foarte slaba nu-ti poti da seama de nimic. dc? deoarece la noi un meci se filmeaza doar cu cateva camere , nu ca in afara cu zeci de camere ..incidentul a exista , a recunoscut si Thereau , dar n-a fost intentionat!asta e acum

bodanelu09.03.2007 09:06
deoarece la noi un meci se filmeaza doar cu cateva camere

 

si alea filmau un elicopter...

sorin_77709.03.2007 11:15

dar ce mai elicopter... :lol: :lol:

 

Probabil la Constanta o sa filmeze vapoare...

manu7109.03.2007 12:27

naspa meci la constanta......prime speciale,moral bun pt Farul dupa meciul cu Unirea Urziceni.....sincer,cred ca mai luam si un rosu din diferite motive sau se anuleaza vreun gol ,sau ne refuza un penalty.........sper sa nu schimbam pozitia in clasament......e multa lume impotriva Stelei( d.Dragomir,gh.Constantin,Dinamo,rapid,clujul) in 2007 si noi stam prost la forma sportiva....cred cu tarie ca ne fac rau anul asta,mai ales ca politica primeaza in cazul fotbalului la Gigi( si ce mod mai bun au cei ce ne vor raul,decit sa ne atace pe plan fotbalistic pt a denigra imaginea lui Becali care s-a format tot prin Steaua)....eu,cred ca este f.greu sa reusim anul asta cind totul este antisteaua.......totdeauna Steaua.......forza Steaua

metzzz09.03.2007 13:42

O gasesti pe site din caracatitza gazetei o cauti pacolo si ai sa vezi chiar f bine faza.

Eu am vazut`o si pt cele 2 etape care i le`a dat si pt ca ala de la Vaslui a zis ca n`a dormit toata noaptea ca l`a durut ceafa si i s-a umflat chiar imi doream sa`l fi calcat sa simta durerea pe bune nu aberatii :roll: . Nu a avut curajul sa zica ca nu l`a calcat da ma rog asa e in Romania .

Cosmin stelistul09.03.2007 14:42

am si eu o rugaminte pt toti stelisti care intra pe acest forum.Poate cineva sa imi dea si mie detalii despre deplasare,se face organizata,se face pe cont propriu.va rog,nu evitati comentariu meu,astept raspuns pe id meu de mess,cosmin_stelistul2005,ca pe forum mai avem si spioni.VA MULTUMESC ANTICIPAT

becalii09.03.2007 15:46

steagcruce2

iulian9709.03.2007 16:15

arbitri din Romania nu sunt buni de nimica.Golul lui Iacob din meciul cu cu Uta Arad a fost perfect valabil.daca vrei uitativa pe idul meu si va trimit eu poza iulian_9 intrati.am nu-ma 9 ani dar nu conteaza.Sunt Stelist pana la moarte.Forza Steaua.Faceti placinte pe Farul Constanta

axl2309.03.2007 16:41

are careva idee de preturile la bilete?

«12345»