Salut ! As fi prea nesimtit daca v-as ruga sa gasiti o modalitate prin care sa se poata plati taxa de inscriere ... taxa lunara .. prin sms ?Sau e prea complicata treaba ?
Salut ! As fi prea nesimtit daca v-as ruga sa gasiti o modalitate prin care sa se poata plati taxa de inscriere ... taxa lunara .. prin sms ?Sau e prea complicata treaba ?
Vor fi trimise in saptamana 21-27 Mai.
Draga domnule George Stan,
Conform spuselor dumneavoastra,legitimatiile trebuiau deja sa soseasca saptamana aceasta.Este sambata si eu n-am primit nimic.
Va rog frumos, nu ma luati cu teorii si vrajeli de 2 lei.Lasati scuzele la usa si mentalitatea tipic romaneasca "Las' ca merge cumva...ceva o fi..lasa..". Adica,dumneavoastra sunteti printre sefii AISS si declarati scriptic ceva, pentru ca apoi sa spuneti vrajeli sau sa va scuzati??
Domnule George Stan, sunt un adept al principiilor sfinte si sanatoase, iubesc Steaua de 11 ani,de cand bunicul meu m-a adus langa echipa,... si acum sa nu fiti in stare sa trimiteti o scrisoare,un colet... Sa fim seriosi!!!!!
Propuneti una,alta si dati dovada de neseriozitate.Pai nu vedeti ca bkl isi face calm treaba si trage sforile,pe cand noi ne certam si "vorbim de pe ape"?
Sunt curios de atitudinea pe care o veti lua.Sincer.Sa vedem cum dregeti busuiocul.. Am increderea si convingerea ca va veti reabilita..Dar,atentie!!!! Fara scuze si vrajeli de copii mici...Fara teorii!!!!
SEMPER SUPERIORES! MEREU CAMPIONI!![]()
Legitimatiile au fost trimise sambata 26 Mai.
Salut ! As fi prea nesimtit daca v-as ruga sa gasiti o modalitate prin care sa se poata plati taxa de inscriere ... taxa lunara .. prin sms ?Sau e prea complicata treaba ?
Nu e complicata dar nu se merita. Pentru ca AISS sa primeasca 10 lei tu va trebui sa platesti aproape 20 pe un sms. N-are rost.
Cei care mai sunteti in situatia lui Valjean, adica v-at inscris in AISS (cerere+taxa de inscriere) dar nu aveti inca legitimatia (va reamintesc ca se trimit odata pe luna), va rog sa-mi scrieti PM pentru a va activa forumul membrilor. Anumite chestiuni nu se vor discuta niciodata in public din variate motive (sunt proiecte care poate nu vor iesi, sunt idei pe care nu vrem sa le impartim etc).
Asta pentru ca, am spus-o si o repet, noi nu putem recunoaste membri AISS dupa nick-ul de pe forum, ii stim doar dupa numele reale.
Asadar cine n-a facut-o, sa-mi trimita pm de forma : sunt membru AISS, am trimis cererea si am platit taxa, ma numesc Popescu George.
Multumesc.
O intrebare fff importanta pentru mine , ce face AISS cu cotizatia lunara ?? ca im\ncercai si yo sa ma inscriu si citi pe acolo ca trbuie bani .... si nuj la ce foloseste cotizatia lunara de 10 RON .
ce face AISS cu cotizatia lunara ??
asteapta si ai sa vezi.
Face actiuni de promovare si imbunatatire a imaginii clubului Steaua si a suporterilor sai. De exemplu, primul mare eveniment va avea loc joia viitoare, 7 Iunie 2007, intre orele 20:00 si 02:00 la Casa de Cultura a Studentilor Bucuresti, sala Preoteasa, sub numele "60 de ani de Steaua". Vor fi invitati surpriza, proiectii video, muzica si bineinteles distractie in cel mai pur stil stelist.
O zi de sarbatoare pe care nu o poate strica nimeni ! Evenimentul este organizat de AISS in colaborare cu Peluzele Nord si Sud, intrarea libera INSA cei care nu vor corespunde vestimentar sau comportamental unui astfel de eveniment social nu vor putea intra.
De asemenea, sprijina pe cat posibil activitatea suporterilor organizati (de exemplu, panza pentru meciul Steaua-Dinamo pentru coregrafia "fotbalul fara noi nu are culoare"), si speram ca va reusi sa se implice si in organizarea deplasarilor (externe, mai ales).
