FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liverpool FC

«1272829303134»
Maye19.12.2009 13:23

Mircea , ti-ai bagat plua? :D

Kellerman19.12.2009 13:34

Arbitru cretin. Ia dat rosu lui Mascherano pentru nimic.

 

Ronnie19.12.2009 13:39

Hai lasa, ca a fost o intrare urata. Era intre galben si rosu.

Maye19.12.2009 13:50

Pentru nimic? :))

Ronnie19.12.2009 14:28

Cat de praf este Liverpool, incredibil. Si totul se datoreaza lui Benitez. Parerea mea.

Vlad Bogdan19.12.2009 14:29

Felicitari arbitrului. :))

MoWeed19.12.2009 14:29

Parerea mea e ca un rol important l-a avut plecarea lui Xabi Alonso. Cu Lucas mijlocul este mult, mult mai slab...

Vlad Bogdan19.12.2009 14:45

2-0.

Rusinos sa te bata asa de clar ultima clasata. Mai ales daca esti "o echipa mult mai mare decat Chelsea".

Maye19.12.2009 14:51

Liverpool e ... down , down , down ...

Ronnie19.12.2009 14:57

Ce dume , dume , dume are si Maye asta... :))

mircea_1019.12.2009 15:46

incredibil...pentru ce naiba au dat 20 de milioane de lire pe Aquillani si il baga in continuare pe mascariciul de lucas?????? mai bine il joaca pe Spearing, desi e varza si ala...macar mai rupe un picior-doua nu trec adversarii de el ca prin apa...

red&blue_boy19.12.2009 22:59
Parerea mea e ca un rol important l-a avut plecarea lui Xabi Alonso. Cu Lucas mijlocul este mult, mult mai slab...

 

Asa cred si eu.Xabi Alonso se pare ca a avut un rol mai important in echipa decat se credea...Nici Mascherano nu mai da acelasi randament ca si langa Xabi...

 

 

2-0.

Rusinos sa te bata asa de clar ultima clasata. Mai ales daca esti "o echipa mult mai mare decat Chelsea".

 

 

Cand e vorba ca Liverpool e o echipa mai mare ca Chelsea,nu se refera lumea doar la ultimele sezoane,nu asa se compara doua echipe.Si vrei nu vrei tu,cu tot sezonul asta slab,Liverpool e o echipa mai mare de cat Chelsea...

Ronnie20.12.2009 17:13

Cand spuneti ca o echipa este mai mare decat alta precizati si ce inseamna "mare" (cu palmares mai bun, forma actuala, valoarea lotului etc.)

MoWeed20.12.2009 17:30

O echipa mare inseamna o echipa care a avut rezultate extraordinare de-a lungul istoriei ei. Daca ne referim la Anglia, echipele mari ar fi: Liverpool, Manchester United, Arsenal, Everton

mircea_1026.12.2009 09:08

vedem oare inca o umilinta azi pe anfield? :no:

Daniel-Ionut26.12.2009 09:13
vedem oare inca o umilinta azi pe anfield? :no:

 

Ma duc eu la pariuri, si azi nu o sa mai fie surprize. :P

red&blue_boy26.12.2009 11:21
vedem oare inca o umilinta azi pe anfield? :no:

 

 

Sper sa nu fie asa...Cred ca pe astia-i va bate si Liverpool...

red&blue_boy26.12.2009 20:54

Liverpool - Wolverhampton 2-0 !!! In sfarsit,o victorie!Goluri Gerrard si Benayoun.

Dany's30.12.2009 12:19

Aston Villa 0-1 Liverpool :)

 

Cel mai frumos cadou de sarbatori.

gio_stgloria30.12.2009 15:29

greu detot . ghinion pentru aston villa

Vlad Bogdan30.12.2009 15:58

Cat bulan sa ai?! Gol in min 93 si cum a ricosat mingea acolo. :mellow:

mircea_1030.12.2009 17:13

hai lasa-ma...de parca celsi a castigat toate meciurile cu 3-0 inca din prima repriza

red&blue_boy30.12.2009 19:13
Cat bulan sa ai?! Gol in min 93 si cum a ricosat mingea acolo. :mellow:

 

 

De aia un meci tine pana cand fluiera arbitrul...Si Chelsea cum a castigat cu Fulham,nu cu mult noroc???

Kellerman31.12.2009 08:58

Nu inteleg ce legatura are Chelsea cu Liverpool de se mentioneaza numele ei aici ? Chelsea e prea mica pentru noi, nu mai vorbiti de ea. :D

 

 

Au si ei orgasm acum ca sunt odata in viata pe locul 1.

dayra31.12.2009 15:03

"El Nino" de legendă! Atacantul lui Liverpool a intrat in istoria cormoranilor. E primul jucator care reuseste să ajungă cel mai rapid la 50 de goluri marcate in tricoul lui Liverpool, dupa 72 de partide! :wub:

 

 

«1272829303134»