Cut the crap.
Gerrard ramane la Liverpool si dupa ce se retrage, ca antrenor secund maybe.
**** OFF !
A fost odata in 2005 parca vorba sa plece, s-a rezolvat, acum are contract pe 5 ani, deci **** OFF !
1. E scouser.
2. toata familia lui e in Liverpool.
3. era fan Liverpool de cand era mic (la inceput a tinut cu everton, dar apoi a fost cu Liverpool).
4. acolo a crescut, cunoaste istoria echipei, unul dintre verii lui a murit la Hillsbrough, e foarte legat de acel oras.
5. uitati de vreun posibil transfer al lui.
El nu se compara cu nici un alt jucator, el si Carragher sunt prea legati de acel club ca sa plece.
Cum nici Lacatus nu merge la Dinamo niciodata, asa nu pleaca nici Gerrard de la Liverpool, PUNCT.