Ma mir ca nu uita lumea de el... la cat de mult joaca... :evil:
Ma mir ca nu uita lumea de el... la cat de mult joaca... :evil:
Nici o problema, se reface maestrul Oprita si o sa 'joace' prin tribuna Croitoru... :roll:
o sa te bage si pe tine intr-o buna zi...oare cand? :cry:
Si eu sunt de parere ca Croitoru ar trebui jucat,de fapt nu inteleg de ce Oli trebuie sa joace de fiecare data cu doi mijlocasi la inchidere,cand ar putea sa joace numai cu unul,si asa ar avea loc si Croitoru in linia de mijloc,ca sa nu mai spunem ca si jocul ar fi mult mai ofensiv.
Pacat de baiatul asta ca e talentat si nesimtitul de Oli isi bate joc de el...prefer ca acest transfer sa nu se fi realizat...mai bine statea omul la Vaslui si juca, decat sa vina la Steaua si sa-si bata Oli joc de el bagand-ul cate 5 minute...Rusine!!!
Propun un concurs "ghiceste de ce nu joaca Croitoru"!
Cu premii constand in diplome de clarvazator!
Oricum, personal sunt extrem de curios sa aflu raspunsul la aceasta intrebare...
Ma dispera. De ce dracu nu joaca Croitoru si joaca Lovin?!
Din pacate aseara nu am vazut un meci foarte bun al lui Marius. Sper sa fi fost doar o partida mai slabuta... Poate isi revine la Cluj, daca va prinde echipa.
E greu sa joci bine cand o faci din ani in paste. Si atunci nici macar antrenorul nu stie ce trebuie sa joci! Eu sper sa munceasca in continuare cu ambitie, caci poate fi un jucator foarte bun.
Tinand cont de ce jucatori avem in lot acum trebuie sa joace titular si Nicolita si fie fundas dreapta. De Stancu sa nu mai aud.
Imi pare ca in meciul cu Poli Iasi a fost folosit pe un post gresit. Ma insel eu sau Croitoru e mijlocas de creatie?
Mie imi place Marius Croitoru. Se vede de la o posta ca e fotbalist. Trebuie sa ramana la Steaua. Daca va juca mai mult va avea mai multa incredere in el.
Mi-a placut in meciul de aseara, este un jucator care poate face fata la Steaua, insa ar cam trebui sa dea jos din burtica!
Mi-a placut Croitoru in meciul de aseara. Dar evolutii ca a lui am vazut la majoritatea jucatorilor care veneau din postul de vesnica rezerva. Si tare ma tem ca dupa ce va deveni titular de drept o va lasa mai moale...
Croitoru a demonstrat in meciurile cu CFR si Otelul ca merita locul de titular...
Un jucator foarte bun si tehnic... merita de mult sa fie titular... respect Croitoru! ![]()
Asa e, se vede dorinta de afirmare si vrea sa demonstreze ca e de Steaua si de primul 11.
Se vede la Croitoru ce le lipseste multora din echipa. Poate ar trebui sa-i mai tina pe banca pe unii 1-2 etape, in special pe Nicolita!
Un jucator foarte bun si tehnic ..
... dar cam grasut! 8-O
@weeezer:
Nu incepe si tu!
axl23, ne-a terminat deja cu burtica lui Victoras Iacob!
Bine, la Iacob n-am observat, de fapt mai mult, mi se pare mai suplu decat anul trecut (ca si Oprita, de altfel, dupa accidentare), in schimb Croitoru se vede pe el ca e mai rotunjor... si la fata, are si burtica, si "aripioare"... "flapsuri" ![]()
Dar asta nu schimba cu nimic ca-i bun. Maradona era si mai rotund! ![]()
Croitoru mi se pare o solutie buna pentru mijlocas dreapta. CLAR mai buna decat Nicolita. Este tehnic(mai tehnic ca Nicolita) si neasteptat de agresiv, in sensul bun al cuvantului. Se vede ca pune osul la minge. In plus, mi se pare si un tip infipt, cu personalitate. Ceea ce ii cam lipseste Stelei de la o vreme.
Ghinionul lui este ca e perceput ca fiind bagat in echipa la indemnul lui Becali. Prin evolutii bune, eu sper sa scape de aceasta imagine. In plus, daca Becali ar zice maine sa-l bagam in echipa pe Kaka, asta nu inseamna ca, Kaka nu merita sa intre doar ca a zis Becali.
Sper sa ramana la Steaua si din vara.
Nu o sa plece Croitoru, este un super jucator! Mult mai inteligent si mai eficient decat Elton! Dar asta nu inseamna ca nu mi-l doream pe Elton titular meci de meci!
.
Dupa mine Steaua a mai avut in decursul timpului o sumedenie de jucatori mediocri gen Croitoru.
E lent, e incalcit in joc, nu e un bun pasator, nu prea joaca la recuperare...
Total de acord cu @agu.
Merge ca rezerva dar atat. Nu cred ca este o solutie pentru ceea ce vrea Steaua sa realizeze anul asta.
Din pacate avem mai multe rezerve in lot dacat titulari! ![]()