Eu am pus Cupa acolo, pentru ca mi s-a parut deosebit de frumoasa.Sincer,nici nu am bagat de seama culoarea funditelor cu care e împodobita.
Daca si din asta se face un caz,cred ca încet-încet o luam razna.
In alta ordine de idei,Steaua nu-i va putea folosi pe Ghionea,suspectat de entorsa, si pe Radoi eliminat.Se stie cred,ca Petre Marin e si el accidentat.
Daca mai punem la socoteala si faptul ca Goian e în vizibila scadere de forma,putem spune ca ne va fi foarte greu cu Otelul.
Ultima Cupa a României cucerita de Steaua, a fost cea din editia 1998/1999.Steaua - Rapid 6-4 .
Va mai amintiti antrenorii de atunci ai Stelei ? Dar lotul de jucatori ?
Sper sa va faca placere :
Antrenori: Mihai Stoichita - Marius Lacatus/Emeric Ienei director tehnic din octombrie
Lotul: Ritli, Tene, G Rotaru - Reghecampf, Baciu, Ad Matei, Belodedici, Rachita, Miu, Ogararu, Csik I,Al Zotinca -D Serban, Lincar, Militaru, Rosu, Szekely, Trica, Coporan, I Dumitrescu, Lutu, Duro, Lascarache - Lacatus, Danciulescu, Ciocoiu, M Luca, Hrib, Ceno