FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - Steaua 1 - 0 (0 - 0)

«12345»
vood0o27.02.2007 12:05

@alexynho Badea titular??doamne fereste ...moarte curata , nu l-am vazut pe vasluianu asta sa joace ceva de la liege incoa

Kristy_Cj27.02.2007 13:47

Ar putea folosi si alt 11:

 

------------------- Cernea --------------------

 

----Stancu - Goian - Ghionea(?) - Marin ----------

 

-----------------Paraschiv --------------------

 

------- Nicolita -----Croitoru---Cristocea-----

 

------------- Thereau - Iacob -----------------

bodanelu27.02.2007 14:11

@alexynho Cernea e suspendat doar in meciul din cupa..

***alex***27.02.2007 14:12

Radoi e suspendat in cupa, iar Cernea si G.Coman in campionat.

bodanelu27.02.2007 14:15

eu am gresit :D

axl2327.02.2007 14:27

Radoi e suspendat in campionat, nu stiu cate etape, dupa lovitura de picior data in meciul cu uta.

vood0o27.02.2007 15:02

e cartonas rosu luat dupa cumul de cartonase galben ceea ce inseamna ca sta o etapa si nimic mai mult!! si acea etapa s-a stabilit sa fie inlocuita cu meciul de cupa

grizzly27.02.2007 15:07

mah nene Ghionea sta cel putin 2 saptamani. ce tot il bagati in echipa?

axl2327.02.2007 15:12
acea etapa s-a stabilit sa fie inlocuita cu meciul de cupa

 

nu stiam asta, cine a stabilit?

Bogdan4Steaua27.02.2007 15:53

Probabil ca se vor sesiza comisiile abilitate, si Radoi va sta 2-3 etape(precedente exista in luarea acestui tip de decizie). Ca sa fim sinceri, ca ne convine sau nu, capitanul o merita. Suspendarea se aplica si in cazul Cupei Romaniei, pentru ca e o competitie organizata tot de FRF, ca si Liga 1.

vood0o27.02.2007 20:12

@axl23 nu stiu ..doar aja am auzit, oricum Radoi n-are cum sa stea mai mult de o etapa in mod normal ca n-a fost chemat la comisia de disciplina!Dupa interventia asupra aradeanului arbitrul i-a aratat doar cartonas galben!fiind al 2-lea normal ca tb eliminat...daca n-ar fi avut cartonasul

GOD27.02.2007 20:17

Anrei ,Andrei ,Andrei TE vrem in poarta sa vedem ce iti poate pIELEA,Croitoru titular Iacob,Thereau.

O sa avem un ANtrenament cu PUBLIC,fara 4-5 goluri Vaslui nu scapa.

Stryker27.02.2007 21:47

cu vasluiul as incerca ceva de genul:

----------------Andrey----------------

------------Goian----Radoi------------

---Saban----------------------Marin---

-----------------Para-----------------

----------Bostina--------Cristocea----

---Banel-------------Thereau----------

------------Iacob---------------------

 

Avem mare nevoie de toate cele 3 puncte, lupta cu rapidul a inceput si nu ne putem permite sa pierdem locul de CL.

axl2301.03.2007 09:11

@stryker

imi place echipa ta, cu optiunea de a-l inlocui pe Banel cu Croitoru sau Ochirosii.

***alex***01.03.2007 12:22

Unul dintre cele mai așteptate meciuri ale etapei a 21-a, FC Vaslui - Steaua, va fi arbitrat de Sebastian Colțescu. Același "central" a oficiat și disputa din ultima etapã a campionatului trecut, cînd Steaua a cîștigat cu 4-0, patronul gazdelor, Adrian Porumboiu, acuzîndu-și jucãtorii de noncombat.

 

G.Sp.

alexutzzzaaa02.03.2007 11:02
Duminica 4 martie 2007' date='Steaua se va deplasa la Vaslui.

 

15:30 FC Vaslui - FC Steaua

 

Meciul va fi transmis pe National TV.

 

Uram succes echipei noastre si ne dorim arbitri corecti.

 

FORZA

 

Succes Steaua ...si qm a zis cineva...VREM ARBITRI CORECTI !!! [b']FORZA

alexmircea02.03.2007 17:29

Bun...urmatorul meci al Stelei cu FC Vaslui va fi unul destul de simplu pentru stelistii nostri... o sa castigam cu siguranta....pentru ca il avem portar pe Andrey.

 

FORZA Steaua!

forever_STEAUA02.03.2007 18:03

@alexmircea

 

Interesanta logica... O singura intrebare: stii ca pentru ca Steaua sa castige la Vaslui nu e suficient sa nu primeasca gol Andrey? Mai trebuie sa si marcheze... :roll:

axl2302.03.2007 18:08

@alexmircea

da, da, pupati-l in [dos] si p'asta! nu neg ca e un portar bun dar aseara a si avut noroc cu carul. la cel putin doua ocazii adverse s-a tras direct in el, nu e vorba de niciun reflex. plus ca a avut 2 gafe, una izbitor de asemanatoare cu cele marCA Carlos.

miki_stelistul02.03.2007 18:36

Nu conteaza cu ce 11 jucam cea ce conteaza este sa castigam cat mai multe meciuri si sa ne apropiem de Dinamo!

***alex***02.03.2007 18:39

"Nu mã astept la un meci cu spectacol, pentru cã nu ne permitem luxul sã ne descoperim", a spus Hizo.

 

sursa: prosport

 

Nu era de ajuns faptul ca suntem obositi dupa meciul din cupa, mai se baga si asta cu fundul in poarta.

Bogdan4Steaua02.03.2007 20:04

Asta este.....

 

Fiecare antrenor isi impune tactica. Nu putem forta pe nimeni sa joace deschis impotriva noastra. Important este sa ne facem jocul nostru, sa ne cream ocazii si sa marcam.

Virgil02.03.2007 20:08

Si apoi,un meci de Cupa nu seamana niciodata cu un meci de campionat.

In Cupa e care pe care.E obligatoriu sa câstige cineva.In campionat sunt 3 posibilitati : 1,x,2.

andyro02.03.2007 20:33

Postez si aici poate totusi gasesc pe cineva... :)

 

Desi sunt din Iasi, voi fi in Bucuresti sambata/duminica voi merge de acolo la meciul de la Vaslui. Daca se pleaca organizat (probabil microbuze) sau daca cineva mai are un loc liber intr-o masina (contra cost, normal), dati-mi un PM.

 

Multumesc anticipat :P .

ULTRASZ0R03.03.2007 01:18
ceva imi spune ca Coman , Bostina , Ov..Petre si Badea vor fi titulari ....deci clar ..rezultat negativ la Vaslui

 

Faceti ceva pentru Steaua noastra... tie si tuturor spartilor ca tine va doresc.. sa faceti infarct ! :roll:

«12345»