Partida va fi oficiata de :
Stuart Dougal la centru
Alan Cunnigham si Keith Sorbie,la cele doua tuse
Douglas McDonald - al patrulea arbitru
Uram succes echipei noastre si speram pâna în ultimul minut într-un rezultat care sa ne asigure calificarea.Suntem Stelisti în cuget si-n simtiri si trebuie sa credem în Steaua noastra !
FORZA Steaua !
" - De ce miracol al trebui sa beneficieze Steaua pentru a intoarce handicapul de la Bucuresti,domnule Mircea Lucescu ?
- Stelistii au pierdut prosteste. Cred ca arbitrul i-a dezavantajat. Am revazut de multe ori faza pretinsului hent al portarului Cernea. Nu cred ca trebuia acordata lovitura libera pentru Sevilla. Golul primit la finalul primei reprize i-a dat peste cap. Steaua poate obtine calificarea doar daca va evolua ca la Madrid. A fost o echipa extraordinara impotriva Realului."
www.evz.ro