Ce sanse sa mai ai frate... Sunt doua argumente ENORME in defavoarea unei eventuale calificari:
1. NU JUCAM NIMIC. Daca n-am jucat in tur, ce ne face sa credem ca am juca la ei?
2. Trebuie sa marcam de 3 ori. De 3 ori pe Sanchez Pizjuan. In fata unei echipe care nu a pierdut niciodata in cupele europene (si a jucat, slava domnului) acasa. Sa marcam noi. Steaua. De 3 ori. Si sa nu primim decat maxim 1.
Hai sa jucam cu Ochirosii, hai sa jucam cu Croitoru, cu Andrey, hai sa dam sanse si altora sa joace, pt ca la calificare mai putem spera abia la anul'