@ Frog
De la Dumitru Dragomir citire :
"Olãroiu este unul dintre marii antrenori ai lumii. Vinovatii principali ai esecului din meciul cu Sevilla sunt jucãtorii. Valoarea lor, care lasã de dorit. La valoarea pe care o au nu se pot lupta cu Sevilla".
De la Gigi Becali citire :
" Olaroiu e un antrenor bun, nu o sa fie dat afara niciodata, dar ma voi implica mai mult la echipa. M-am luat dupa unii si dupa altii, n-am trecut de patru luni pe la echipa, nu ma amestec si uite ce s-a intamplat, iar acum trebuie sa ma implic. Daca nu treci, inseamna ca nu te intereseaza", a avertizat Becali. "Eu vreau 3-1 in Spania", a incheiat latifundiarul.
Este ceea ce refuzi sa întelegi.Ca Olaroiu e un antrenor bun si potrivit pentru Steaua.Tu alaturi de cei carora le place sa faca atmosfera pe forum.
De ceva timp doar cu asta te ocupi.Cu discreditarea.Mai întâi a lui Mihai Stoica si acum si a lui Oli.
Sunt convins ca poti gândi si pozitiv.Sunt convins ca poti întelege ca o echipa care se afla la 13 puncte în urma unui lider bun pe plan intern dar slab pe plan international,poate fi învinsa de una dintre cele mai bune echipe ale Europei.Chiar în maniera categorica în care a fost învinsa.
Nu v-am auzit niciodata,pe voi cei care-l criticati pe Oli,felicitându-l când a dus echipa în grupele Ligii.Ca atare nu cred ca aveti caderea sa-l criticati.
In privinta aducerii unui brazilian,nu am spus ca înca sper.Ai înteles gresit.
Sunteti superficiali si porniti mai mereu pe harta si instigare.
Ce fel de Stelisti sunteti ?