FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Otelul - Cupa Romaniei 3 - 3 (8 - 7)p

«1235»
Bogdan4Steaua26.01.2007 14:47

Sferturile de finala ale Cupei Romaniei:

 

Steaua Bucuresti va intalni Otelul Galati in meciul contand pentru accesul in semifinale.

 

Meciul se va disputa la Constanta, joi, 1 martie incepand cu ora 20:45.

 

Transmis de: Antena 1

 

Arbitri: Cristian Balaj(central) - Aurel Onita, Sebastian Stoianof(asistenti)

radoi8626.01.2007 15:02

Antena 1 va transmite meciul cu siguranta pentru ca are exclusivitate la Cupa Romaniei;)!

c.ronaldo1726.01.2007 15:10

Un meci in care sper sa nu mai ratam cum am facut-o in tur.

Bogdan4Steaua26.01.2007 15:19

Daca ora de desfasurare se va suprapune cu cea a meciului Rapid - FC Arges, cred ca antenistii vor alege meciul giulestenilor.

 

Meciurile de cupa pot fi preluate si de alte televiziuni in urma unor negocieri.

alexis26.01.2007 18:19

sper sa se joace la focsani...desi o sa se incerce jucarea pe Ghencea...

mircea_zion26.01.2007 20:32
Forza Steaua 8)
Phire26.01.2007 21:39

Trebuie neaparat sa ne luam revansa pentru meciul din campionat.

alexynho27.01.2007 07:38

Trebuie sa castigam ca sa razbunam umilinta din turul campionatului ... eu zic ca este esential sa castigam anul acesta cupa Romaniei ... Steaua nu este un club care sa nu castige un trofeu in fiecare an . Doar pentru Cupa UEFA as da cupa Romaniei :D

c.ronaldo1727.01.2007 11:17

Am ajuns sa ne multumimi doar cu Cupa in acest sezon. Nu e cam putin?!

FinalaUEFA27.01.2007 21:57

Nu uita ca suntem si in Cupa UEFA. 8)

steaua*forever30.01.2007 09:28

Pentru Steaua toate competitiile sunt importante, dar trebuie sa ne razbunam pe Otelul pentru infrangerea suferita in tur si sa le aratam who's the boss!

8) Forza Steaua!

Virgil30.01.2007 13:28

Nu neaparat sa ne razbunam.Sa ne luam revansa într-o maniera de campioni.Adica sa-i "macelarim".:)

AmuntBoy01.02.2007 13:54

CUPA ROMÂNIEI / Steaua - Oțelul Galați, la Constanța

 

Steaua și Oțelul Galați se vor întîlni în sferturile Cupei României pe stadionul Farul din Constanța. Partida se va disputa pe 1 martie, de la ora 20,45, și va fi transmisã de Antena 1.

Phire01.02.2007 17:19

Locatie mai buna nici ca se putea :D Stie toata lumea ca orasul Constanta e unul stelist 8) . O sa fie ca la meciul cu Valerenga :D

ionut steaua25.02.2007 18:13
_yang25.02.2007 19:39

@Phire,ionut Steaua

 

Stati linistiti ca nu se stie sigur la cum se prezinta lucrurile in tara cu "Sustineti echipa locala".

Si mai e si faptul ca "rechinii" sunt infratiti cu galeria Otelului.

axl2325.02.2007 19:49

pana la urma a ramas stabilit la constanta?

galeria farului o fi ea infratita cu a otelului dar marea masa de oameni care vine la meci tine cu Steaua.

fansteaua4625.02.2007 19:52

Presimt ca o sa facem un meci MARE

vood0o25.02.2007 20:21

un meci Mare??te referi la un dezastru nu?

Phire25.02.2007 21:19
pana la urma a ramas stabilit la constanta?  

galeria farului o fi ea infratita cu a otelului dar marea masa de oameni care vine la meci tine cu Steaua.

 

1. Din cate stiu eu, da. O sa trec in mod sigur zilele astea pe la stadion sa ma interesez.

 

2. Corect...galeria Farului [de fapt, din cate am inteles, pana si unul din liderii galeriei Farului simpatizeaza Steaua :lol: ] nu inseamna nici pe departe toti suporterii din Constanta, care in marea lor majoritate sunt stelisti :wink:.

danielcristian25.02.2007 22:58

Mai important ar fi sa jucam ceva...din cate ati observat,si la Oradea au fost multi stelisti,dar asta nu ne-a ajutat cu nimic!Sper sa se termine odata cosmarul asta,nu mai suport scorul asta,0-0!

axl2325.02.2007 23:46

@phire

daca treci pe la stadion posteaza te rog detaliile de pret si ora. mie mi-e greu s-ajung acolo.

George Stan26.02.2007 10:27

Problema mare pentru Olaroiu. Acest meci nu se poate termina 0-0. Cred ca vom pierde la penalty-uri (evident dupa un 0-0)

forever_STEAUA26.02.2007 11:02

Si avem deja scuzele: ghinionul (cum altfel) si briza marii... :evil:

bogd4n26.02.2007 14:51

joaca la constanta?

«1235»