Asigura existenta si dezvoltarea site-ului FCSTEAUA.RO.
Si asa mai departe. La intrebarile astea s-a mai raspuns de nu stiu cate ori.
A venit cardelu de membru la mine...e super marfa. Felicitiari !!!
@Danny , puteai sa citesti si tu ce sa discutat pana acuma. Si pana la urma nu va inteleg frate ce va zgarciti la 10 lei pe luna. Majoritatea cheltuim mai mult de 10 lei pe zi !!! Nu mai cumpar 1 sticla de suc si un pachet de tigari si aia e cotizatia lunara.
Bravo,baieti! Sunt bucuros ca a sosit legitimatia.Ma bucur ca ati dat dovada inca o dta de seriozitate. In ceea ce priveste postarile mele mai dure,imi cer scuze,insa eu sunt un om principial. Oricum,nu mi-ati inselat increderea si imi reivestesc incredeera in voi.
Va multumesc pentru ca m-ati acceptat ca membru.Multumesc pentru actiunile voastre deosebite legate de Steaua. Hai,baieti! Incet,incet ne adunam.
P.S. Cati membri suntem in total? Unde putem gasi o lista completa a numelor?
SEMPER SUPERIORES! steagcruce2
Gasesti toate datele necesare pe site-ul www.AISS.ro
Acum. sa intri si pe forumul special sa iti dai cu pararea acolo
Bafta!
O intrebare...pe site la www.AISS.ro vad ca apare si o logare...cu ce ma loghez ???
Stai linistit ca nu e neaparat sa te loghezi acolo,caci oricum te directioneaza aici...
O sa scoatem autentificarea aceea de acolo precum si campul "parola pentru AISS.ro" din formularul de inscriere. Este derutanta si oricum nu se vor pune informatii private pe acel site.
am primit azi cardul de membru!
am primit si confirmarea platii cotizatiei pe tot anul.
deci totul e in regula.
bafta.
AISS ar trebui sa se implice sa faca un imn oficial pentru Steaua , ca astfel nu se mai poate .......la un meci mijto , noi stam si urmal ca gorilele GOLLLLLLL , in loc sa cantam un imn mijto cu care sa ne imbarbatam jucatoriii .
Sunt de acord... si o sa fiu si mai de acord daca o sa va inscrieti si o sa veniti la discutii referitoare la aceasta problema si la altele !
sal...as vr sa te intreb...care e varsta minima pentru participarea in AISS ??? MsSunt de acord... si o sa fiu si mai de acord daca o sa va inscrieti si o sa veniti la discutii referitoare la aceasta problema si la altele !
18 ani
18 ani
Sa inteleg ca varsta minima obligatorie de participare este 18 ani ?
:((
Imi rasp si mie cnv ?pls varsta minima obligatorie pentru participarea in AISS este de 18 ani ???
Pai cand AmuntBoy a spus imediat dupa postul tau "18 ani" la ce crezi ca s-a referit? Evident ca "varsta minima obligatorie pentru participarea in AISS" este de 18 ani...
Imi rasp si mie cnv ?pls varsta minima obligatorie pentru participarea in AISS este de 18 ani ???
ii convingi pe tatal, mama ta sau frate , o ruda peste 18 ani sa se faca membru
si beneficiezi tu de toate reducerile AISS si alte evenimente
Bafta
Ms ! yo am dabea 14 jum
si sunt sup Steaua
merg si la meciuri doar cele de acasa...ca in deplasari nu mha lasa:((si mi-as dori sa intru in AISS
!!! o sa vad ce reusesc sa fac:D si ms inca odata
Stelistul_Eol, stiai ca in AISS trebuie sa platesti taxa de inscriere si apoi in fiecare luna cate 10 lei cotizatie? Teasteptam daca gasesti tu o solutie ![]()
Am si eu o problema...sunt Phantom...membru AISS...contu Phantom nu mai merge...nush ce are...nu merge sa ma mai loghez. Am dat resetare parola...si tot nu merge. Se poate sa ma ajute cineva...un administrator...moderator...daca poate sa imi pune o parola la contu ala...sau pana mea !!!
Stelistul_Eol, stiai ca in AISS trebuie sa platesti taxa de inscriere si apoi in fiecare luna cate 10 lei cotizatie? Teasteptam daca gasesti tu o solutie![]()
DA stiam ! si banii nu sunt o prob:D...sing prob e sa gasesc pe cnv care sa se inscrie:Ddar o sa mha descurc yo:D !